ania12 IP: 83.11.193.**

Witam wszystkich serdecznie zapraszam i zachecam do pisania o wszystkich problemach nerwicowych i naszych małych sukcesach w walce z nią

Odpowiedzi znajdują się poniżej

iwona IP: 87.206.73.**

Hej :) Z ochotą dołączam Aniu.Z nerwicą radzę sobie różnie od lat,są dobre i złe chwile,ale wiem że może być naprawdę dobrze

czesc Iwuś nareszcie mamy swój kącik ja sobie tez róznie radze ale w gronie bedzie łatwiej

izabella IP: 89.79.183.**

Aniu ? -tez bym z ochotą dołączyła.Czy panie w moim wieku mogą tu pisać ?-dzielić się doświadczeniem ? a i sobie tym samym pomagać w trudnych chwilach ........

izabello kochana czemu pytasz? kazdy jest tutaj mile widziany jezeli rozumie nasze problemy z nerwicą.Ja mam dopiero 22 lata ale bardzo sobie cenie opinie innych na ten temat pisz smiało

P.s uwielbiam kiedy piszesz o przyrodzie jestem po prostu wtedy twoją fanką

Aniu -tak pięknie to zrobiłaś ,że zabrakło mi słów.Dzięki!:)))))))

napisałam to co mysle ale naprawde Cie podziwiam

Izabello chce Ci zadedykowac mój wiersz

Purpurowa szata okryła niebo,
zmierzch juz do okna zagląda,
srebrzysty księzyc spogląda zza chmur,
kogo dzisiaj podgląda?
Świetlisty księżycu, błyszcząca gwiazdeczko
dobrze Wam jest na niebie
przez mgłe przez mrok widzicie wszystko
widzicie łzy,strach i smutek
widzicie ludzi w potrzebie

Aniu- czy ja dobrze zrozumiałam,że ten piękny wiersz to Twoja twórczość?
Bardzo mnie wzruszyłaś ,nie poznałam Cię jeszcze z tej strony.Dziękuję:))))))

Ja nie mniej jestem zaskoczona :) Aniu może jest więcej tych wierszy z przyjemnością poczytamy...Ja już podałam obiad i wreszcie po dłuższej przerwie tańczyłam..co prawda sił mi na długo nie wystarczyło,ale dobre i to.Dla mnie taniec podobnie jak i muzyka jest nie tylko przyjemnością ,ale formą terapii...o wszystkim się zapomina i są tylko te cudowne dzwięki i ruch

Ja jeszcze na małą chwileczkę-myślę ,że tu z Wami nie będę szła pod wiatr a spotkania nasze będą pełne zrozumienia wzajemnego ,wsparcia a tak w ogóle cały czas jestem pod wielkim wrażeniem tego przepięknego wiersza .Jak jednym wierszem można pokazać swoją osobowość,wrażliwość ,głębię charakteru....myślę Aniu ,że nosisz piękno w sobie. Mocno Cię pozdrawiam .
Iwonko -bardzo się cieszę i myślę ,że będziemy tu obdarowywać się wzajemnie tym co nam przynosi pogodę ducha i wyrywać się wzajemnie ze szponów zwątpienia,smutku ....
tańczyć ,nie tańczę ,ale sobie podśpiewuję i jest nadzieja ...której tak na prawdę nigdy nie straciłam.
Miłego wieczoru.....
Przed snem się jeszcze odezwę.Pa.

Agunia IP: 79.185.242.**

Witam.
Zajrzałam na nowy wątek i co widzę ? Nasze kochane dziewczynki :) Aż buzia się śmieje...:) Aniu jesteś wielka.Buziaczki.
A Was kochane pozdrawiam Wszystkie razem i ściskam mocno.

ania12 IP: 83.11.157.**

no i oto jestesmy jak w domu dziewczynki

Izabella ten wiersz napiałam specjalnie dla Ciebie

Agunia moze wreszcie sie poznamy blizej bo jak na razie tylko z Iwonką sie chichramy

ania12 IP: 83.11.157.**

dnia słonecznego, ranka pięknego
zjawiła się Ona niepostrzeżona
przyniosła mi radośc i chęc i humorek
Moja Iwonka istny potworek
Lecz bardzo Ją lubię i powiem Wam szczerze
Ze w taką przyjazń naprawdę wierze

dla Iwonki na specjalne zamówienie

Aguniu jak dobrze wyobrazić sobie Twoją uśmiechniętą buzię :)
Aniu ...hehe bardzo mi sie podoba wiersz teraz codziennie będziesz musiała nam coś pisać...w końcu polonistka z Ciebie.
A ja mam świetny humor odezwała mi się dziś koleżanka z warsztatów i planujemy spotkanie nas wszystkich w knajpce.Wiele mnie łączy z tymi dziewczynami,mamy teraz rzadki kontakt,ale zawsze na każdą mogę liczyć,tak zresztą jak i na Was :)Teraz nie mam wyjścia muszę być całkowicie zdrowa