Adam IP: 80.240.191.**

Witam mam 23 lata i jak do tej pory nigdy nie chorowalem na nic no oprocz chorob ktore wiekszosc z nas przebyla za malolata. Napisze prosto z mostu od jakiegos czasu tj okolo 6-7 miesiecy mam takie dolegliwosci.. codzienny ból z tyłu głowy tak jakby mnie cos sciskalo.. i czuje zmeczenie zamykaja mi sie oczy robie sie senny, otepiony nie moge sie nad niczym skupic zapominam proste rzeczy do tego czuje jakby pieczenie nadciagajace fale goraca ktore po jakims czasie znikaja i znowu sie pojawiaja.., od niedawna mam tez problemy z zasnieciem czuje jakbym juz mial usnac i nagle brakuje mi tchu i tak na nowo, wstaje jest ok a po chwili czuje znowu ten sam bol i tak od poczatku.. nie wiem co to moze byc bylem u neurologa proste badania przeszedlem wykluczyli mi zatoki, robilem tomografie i tez nic nie wykazala, dodam ze zwykle leki przecibolowe mi nie pomagaja, za to jak cwicze czy biegam albo gram w pilke jest wszystko ok ale poznije znowu to wraca i jest jeszcze gorzej niz przed wysilkiem, dodam jeszcze ze ciezko mi wyjsc z domu bo zaraz bym wrocil mam chwiejne nastroje i nic mi sie nie chce robic.. kompletnie ale pracuje caly czas i po pracy uprawiam dalej sport zeby jakos z tym walczyc ale nie czuje efektow.. nie mam pojecia juz co mam robic i do kogo sie kierowac a w szczegolnosci co to moze byc.. za wszystkie rady z gory dziekuje.. Adam

nieznajoma IP: 87.96.29.**

witaj, powinienes zrobic najprostrze badania ekg , pozdrawiam

barbarella

Zbadaj również hormony tarczycy.

Koleżanka IP: 83.5.109.**

też mam takie objawy,najpierw z przodu głowy i przechodzi na tył .lekarz mówi ze tj. migrena i przepisał mi skierowanie do neurologa. zobaczymy co on stwierdzi.
pozdrawiam

adam IP: 80.240.191.**

bylem juz kilka razy u neurologa.. i to nie jest migrena, dzisiaj bylem kolejny raz i tm razem wyslal mnie na badanie dna oka itp i wszystko wyszlo ok i skierowal mnie na rezonans magnetyczny bo jest dokladniejszy.. latam po lekarzach ale szczerze wam powiem ze faszeruja mnie tlko lekami ktore nic nie pomagaja . w nastepnym tygodniu zrobie ekg i tarczyce dzieki za rady .

Weronika

To może być również nerwica lub stresy. Pisałeś, że po ćwiczeniach fizycznych przechodzi, bo ćwiczenia fizyczne rozładowują stresy. Spróbuj jeszcze innych sposobów relaksacji. Takich, które będą dla Ciebie odpowiednie. Np. Ćwiczenia oddechowe, kasety, płyty relaksacyjne. Taniec, śpiew. Oglądanie filmów, czytanie książek itp. Rób wiele takich rzeczy, które dają ci radość i sprawiają przyjemność.
Czy dużo się martwisz? Czy potrafisz radzić sobie z problemami. Problemy doprowadzają no nerwicy i stresów. Najlepiej jest im zapobiegać.
Zapraszam Ci na swojego bloga może tam dowiesz sie czegoś Ci pomoże.
www.rozwod9.bloog.pl

koleżanka IP: 83.5.110.**

od neurologa dostałam skierowanie do kardiologa. ;/ zobaczymy co powie...

Adam IP: 80.240.191.**

do odp weroniki:) napewno i czasem sie stresuje i denerwuje jak kazdy ale dziwi mnie to ze np po graniu w pilke noznanastepengo dnia nie jestem do zycia.. bo glowa az mi roznosi z bolu a to chyba nic dobrego i raczej nie od stresu spowodowane.. czytam codziennie ogladam filmy uprawiam sport sporo sie smieje i prowadze aktywny tryb zycia ale dalej cos sprawia ze peka mi glowa.. wiec nie wiem czy to stres czy nerwica..
nieznajoma jak odwiedziszjuz kardiologa to daj znac co tam ci powiedzial..

Weronika IP: 88.156.2.**

Trochę źle Cię zrozumiałam myślałam, że po sporcie Ci przechodzi, a tu na odwrót.

gosia IP: 93.105.27.**

to jest nerwow zycie, ktore prowadzi do takich objawow, radze pojsc do psychiatry, wziac leki n depresje a oprocz tego na zwolnieie akcji serca, przepisze kardiolog, lyac magnez i wit b,.zrobic test wysilkowy i echo serca, a pozniej kardiolog.pomoze napewno

adam IP: 80.240.191.**

nerwowe zycie? sport? ogladanie filmu ? aktywny tryb zycia? ;d do psychiatry ? tylko po co ? sorry ale depresji to nie mam nam nie chodze zalamany ani wiecznie smutny, raczej trzymam swoje emocje na wodzy i staram sie jak najwiecej smiac bo smiech to zdrowie:* zwolnienie akcji serca? sorry ale co nie zajde do lekarza moje tetno wynosi 120/80od paru lat wiadomo pzy wysilku wzrasta ale bez jest ok, moj bol glowy nie bierze sie od depresji.. bo nawet gdy nic nie robie nie cwicze nie biegam itp to bol jest jak byl, zeby to bylo takie proste pewnie bym o tym nie napisal, jednak nie jest gosia.

Paulina IP: 89.228.219.**

Czesc Adam mam identyczne objawy takie jak ty ,nie ktorzy mowia ze to od zmeczenia ze powinnam sie wysypiac i takie tam bzdury, zawsze mnie zaczyny polec glowa pozniej przechodzi to na tyl glowy ,nawet jak klade sie spac to niewiem jak sie polozyc ,i mam tak codziennie .Tez nie wiem co mam z tym zrobic .

Marcin IP: 88.220.106.**

No to widzę, że nie tylko Ja mam takie problemy...
czytając wszystkie wypowiedzi, udam sie do wszystkich lekarzy i zobaczymy.

krystian IP: 81.190.182.**

Czesc Adam mam 30 lat i od 8 lat sie z tym mecze doslownie tak jak ciebie boli mnie prawie co dzien boli mnie glowa najpierw z tylu jakby mnie cos sciskalo i z uplywem dnia przechodzi na gore po czym narasta , ciagle jestem zmeczony , spiacy i nic mi sie nie chce.Tez gram w pilke i przez kolejne 3 dni mnie wszystko boli,to nie [zakwasy] bo tak jest co tydzien.Tyle ze mi towazyszy caly czas nadmierny puls [tetno] w calym ciele,ciezko sie zasypia gdy leze a caly organizm pulsuje w rytm serca.Czesto kreci mi sie w glowie i mam zaburzenia rownowagi.Porobilem wszystkie badania tomograf , rezonans magnetyczny glowy jaki odcinka szyjnego,Wszystko wporzodku.Czyzby to byl ktorys z rodzajow nerwicy i powinienem w tym kierunku szukac pomocy.Moglby mi ktos cos doradzic bo z tym naprawde sie ciezko zyje

Halina IP: 83.22.85.**

Cześć Krystian, jeżeli porobiłeś wszystkie badania i zaliczyłeś wielu lekarzy, to te objawy, które masz to może być silna nerwica.Z nerwicą walczę od lat i mam świadomość że psychtropy z czasem są nieskuteczne i w dodatku uzależniają. Trzeba się uczciwie przyznać, że nerwicę nie jest łatwo wyleczyć ale można ją skutecznie wyciszyć i to bardzo szybko. W swoim przypadku skorzystałam z usług lekarza irydologa i homeopaty w jednym i dolegliwości powoli ustępują,Przepisał mi gelsemium 70, ignatię amarę 9 CH,oraz Lycopodium clavatum 9CH, są to leki homeopatyczne i dla mnie, dla takiego niedowiarka pomagają.Ostrzegam tylko, że leki homeopatyczne dobierane są dla każdego indywidualnie i radzę Ci idź do lekarza irydologa, homeopaty, on Ci na pewno pomoże.Oprócz tych leków, piję lecytynę sojową, pomaga na zawroty i ma sporo witamin z grupy B. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.