Maltika IP: 83.4.254.**

Bardzo się boję. Miałam ekg i echo serca jednak w czasie badania czułam się dobrze ale lekarz wogóle nie pytał czy w trakcie badania wystąpiły objawy więc może i bez tego coś by wykrył? Boję się ponieważ odczuwam nagłe przyspieszenie pracy serca.No poprostu leżę i bije sobie wolniutko a tu nagle z kopyta jak nie zacznie walić,nie mocno nawet ale szybko i mam wrażenie że wysiądzie! Przy tym czuję się nawet ok. Trwa to u mnie około 15 sekund,czasem z przerwami.Samo tak zaczyna bić kiedy jestem bardzo bardzo spokojna też.Boję się :( czy to groźne czy to arytmia czy tylko nerwy :( lekarz nie stwierdził arytmii ale może dlatego że podczas badania jej nie było :( ale przecież powinien być świadom że mogło nie być:(

kurakm

witam.skoro badania nic nie wykazały to nie ma powodu do paniki.jeżeli z twoim sercem byłoby coś nie tak badania wykazałyby to.przestań o tym myśleć a objawy ustąpią.możesz zażywać magnez on wpływa korzystnie na serce i układ nerwowy.jesteś zdrowa, głowa do góry.

barbarella

Zbadaj poziom potasu we krwi.

lu IP: 79.186.244.**

Idz do sanitasu ,gdzie wypozyczją do domu holter.najczęściej arytmie powoduje niedobór magnezu.Moja córka ze szpitala ma zalecenie MAGNE B6.

maciejos IP: 86.63.88.**

czsetoskurcz powowiazny jest ze stresem ,mi serce przyspiesza gdy sie denerwuje ,150 uderzen na minute poty uczucie leku strachu ze umre ,radze sobie z tym w sposob taki ze gdy czuje ze serce zaczyna mi przyspieszac siadam sobiie oddycham powoli mysle pozytywnie o czyms miłym staram sie uspokoic -przechodzi pomaga !!!!!!

buła IP: 83.22.31.**

Witam miałem identyczne objawy lezałem 4 dni w szpitalu na badaniach miałem echo ekg prześwietlenia i załozonego holtera okazało sie ze to na tle nerwicowym czyli sters a ostatnio było go duzo...

Hans IP: 93.179.235.**

od 5 lat miewam dziwne objawy prawie jak zawał serca - ból w mostku, tętno ponad 200 uderzeń na min. ,zimny pot, bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca świadomością śmierci, więc odczyty szaleją. Znów wylądowałem w szpitalu na obserwacji. Mam juz tego dosyć, bo po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Miałem robione echo serca, ekg, troponinę itp. Wszystko wychodzi mi ok. Skierownie do kardiologa, który i tak znów niczego nie zdiagnozuje. Miałem nawet już pójść na koronografię. Na szczęście skończył się im kontrakt. Próbowałem wywnioskować jakieś zależności - wysiłek, stres itp. Pojawia się to w okresach nieregularnych - ostatni atak nawet półtorej roku temu i nie ma to żadnej wyraźnej przyczyny. Ktoś może ma podobne rewelacje???

majka IP: 89.174.93.**

A tarczyca w porządku ? Radze sprawdzić poziom TSH

magda IP: 81.15.241.**

witam mi od jakiegos czasu tak wali serce ze az w nocy siebudze .ostatnio mialam taki atak bicia serduszka ze cała reka mi sie machała i nie mogłam jej utrzymac byłam u lekarza kazał zmniejszyc ilosc wypijanej kawy przepisał mi magnez z B6 i zrobic badania krwi w tych czasch młodzierz jest bardzom nerwowa i wszystkim sie przejmuje a potem sa skutki takiem jak u mnie nerwica serca !!!!!! pozdrawiam

nikok IP: 79.163.249.**

Według wszelkich danych jest to częstoskurcz napadowy. Mojej żonie w takich prfzypadkach pomagają krople milocardin (20 kropli na cukier lub wodę). Powodem cvzęstoskurczu może być jakaś infekcja w organiżmie.

ty IP: 195.189.88.**

Witam mam 20 lat i jestem plci meskiej.U mnie sprawa wyglada tak. przykladowo ogladam tv i i wstane normalnie nie szybko nie wolno i nagle serce dostaje speeda i bije 3 razy szybciej niz zwykle.Okropne uczucie normalnie czuje sie jakby zaraz mialo wybuchnac.Ciekawe jest to,ze gdy np stoje to ten *atak* trwa dluzej nayomiast gdy sie poloze na plecach na rownym podlozu to za chwile serce zwalnia.Nie pale papierosow,alkoholu nie naduzywam.wage mam idealna w st do wzrostu.Moje zycie jets stresujace ale chyba mieszcze sie w normlie w zestawieniu z rowniesnikami.W rodzinie nie mam osoby ktora ma problemu z sercem *poza nadcisnieniem t*
Co to moze byc ? czy to ma jakis zw z nadczynnoscia tarczycy ?Nie mam stwierdzonej ale mysle,ze to ma jakis zw.Czekam na odp.
Pozdrawiam

Twoja odpowiedź