sylwia1008 IP: 85.89.184.**

Witam,też tak miałam bardzo często.Po wykluczeniu chorób, doszło do mnie że to silna nerwica.Na początku przeszłam kurację lekami, zaleconą przez lekarza trzytygodniową, potem brałam docelowo ziołowe może być Persen Forte. Ale najważniejsze że gdy się to zaczyna od nowa trzeba od razu się położyć, wyciszyć i mówić do siebie *uspokój się wyluzuj nic Ci nie jest, jesteś zdrowa to tylko nerwy nie napędzaj tego cholernego oddychania, łyknąć łychę neospasminy lub coś podobnego*poprostu się motywować .Walczyłam z tym 10 lat a teraz od 4 lat już umiem właśnie w wyżej wymieniony sposób to uspokoić zaraz jak tylko się zaczyna.Niestety widzę że moja 5 letnia córka też ma podobną przypadłość.Przedszkole spowodowało identyczne objawy jak u mnie.Głowa do góry.I nie ignorujcie tego nie leczona nerwica może prowadzić do wielu chorób.Pamiętajcie to choroba duszy, trzymajcie się wrażliwcy.

sylwia1008 IP: 37.30.11.**

Sylwia czy moglybysmy nawiazac kontakt...moj 3letni synek cierpi na ta przypadlosc....przeszlismy juz przez wszystkich mozliwych lekarzy:( problem pojawil sie w maju tamtego roku i ustapil po 2 miesiacach...w tym roku pojawilo sie znowu to wzdychanie,,,wiec lekarze skierowali nas do alergologa ,(bo powrocilo w maju) jednak alergolog to wykluczyl...jakoby przyczyna byla alergia,rece opadaja bo nikt nie potrafi nam pomoc...bylismy u kardiologa,laryngologa,psychologa,neurologa,polozylismy sie nawet do szpitala na dobe(mial tam badania ogolne zrobione i przeswietlenie lkatki piersiowej.....ale diagnozy nikt nie postawil zadnej. Ja jako matka przechodze gechenne jak widze gdy moje dziecko tak*wzdycha* lapie powitrze...bo nie wiem czy nauczyc sie z tym zyc,czy zachwile cos mu sie stanie. W tym roku przezywam to gorzej bo synek juz uczeszcza do przedszkola i nie widze go...nie wiem co sie dzieje,a pani nie jest w stanie skupic calej uwagi tylko na nim....synejk jest faktycznie wraliwym dzieckiem,i wszystko silnie przezywa....ja mam nerwice ale wyzej opisanych objawow nigdy nie mialam,wiec nie skojazylabym nigdy ze to moze byc na tle nerwowym:( Jesli ktos mial podobny problem blagam o info

maryna IP: 193.22.252.**

Mój 2,5 letni synek od tygodnia również ma takie objawy, tyle że nie znajduję podłoża emocjonalnego, a lekarze stwierdzają ze to nic nie pokojącego...a dziecko wzdycha, nabiera półoddechy...i wygląda to dziwnie. jeśli ktoś do tej pory rozwiązał ten problem proszę o informacje.

lukasz2190 IP: 37.30.80.**

Miałem to samo nie mogłem pełnego oddechu złapać chyba ponad 2 miesiące się męczyłem przypomniało mi się że w 2010 miałem to samo i lekarz mi nie pomógł tylko kuzynka powiedziała żebym brał magnez i pomogło kupiłem sobie 2 tygodnie temu magnez i żelazo w tabletkach musujących i dolegliwość mi przeszła tylko nie wiem na jak długo jak na razie wszystko jest ok. a już się martwiłem że mam astmę itp.
nawet odzwyczaiłem się palić dzięki temu:) spróbujcie może wam również pomoże

kaley123

Hej, tak jak wszyscy tu mam dokladnie to samo. teraz wlasnie nie moge przez to zasnac. mam to dopiero od kilku dni ale juz panikuje, bo boje sie , ze uuysze sie we snie. balam sie strasznie, ze to jakas choroba spowidowana paleniem. ale czytajac mam wrazenie, ze to jednak nerwica. zoladek rowniez mam * zniszczony* stresem a teraz przenioslo sie na uklad oddechowy. jutro ide do lekarza. powiedzcie jak jeszcze sobie z tym radzicie? pozdrawiam

diabetyk IP: 83.17.27.**

Ostrożnie z tym piciem wody. To moze być też objaw przewodnienia, jeden zły krok i obrzęk płuc. Szkoda że lekarze nie pdejmują tematu, bo w internecie pełno zapytań o opisany objaw. A samo przewodnienie też może mieć kilka przyczyn np. szwankujące nerki

Krystian k IP: 176.58.21.**

Ja też mam to samo od miesiąca i cały czas muszę łapać oddech.I najlepiej mi pomaga zapomnienie o tym i pomogło ale co 30 min się przypominało.Proszę o pomoc bo wkońcu się uduszę.

magda2512 IP: 217.173.11.**

Proszę napiszcie do mnie - GG 1912635. Mecze się z tym głównem od roku. Zniszczyło mi to życie. Ciężko jest żyć od oddechu do oddechu. Postaram się pomóc jak mogę. Mi trochę ppomogły ćwiczenia oddechowe. Piszcie a wszystko wytłumaczę. Magda

anonim92 IP: 46.174.231.**

Hej Mam 22 lata i ma te same problemy co wy Wszyscy od 5 miesięcy i Nie Moge dojść co To jest Ciągle tylko WZDYCHAm i WZDYCHAm Nie umiem nad tym zapanować co To jest. Pozbył sie ktos tego Jeśli tak To jak? Pomóżcie

Twoja odpowiedź