Andrzej,42 IP: 88.156.96.**

Witam, od jakiegos czasu mam bol, pieczenie od szyji w dol do mostka i laczy sie z ramionami, rekami
miejsca bolu , pieczenia w szyji i rekach sa w okolicach tetna
przy spokojnym trybie zdarzyło mi sie to 2 razy, trzymało mnie 5 min, 10 min
ale dziennie jak ide szybko
musze sie zatrzymac na 30s okropny bol mija i znowu ide z 200m i znowu
od szyji w dol srodek klatki piersiowej i rece w łokciach :(

karpiczek69

A sprawdzałeś przy tym jakie masz ciśnienie,ja na twoim miejscu bym poszła do kardiologa.Bo jeśli to serce to bym tego nie lekceważyła.Sama mam kłopoty z sercem i jestem pod kontrolą kardiologa oczywiście poszłam prywatnie bo dostać się z NFZ to kolejki okropne zrobiłam echo serca i dzięki temu dowiedziałam się że mam kłopoty z sercem.Więc na twoim miejscu bym poszła najszybciej.

cisnienie sprawdzalem, dziennie 115/75
wczoraj wroclem ze spaceru i znowu godzine mnie bol trzymal w szyi i klatce :(
takie pieczenie
zobacze jak dzis bedzie w pracy, wezne moze jakies wolne i bedzie sie trzeba wybrac do lekarza :(
moze to miażdżyca
(dziekuje za odpowiedź)

posty pisane 2008-09-20, dzis tylko pisze, ze jestem po zawale 3 10 2008 miałem
ale juz po koronografi i angioplastyce 2 stęty, czuje sie dobrze

tomek IP: 83.20.152.**

od wczoraj czuję się osłabiony. mam duszności i boli mnie w górnej części mostka po prawej stronie jest to ból ,który pojawia się falowo tzn. zaczyna się nasila i kończy i tak stale się powtarza czuję jakieś pieczenie już sam nie wiem jak sobie poradzić. proszę o pomoc o poradę

gość IP: 89.79.183.**

Natychmiast pomoc lekarska jest niezbędna i nie czekaj na żadne inne rady!!!!!!
(objawy takie jak przy zawale serca)

gość IP: 89.79.183.**

A Tobie Andrzeju wielkie dzięki , bo ten ostatni Twój wpis odczytuję jako ostrzeżenie dla potencjalnych zawałowców- pozdrawiam !

tomek IP: 83.20.97.**

dzięki za odp. -nie byłem jeszcze u lekarza biorę leki nasercowe i uspok. moż się poprawi ,ale nadal czuję duszność i po opisanym bólu czuję w klatce piersiowej takie poobrywanie jak po kaszlu, a nie chciałbym nadaremnie jechać,czuję , o brak sił, a wykonywane czynności męcza mnie i nie wiem czy to ma coś wspólnego ale od jakiegoś czasu boli mnie lewe biodro i stawy,ogólnie samopoczucie do kitu. może samo się poprawi

Twoja odpowiedź