when IP: 83.28.139.**

WITAM! Proszę o pomoc. mojego tatę ostatnio bolał lewy bok klatki piersiowej. tak więc udał się do lekarza rodzinnego, a ten zlecił badania na poziom potasu, sodu, magnezu itp oraz ekg. wyników nie będę przepisywać, bo niby nie są dobre, ale tragicznie też nie jest, ani źle, ani dobrze. w każdym razie chodzi mi o niedotlenienie tej komory, co to jest, dlaczego tak, co robić, jak leczyć, i wszystko co mogłoby mi pomóc to zrozumieć:) z góry dziękuje:)

Wojtek83 IP: 62.69.192.**

Skoro mowa tu o niedotlenieniu serca tzn. że nie otrzymuje wystarczającej ilości krwi najczęściej spowodowane jest to zwężeniem naczyń. Ból był spowodowany właśnie brakiem niedostatecznego ukrwienia i serce dało znać o tym. Czynników może być wiele, które powodują takie rzeczy : geny, mało ruchu,dieta, alkohol, najgorsze papierochy i wiek z którym ryzyko się zwiększa. Najlepiej udać się do kardiologa który ustali leczenie (leki) stan zaawansowania choroby, ustali postępowanie i być może kolejne badania. Leczyć na pewno trzeba. Będzie dobrze

when IP: 83.8.107.**

hej dzieki za odpowiedz!! a za papierochy to gonie ojca!! no ale nie przypilnuje jak dziecka:) pozdrawiam

Twoja odpowiedź