Rufio IP: 86.63.102.**

Witam.
Za miesiąc mam mieć robioną ablację w Poznaniu. Czy ktoś z was miał już tam robioną?
Pan dr mówił mi, że najprawdopodobniej chcą mi wejść z dwóch stron do serca. Czy ktoś już miał w ten sposób robioną ablacje.
Boję się tego zabiegu, gdyż mam dużego pecha i obawiam się czy wrócę do normalnego życia.
Akurat na dniach będę się przeprowadzał na nowe mieszkanie a słyszałem, że po ablacji jakiś czas nie można się przesilać. Czy to prawda??
P.S. Dodajcie mi otuchy :)

Pozdrawiam i dziekuje.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

arrrtur IP: 83.18.59.**

Zapraszam do przeczytania mojego opisu ablacji. znajdziesz tam prawie wszystko. Czytaj temat: Ablacja - kompendium wiedzy

Urbino IP: 83.20.174.**

Napisz czy miałeś już zabieg? Jaki był efekt?
Pozdrawiam
Urbino

Rufio IP: 86.63.124.**

Witam

Jestem już 7 miesięcy po zabiegu. Nie mam już arytmi, dobrze się czuje.

tommy:-) IP: 217.116.110.**

Mnie to też czeka,wczoraj wyszedłem ze szpitala,a leczenie farmakologiczne nie przynosi rezultatu.Pisząc to mam właśnie atak,mam nadzieje,że się pikawa uspokoi,wziąłem Rytmonorm.Ale wracając do tematu: czytałem opis ABLACJI i włos mi się jeży kiedy na końcu czytam o powikłaniach.Boję się,że likorze mogą mi coś sp...Ciekaw jestem,czy zależy to od tzw.koperty?

dana IP: 80.55.155.**

Piszesz glupoty o kopercie ja tez jestem po ablacji i zadnej koperty nie dawalam

tommy45 IP: 217.116.100.**

I ja nie mam zamiaru nic dawać(nigdy też nie dawałem choć wielokrotnie przebywałem w szpitalu)Na marginesie : wiele słyszę od moich znajomych o kopertach, więc poprostu obawiałem się, że będę odosobnionym przypadkiem.Za odpowiedz serdecznie dziekuję.

donia IP: 83.23.84.**

mam pytanie do dr Syn miał ablację na początku kwietnia.Do tej pory było w miarę dobrze ale 2 dni temu wystąpiło u niego drętwienie nóg i rąk poczuł się słabo serce uderzało twardo nierytmicznie. po kilkunastu min ustąpilo ale teraz czuje się słabo ciągle jest śpiący nie taki jak wcześniej .Czy to jest normalny stan po ablacji czy są jakieś powody do niepokoju.Bardzo martwię się tym co u niego wystąpiło bo wcześniej tego odrętwienia i slabości nie było.

zosia IP: 83.23.106.**

dlaczego nikt nie odwiedza tej strony nie odpowiada?ODEZWIJCIE SIE ,ARTUR CO Z TOBĄ

jo_rat

Rufio odezwij sie , mój mąż tez trafił do dr Baszko, dzieki

Barbara IP: 79.184.64.**

Mój mąż miał roioną ablację metodą carto w Poznaniu. Wykonywał ją dr.A baszko. Pomagał dr Waśniewski.Było to rok temu( prawie we wrześniu 2007r). Przed ablacją miał silne częstoskurcze( mimo wszczepionego kardiowertera jego stan był bardzo ciężki) Obecnie w ciągu 4 miesięcy miał tylko 9 epizodów i jeden częstoskurcz trwający zaledwie 10 sekund 9 (odczyt kardiwertera). Zabieg udany. Druga część ablacji -jeśli będzie dalsza porawa - niekonieczna. Czuje się dobrze. Powiedziałabym bardzo dobrze! Pozostał prolem ze stanami lękowymi i nerwicą. ale to już inna sprawa wymagająca porady dobrego psychologa. a propos lekarzy- dr Baszko i dr Waśniewskiego - świetni młodzi fachowcy. Serdecznie im dziękuję!!!!

konin IP: 93.154.155.**

Ja miałem robioną 17 sierpnia i powiem tak niepotrzebnie się przejmowałem,momętami nie bylo za przyjemnie ale nie ma czego sie bać,jeszcze jak to robi Dr. Artur to juz macie jak w banku że bedzie ok. sam zabieg trwał 45 min poleżałem do wieczorka i jestem jak nowy pozdrawiam

Bahama IP: 212.67.158.**

Ablacja dr Waśniewski ul. Długa, Poznań, zabieg maj 2011

Wcześniej przez 5 lat ataki tak około 5 na rok, trwały od 5 minut do 2 godzin, zatrzymywane w szpitalu lub samodzielnie. Miałem watpliwości, iść na zabiego czy nie...

Dziś nie żałuję, zabieg udany, ostatni atak ... 5 godzin po zabiegu i od tej pory cisza , mam nadzieję ,że na zawsze.

Czas zabiego 1h, na drugi dzień do domu. Obsługa w szpitalu bardzo miła, doktor sympatyczny.

DankaDD IP: 195.116.179.**

A jak sie dostać do dr BASZKO,bo mnie równiez grozi ten zabieg,mogłabym prosic jakieś namiary,z góry pię4knie dziekuje,

Bahama IP: 212.67.158.**

Tutaj się zarejestruj
http://www.centrum-hetmanska.pl/kardiologia
, idź na wizytę do dr Waśniewskiego (tylko raz)
a potem już czekasz na telefon na zabieg ( ja czekałem 4 miesiące)