ewciaa1

Od trzech dni meczy mnie to,ze ciezko mi zlapac oddech , mam uczucie jakby powietrze poprostu nie dochodzilo do pluc, biore bardzo glebokie wdechy ale i to nie pomaga, przy wdechach mam klocie serca, bardzo blagam o pomoc, ciezko mi zasnac z tego powodu , strasznie mnie to meczy ,dochadza do tego zimne poty , dusznosc, bede wdzieczna jesli ktos pomoze, moze ktos wie co mi dolega i gdzie sie z tym zglosic

Gabi33 IP: 79.175.229.**

najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego i powiedziec o objawach. już zwykłe osłuchanie pacjenta moze wiele powiedziec plus zrobienie ekg. i radzę z tym NIE ZWLEKAĆ. tym bardzije jeśli dolegliwosći wystąpiły pierwszy raz.

anetas

Witam serdecznie.
Mialam identyczne odjawy i do tego dochodzilo jeszcze oslabienie i zawroty glowy.Okazalo sie ze mam wrodzona wade serca.

weronika86 IP: 80.51.161.**

ja mam podobnie tylko ze bez klocia serca i lekarz powiedzial e mam narwice sytuacujną.

kossak100 IP: 89.171.91.**

Prawdopodobnie masz nerwice serca. MAm podobne objawy. Musisz sie wewnetrznie uspokoic. To ze masz wysoki puls to sie dodatkowo nakrecasz. Proponuje idz do lekarza niech przepisze ci Metocard lubinny Beta Blocker. Ten lek zmniejszy ci puls.Poczujesz sie lepiuej psychicznie.
pozdrawiam
I nie martw sie

Norbert IP: 89.79.34.**

Ciężko mi jest złapać oddech. Mam uczucie że nie mogę złapać powietrza do końca. Dopiero po kilku wdechach mogę wziąć pełny. Serce mnie nie kłuje, może raz na jakiś czas sporadycznie. Ponadto czuję coś takiego jak lekki ucisk w gardle. Nie chcę panikować itd, ale się denerwuję. Nie wiem czy to może być spowodowane nadchodzącą sesją i ogólnym stresem. Miałem już tak ok. miesiąc temu i po paru dniach ustąpiło.

Maria z Łodzi IP: 212.160.197.**

Miałam takie objawy w ciągu dnia przez kilka lat aż doszło do tego że nie mogłam spać całe noce,budziłam się co pół godziny,godzinę, z bezdechem,zlana potem.Koszmar.Zrobiłam wszystkie badania.Spirometria nic nie wykazała.Mówiono,ze to na tle nerwowym.Dopiero próba prowokacyjna Metacholiną wykazał,że mam astmę oskrzelową a nawet POCHP /przewlekłą obturacyjną chorobę płuc/ oraz alergię.Zaczęło się długotrwałe leczenie lekami wziewnymi,rozszerzającymi oskrzela oraz wziewnymi sterydowymi a także lekami odczulającymi.Brałam b.silne dawki/podwójne/ które niewiele mi pomagały.
Miewałam silne drętwienia rąk,potworne skurcze łydek/szczególnie w nocy,problem z sercem,doszło wahanie ciśnienia oraz bóle łydek i opuchlizna w kostkach.
Bezsenność,bezdech/może już nie tak częsty ale ok.3 razy w nocy/,częstomocz itd.
Coś było nie tak.Czułam,że leki nie działają.Zainteresowałam się dietą dr Kwaśniewskiego.Ściągnęłam z internetu książki *Dieta optymalna* i *Żywienie optymalne*.Znalazłam lekarza optymalnego.Zaczęłam żywić się optymalnie,liczyć białko,tłuszcze i węglowodany.Wzięłam 10 zabiegów prądów selektywnych.
Na wyniki nie czekałam długo.Już po dwóch,trzech dniach żywienia spałam jak nigdy przedtem.Minął bezdech i wszystkie inne objawy.Żywię się tak już 15 m-cy,odstawiłam wszystkie leki już po kilku dniach.Czuję się rewelacyjnie,chce mi się po prostu żyć.Trzeba mieć przy tym trochę silnej woli bo zrezygnowałam
ze wszystkiego co do tej pory lubiłam tzn.z cukru i słodyczy/jem tylko czekoladę gorzką min.70%/,owoców/jem tylko w niewielkich ilościach/,mąki pod wszelką postacią.Nie jem pieczywa,ryżu,kasz,grochu,klusek i makaronów.
Ale coś za coś. Wybrałam zdrowie.
Serdecznie pozdrawiam.Maria

paula IP: 87.105.53.**

Mario z Łodzi. Sprawdz sobie poziom cholesterolu i trójglicerydów ,na pewno się przestraszysz sa ogromne.Dieta Kwaśniewskiego to wielka bomba kaloryczna., nie do końca zbadana i nic poza tym.Pozdrawiam

Maria z Łodzi IP: 212.160.197.**

Paulo,badam sukcesywnie.Trójglicerydy są b.niskie,poniżej 70,dobry cholesterol wysoki bo ok 90 więc ogólnym się nie przejmuję.Był wysoki ale teraz spada.
Glukoza w normie i pozostałe wyniki też dobre.Miałam krew b.gęstą teraz mi się rozrzedziła.Pozdrawiam

Misia IP: 95.160.233.**

Witam, mam bardzo podobne objawy. Często nie mogę złapać oddechu. U mnie podobno to rodzinne, ponieważ tata i jego mama też takie coś mają. Byłam z tym u lekarza rodzinnego i oczywiście nic nie pomógł.. Przepisał tylko jakiś lek na astmę. Następnie zrobiłam spirometrię, zdjęcie klatki piersiowej oraz badania na alergię. Żaden lekarz nie mógł mi pomóc i dalej to samo. To jest baaaardzo męczące!

Gmanu IP: 95.49.5.**

Jesli chodzi o diete kwasnieskiego to cos w niej jednak musi byc - stosowałamj ja tylko 2 miesiace i znikneła mi alergia na jaja kurze (udowodnione wynikami testów) objawiajaca sie plamami na skorze. A bałam sie ze bede cała jedna wielka plama bo tam sie sporo jajek je :)

t2612 IP: 46.113.122.**

Ja kiedys obudzilam sie nad ranem bo nie moglam zlapac oddechu pelnego,serce mnie kulo oraz bolal mnie brzuch. tylko jak zwijalam sie nogami o brzuch to czasami przestawalo. to bylo straszne a mam dopiero 15 lat. niektorzy mowia,ze to od moich uzaleznien,a inni mowia ze mam nerwice serca.

Twoja odpowiedź