yetinka84

Witajcie, byc moze jest tutatj ktos kto ma tak jak ja dziwne objawy bolu glowy, tzn od jakis 2 tyg. glowa po prawej stroinie tak ciagnie mnie w górę poczawszy od podniebienia czuje jakby cos mnie ciaglo w gore nie jest to ból napewno tylko takie intensywne uczucie, bardzo mnie to niepokoi :( dodam ze mam 24 lata od 4 lat biore leki na nadcisnenie niewiadomego popchodzenia Betaloc zok 25, w ciagu roku przytylam 35 kg :( zachorowalam na zespol policystycznych jajnikow, :( mam wysoki poziom dheas hjormonu odpoaiwdajacego za nadnercza lecz tomografia komp. nadnerczy nie wykazala guzow. Od kilku tyg. rowniez mam czeste bole w kaltec pierisowej takie sponatniczne i bardzo mocne ze musze sie zatrzymac na chwilke bo brakuje mi oddechu trwa to kilka sekund i przechodzi centarlny srodek klatki piersiwoej takie mocne udzerzenie. Od roku czasu codziennie musze pic ranigast max poniewaz mam zgage :( bardzo niepokoje sie o swoje zdrowie ;( boje sie isc do lekarza w zwiazku z tą ocięzala głową ale jest to dosc dziwne uczucie :( Pozdrawiam wszystkich

bestyjka IP: 81.190.111.**

najważniejsze idź dziewczyno do lekarza - nie zwlekaj tym bardziej ze masz już kilka chorób - sory ale ja tego nie rozumie skoro źle się czujesz i coś cię niepokoi a chorujesz na różne choroby - do lekarza idź :)

boguslaw IP: 195.205.8.**

witam mam od pewnego czasu podwyższone ciśnienie ale nigdy mi nie przeszkadzało , że mam cisnienie 140/95 teraz podniosło sie do nawet 180/120 czasami i nawet po jego zbiciu w szpitalu mam 141/90 ale boli mnie głowa z tyłu czaszki, puls mam podwyższony , po próbie wysiłkowej mam jaieś małe zmiany w dole serca, chcą mi robić tomografię żył a potem koronografię pytam czy t jest konieczne???

erica IP: 83.29.46.**

Yetinko24
Być może chodzi tutaj o uboczne działania ranigastu.W ulotce jest napisane o możliwych bólach głowy.Poza tym Ranigastu nie wolno zażywać tak długo bo to grozi rozstrojem zdrowia.Nie jest to wcale taki niewinny lek jakby mogło sie wydawać.Działa na przysadkę mózgową, więc rozregulowuje gospodarkę hormonalną stąd być może Twoje problemy z hormonami nadnerczy.Wzrasta również poważnie poziom prolaktyny.
Ze swojego doświadczenia wiem, że to prawda.Podczas zażywania ranigastu wystąpiły u mnie bardzo silne i długotrwałe bóle głowy i o dziwo nie od razu ale po kilku miesiącach.Długo trwało zanim się zorientowałam, że chodzi właśnie o ten lek.
Jest to lek blokujacy niektóre receptory histaminowe.W związku z tym histamina nie jest wiązana w tych receptorach i dlatego jej poziom w organiźmie wzrasta.
Jedną z właściwości histaminy jest to, że rozszerza naczynia krwionośne, co może powodować bóle głowy typu migrenowego (jeśli naczynia rozszerzą się w mózgu), sensacje ze strony serca (jeśli rozszerzą się naczynia w jego okolicach np.aorta).
Przy migrenia podwyższa się ciśnienie obwodowe krwi a naczynia mózgowe są roszerzone.
Osobiście bardzo radziłabym Ci odstawić Ranigast natychmiast.Bo to co Ci się dzieje to nie żarty.Zamiast tego radziłabym zażywanie w razie zgagi
sody oczyszczonej, która nie daje żadnych ubocznych sensacji.
Pozdrawiam.

erica IP: 83.29.46.**

Zapomniałam dodać, że jeśli zdecydujesz się zażyć sodę na zgagę to nie kupuj firmy Gellve ani Dr Oetker .
Firmy te w produkcji stosują inną metodę niż np.Delecta, Wodzisław, Emix.... i dlatego są tam obecne jakieś substancje, które drażnią błonę śluzową w związku z czym przy zgadze nie można stosować ich produktów.
Powodzenia.

zielona

Zawsze sceptycznie podchodzilam do spraw irracjonalnych, ale czytając to forum zaczynam zastanawiac się czy to możliwe, żeby takie sytuacje miały miejsce naprawdę. Nie wiem już sama, może to migrena, krórej nie leczysz jak należy?

Twoja odpowiedź