anaka IP: 84.10.89.**

Dano jeżeli możesz także bym prosiła o jakiś spis lub coś na nerwicę.

wiesz ostatnio dość często nie mogę pochamować nerwów nigdy tak nie miałam zaczyna mi to dokłuczać bardzo.
często nerwy wymykają mi się z pod kontroly.
może jakieś zioła czy choćby leki by mi pomogły.

Mam prośbę choćby o spis danych ziół albo nazwy leków.
zalezy mi na tym.

będe bardzo wdzięczna.

pozdrawiam

iwona IP: 79.184.226.**

jestem nowa mam na imie Iwona tez mam nerwice bralam tyle psychotrop.ale one dzialaja na mnie odwrotnie ,szukalm roznych sposobow aby sobie pomoc kupilam labofarm ziolowe tabl i biore i widze poprawe.pozdrawiam.

martyna IP: 83.9.206.**

prosze o listę ziół. z góry dziękuję.

tydro hydro canabino IP: 87.199.34.**

ja mam taki niekonwencjonalny sposób zwalczania nerwicy bo gdy jestem zdenerwowany i nie moge sie uspokoic poprostu pale marychuane i odrazu lepiej sie czuje

Magda28 IP: 91.1.166.**

Dana jesli jeszcze tu zagladasz to bardzo prosze rowniez o liste ziol...z gory bardzo dziekuje magdad@gmx.de Pozdrowienia

ewunia05 IP: 77.253.87.**

Dana proszę napisz proszę jakie to są zioła,gdzie je mogę dostać itd!!!!Bo jestem już bezradna.
Dzieki i pozdrawiam

giesel

Dana!
Ja rowniez bardzo prosze cie o podanie nazw zioł pomocnych w walce z depresja. moze masz jakies wyprobowane wlasne metody? bede wdzieczna za wszelkie rady!
dziekuje i pzdr,
giesel

wawawa IP: 89.79.44.**

na nerwice najlepszy jest sport,praca i ograniczenie seksu

Dominika IP: 83.12.76.**

Witam Diano proszę o podanie ziół na nerwice które mogą mi pomuc.

Szymon IP: 89.231.99.**

Ja walczę z nerwami maszerując na świeżym powietrzu . Jak nie się wypocę i nie dotlenię to chodzę wkur***ny, słaby itp. a tak jest dużo lepiej polecam marsz ok 25 min szybkim jednakowym tempem. Ja najpierw *idę* ok 1,5 km potem truchtam ok 1km i znowu idę ok 600m po 40 minutach jestem w domu. Dużo lepiej

kicaj IP: 83.29.194.**

Z tego co słyszałem i testuje to pomaga sok z owoców nani koszt 50zł za 0,5l pytać w aptekach na pewno pomoże

Paulina. IP: 90.141.49.**

Witam... jeżeli mogłabym prosić, jeśli ten wątek jest jeszcze aktualny, to byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś przesłał mi nazwy tych naturalnych zwalczaczy nerwicy... mam dopiero 20 lat, a jestem w totalnej rozsypce, mój organizm wariuje, dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam...

Agunia IP: 79.185.237.**

Witam.
W większości przypadków niestety zioła nie pomogą.Gdy objawy są bardzo silne niestety potrzebne są leki od psychiatry.Sama dłuższy czas walczyłam żeby ich nie brać ale nie dałam rady...Za bardzo mój organizm się wycieńczył.Poza tym psychoterapia lub psycholog,bez tego ani rusz.Ja w trakcie psychoterapii wyszłam z leków,teraz mam tylko terapię,leków nie biorę.Normalnie funkcjonuję,chociaż są objawy ale da sie z nimi poradzić.Terapia bardzo uczy jak sobie radzic z tym wszystkim i pomaga znalezc zródlo nerwicy.Pozdrawiam.

tajemnicza1986

Czesc , prosze cie Dano napisz mi liste ziol pomocnych w nerwicy.

Art_Krak IP: 83.7.207.**

Dana, ratunku. Napisz wszystko jak leci co radzisz zakupić itd. Łykam jakieś proszki ale średnio działają a walcze i nie chcę przegrać, pogrążyć się bardziej.. Dziękuję z góry i pozdrawiam.