ferdek12345 IP: 176.115.3.**

Przy betablokerach moga byc problemy z erekcją, wolna akcja serca mniejsze ciśnienie, u mnie wytrysk nastąpił przy *flaku* dziewczyna , czułem że próbuje stanać ale serce zaczeło klekotać jak złom troche podszedł do góry ale zaraz opadł

Odpowiedzi znajdują się poniżej

rupert IP: 212.244.6.**

Witam ja przerobiłem blokery 3ej generacji ale na nich miałem cały czas skoki cisnienia i napewno psycha mi siadała byłem wystraszony nawet jak uciekałem od tego np.oglądając komedie , czułem ze zaczyna mi serducho dziwnie brykac a na szyji robiły sie czerwone plamy jak z nerwow podniecenia itp. facetka czesc lekow mi odrzuciła .zostałem przy Co-bespres 16025 i bisocard 5mg rano a na noc biore primacor 10mg mimo ze te tabletki primacor są na dzien . generalnie cały efekt dobrego cisnienia jakie teraz mam zrobiła tania stara tabletka własnie BISOCARD . a co do ptaszka to mam wrazenie ze nie spiewa tak jak dawniej aczkolwiek cos tam jeszcze nuci ,mam 40 lat . zastanawiam sie czy ten bisokard ma na taki stan rzeczy wpływ, bo inny lekarz powiedział mi ze tak . jak ma ktos wiedze o tym co opisałem to prosze napisac, dzieki heja.

Piotrek71

Ja tam nie wiem mam prawie 41 lat , biore betablocker już jakiś czas zgodnie z zaleceniami lekarza i nic , absolutnie nic złego ani nie przyjemnego sie ze mna nie dzieje. Żyje normalnie , czasem wypije ze znajomymi alkohol , zapale papierosa i czuje sie normalnie. Nie mam równiez trudnosci z erekcja , a moje zycie seksualne jest takie samo jak przed braniem leków.

artur 46 IP: 95.49.62.**

Potwierdzam w pełnej rozciagłości.
hejka

Po zawale 5 lat IP: 89.171.250.**

Biore betaloc zok 50.Nic zlego sie nie dzieje .Mam 60lat.Z seksem tez w porzadku-7razy w tygodniu.

brodacz88

Witam,zależy u kogo mam 24 lata i nie mam z tym problemu a zażywam końską dawke propranololu więc jeżeli komuś w młodym wieku nie tryka to bardziej nie szukałbym winy w leku a psychice,bo w wielu przypadkach psychika i przeżycia doprowadzają do tego że sprzęt nie działa jak należy,po to mam ciula żeby se pochulać hehe pozdrawiam

kaper IP: 195.20.218.**

No cóż na betablokach jadę od 16 lat ,najpierw atenolol 2x 25 teraz betaloc 75 próbowałem jeszcze bisocardu 5 ale krótko ,niestety akurat u mnie jakbym odstawił nawet na 1 dzien to pukawa mi wyskoczy plecami biore to na nadcisnienie i tachy i epizodyczne arytmie

z seksem wszystko wporządku mogę 10 x dziennie , gorzej z alkoholem cwiarteczka z rzadka to max ,czasem góra 2 piwka intrakcja beto z alkoholem objawia sie u mnie waleniem serducha więc ograniczam jak mogę
inna sprawa to duża nadwaga ok.25 kg u mnie

Twoja odpowiedź