super IP: 79.163.3.**

o co to chodzi z tym pieczeniem?

smutek IP: 89.228.104.**

Witam.Moje objawy są identyczne jak Wasze:pieczenie głowy,zawroty,słabe nogi a czasem ręce.Jestem badana już od 4 lat i nic.Wszystko ok.,a ja czasami po 2 tygodnie nie wyczodzę z domu.Nie wyjdę nawet do sklepu tuż obok domu,takie mam zawroty.Jestem bardzo nerwowa.Mam 3 dzieci i te małe potworki mnie wykańczją.W końcu mój lekarz rodzinny wysłał mnie do psychiatry,bo nie wie już jakie na jakie badania mnie wysłać.Czy ktoś z Was brał może Betaserc i czy to mu pomogło? A może macie sprawdzony lek? Pozdrawiam i życzę zdrowia.

xx IP: 78.133.243.**

witam :)
ja mam zastawke jest bardzo twarda i nie da jej sie nacisnąć czy to coś strasznego odpowiedzcie ?:(

Lolita12 IP: 213.146.34.**

Ja mam podobne objawy, jak np.jestem w domu sama i się nederwuję to zaczyna mnie piec głowa, czasem robi mi się słabo i jestem zmęczona. Dodam, ,ze mam 19 lat. Czy to moze byc guz mózgu czy coś na tle nerwowym jak pisaliście? ;( mam czarne myśli

Maxel IP: 151.248.45.**

Też czuje pieczenie zauważalne wyraźnie od około miesiąca. Piecze tylko prawa strona głowy. Zaczęło się dwa miesiące temu od rozszerzającego się, delikatnego pieczenia twarzy w różnych punktach (raz skroń i innego dnia skóra oczu, skóra przy nosie). Odczuwam też tiki nerwowe mięśni całego ciała oraz huk w uszach.
Do tego problemy gastryczne - silne odbijanie się, bóle brzucha itp. trwające już blisko rok czasu.

Jednak po przeczytaniu Waszych postów też skłaniam się na tło psychosomatyczne.

Najbardziej niepokoi mnie w tego typu forach medycznych, że płyną lata, a autorzy tematów często już nie odpowiadają. Ehh całe szczęście jestem wierzący i traktuję problemy zdrowotne jako wezwanie do nawrócenia, w końcu na każdego prędzej czy później przyjdzie pora, a życie to nas dopiero czeka :-)

Pokój!

ewelina111 IP: 77.254.74.**

Nie wiem,czy to nerwy, ale chcialabym wiedziec co :( mam troche inne i chorob mnostwo :(

Elemer IP: 109.241.99.**

Witam, mam 40 lat i od miesiąca piecze minie tył głowy. Tak jak niektórych z Was. Byłem u (podobno) dobrego neurologa. Przeprowadził rutynowe rozpoznanie, czyli
- ile widzę palcy
- czy mam równy uścisk obu dłoni
- czy dotykam nosa palcem jak mam zamknięte oczy
- czy mi noga podskakuje jak uderza młoteczkiem w kolano
i takie tam...

Dodam że miałem przez ostatnie 3 miesiące spore stresy.
Lekarz powiedział że nie widzi niczego niepokojącego i mam brać ATARAX na uspokojenie.
Jednak uczucie pieczenia z tyłu głowy nie mija.
Na razie jeszcze nie wpadam w panikę.
Mam coś z refluksem (a czytałem że to może mieć związek), wiec będę pić dużo wody.

Może zrobić sobie rezonans głowy? Ale do kogo mam pójść z wynikami?

Pozdrawiam piekąco! :-)

Monia13 IP: 89.229.218.**

Mam 33 lata. Ja również od początku marca tego roku mam te okropne pieczenie głowy, bóle z tyłu głowy jakby drętwienie jednej strony twarzy i nieraz też uczucie ciepła w uszach. Miałam robione TK głowy, rezonans głowy, prześwietlenie kręgu szyjnego, byłam u laryngologa i okulisty i wszystko dobrze. Neurolog powiedział, że to są nerwy i mam iść do lekarza od nerwów. Przez to pieczenie w głowie okropnie się bałam, że coś mi się stanie i nawet doszło do takiego stopnia, że wybudzałam się w nocy i od razu myślałam o głowie. Diagnoza, którą usłyszałam to nerwica lękowa. Dziś dostałam leki Zomiren i Depralin mam wielką nadzieję, że mi pomogą i będę mogła w końcu normalnie funkcjonować, pozdrawiam

kasiorha IP: 46.76.22.**

U mnie podobnie, zaczęło się od marca, słabnę, bóle głowy są okropne, drętwieją mi nogi, ból głowy masakra, do tego ból karku i pleców, szczypanie i pieczenie w głowie, zawroty okropne, problemy z pamięcią, brak koncentracji, tak jakby pomaga heviran w bardzo wysokich dawkach. Boję się, że to stwardnienie rozsiane. Miałam tomograf i rezonans i nic. Ale podobno na początku jest niewidoczne nawet w rezonansie. Dwa razy zapalenie wzroku i pogorszenie widzenia w prawym oku, do tego wciąż słabnę 😢

magduska IP: 89.174.4.**

Ja też mam takie bóle . Tylko mnie nie piecze .. tylko czuje jak by coś tale naciskało mi na głowę. te bóle powtarzają się co jakieś 2 tygodnie .. a mam tak już z 2 miesiące. do tego wypadają mi włosy. bolą oczy źle widzę . i ostatnio często mi słabo i nie dobrze . Nie wiem co robić . Nie lubię chodzić do lekarza .. :((

nie wiem jak dalej z IP: 91.235.152.**

Od 2lat zle sie czuje ,dretwieja mi rece tak ze budze sie w nocy,piecze mnie prawe kolano a czasami i lewe ,ukłucia po całym ciele ,pieczenie głowy i wiele innych dolegliwosci i tak chodziłam od lekarza do lekarza i nic.Kiedys jeden lekarz zasugerował Borelioza i zrobiłam badania ,niestety okazało sie ze wynik jest pozytywny ,potem pobyt w szpitalu i inne badania miedzy czasie zaczełam wariowac ,trafiałam na pogotowie w takim stanie ze domiesniowo dostawałam relanium i do domu.Po jakims czasie i innych badaniach okazało sie ze to nie musi byc bolarioza bo jesli wychodza przeciwciała to moze to byc tez inna choroba.I tak mijaja lata a ja dalej bez diagnozy i z piekaca głowa .Mam dosc chodzenia po lekarzach ale i tego jak sie czuje .;(

agnieszkadortmund IP: 89.245.199.**

Witam serdecznie ja walcze od 5 miesiecy z piekaca glowa ,karkiem dretwienien prawej strony i mrowkami na twarzy ...mam czasami takie ataki ze pogotowie przyjechalo tak palilo ze slablam ,mam rezonans glowy-jest ok,mam rezonans odcinka szyjnego iiii jest dysk c4 c7 wypuklilo sie u nas ja mieszkam W NIEMCZECH MOWIA BANSCHEIBERVORFAL;CHYBA PRZEPUKLINA DYSKOWA ;DOSTAWALAM SERIE ZASTRZYKOW MASZYNOWYCH Z KORTYZONEM MAM TERAZ OD % DNI PROMOLAN NA USPOKOJENIE ORGANIZMU KATADOLON I CELEBREX;;;;I NIEWIEM CO DALEJ ;;ZACZYNAM OD 8.01 gimnastyke rechabilitacyjna az sie boje...mam 34 lata i 3 dzieci boje sie nawet ruszac zeby mnie nie usztywnilo....pozdrawiam i prosze o opinie..ach dodam ze bylam u kilku specjalistow powiedzieli ze to jest nie operacyjne...

Endriu IP: 83.5.117.**

Zastanawialiście się czy to nie jest nadczynność tarczycy??

Twoja odpowiedź