mila89 IP: 195.248.240.**

ja biosotal biore w dawce 2x160mg nie wiem czy mi pomaga bo odczuwam mnustwo skurczow a mam ich na dobe 6000-do7000.Musisz miec zaufanie do lekarza(chociaz ja juz nie mam )nie lubie testowania nowych lekow bo zawsze cos mi sie dzieje zanim organizm zaakceptuje ale mysle ze za dlugo juz go biore,a wiekszej dawki to chyba juz mi nie dadza!

Gabi33 IP: 79.175.229.**

mila, własnie i dlatego ja sie boję, a do tego lekarza nie mam zaufania, byłam pierwszy raz. pojde do swojego i zobacze co on zadecyduje, a Ty jakie masz skurcze komorowe???

tak skurcze komorowe,czestoskurcz komorowy.Najlepiej gdybys miala opinie lekarza kardiologa,ale nie ma co sie martwic,zawsze jak cos nie tzk po lekach to do lekarza nieraz trzeba pare dni poczekac ,mnie najczesciej boli glowa,mam nudnosci,ale potem to mija
«

Mila, skąd te częstoskurcze???masz jakąs chorobe serca????

abisynka IP: 81.190.111.**

gabi :)
czasami nie ma wyboru i tzreba łykać - ja też mam opory - bo co spróbuje to mam uczulenie i wstrząs anafilaktyczny - ale próbuję - nie mam wyboru. serce mi caly czas wali bardzo szybko i też mi to czasami przeszkadza - ale niec się nie dzieje tylko to niemiłe uczucie i można się przyzwyczaić. co prawda nie polecam

gabi - nie zawsze da sięustalić przyczynę - u mnie nie ma przyczyny - u mnie to idiopatyczne! chociaż są podejrzenia że to może coś rodzonnego.
gabi - jedź do zabrza albo do warszawy i pogdaj ze sławnymi specjalistami których nazwiska tu są podawane. może oni ci coś poradzą ?
spróbuj kobietko - szkoda życia i zdrowia :)
pozdrawiam bardzo serdecznie i głowka do góry :)

no, ale pytam Milę, bo częstokurcz komorowy rzadko występuje bez organicznej choroby serca, w 90 % jest przyczyna organiczna, i wtedy to juz jest wskazanie do ablacji. Mila????

duzo musialabym pisac to moze innym razem,nie lubie sie skarzyc,ale napisze innym razem

napoisz Mila, bo ja mam komorowe skurcze i boje się częstoskurczu:/
chcoc lekarze mi tłuka ze te skurcze sa niegorzne to ja i tak się boje:/
więc wybacz, ze tak dopytuję, ale częstoskurcz komorowy chyba nie dzieje sie bez pryzyczyny.

abisynka ma racje to nie mile uczucie te skurcze i taki strach przed czestoskurczem ale nie mozna na zapas sie denerwowac bo to pogarsza sprawe.Ja rowniez nie mam ustalonej przyczyny tego wiec rowniez podejrzewaja genetyczne pochodzenie.znajdz dobrego lekarza i nie panikuj nie boj sie bo stres to nasz wrog,glowa do gory!!nic zlego sie nie dzieje!!

a więc Mila masz samoistny częstoskurcz komorowy??wielka rzadkośc. ale nikt nie proponoał Ci ablacji???często masz te częstoskurcze?
kurcze, moze Ty masz nadkomorowy, bo wierzyc mi się nie chce, że komorowy i tak sobie zostawiają Ciebie na lekach.

ablacji nie moge miec,no ok powiem ci mam wszczepiony cardiowerter-defibrylator bo ......nie chce ci pisac jest ok

ok, przepraszam Mila, ze dopytuję. po prostu malo tu jest osób z częstoskurczem komorowym, prawie wcale, nikogo takiego nie znałam, a nie chce czytac o tym na necie, chciala raczej z kims pogadac, kto to przezywa, od czego to, dlaczego, jak się zaczęło , itd. ale rozumie, że nie chcesz o tym rozmawiac, szanuje to i przepraszam.

rozumiem*

mila IP: 195.248.240.**

to mile ale ja nie chce o tym opowiadac ze wzgledu na ciebie bo zaraz bedziesz myslec ze ty tez tak bedziesz miec, bo tez masz skurcze ale kazdy jest inny i nie mozna sie sugerowac

ech, no, ale ja wolałabym wiedziec i znac wszystkie opcje:)i tak się boje, nie ma znaczenia czy mi opiszesz swoja historie czy nie:) wolłabym ja poznac, ale nie moge nikogo zmuszac.