anetas

Witam wszystkich forumowiczow.
Szukam kontaktu z osobami po plastyce zastawki mitralnej.
Czy jest moze osoba po takim zabiegu ktora moglaby mi udzielic jakich kolwiek informacji?Z gory dziekuje.

anetas

Podbijam temat dla mnie bardzo wazny.

weronik. IP: 212.106.159.**

WITAM :)

jestem po takiej operacji;
pozdrawiam.

anetas

Pani weroniko czy mogla by Pani napisac cos wiece.Bardzo prosze.Jak wygladalo Pani zycie przed operacja jakie miala Pani objawy i jak jest teraz.Dziekuje.

standrzewosiewski

witam
jestem po takiej operacji
jeśli chcesz informacji na ten temat chętnie się podziele informacjami
pozdrawiam
stan

anetas

Witaj Stan.Napisalam do ciebie e mail.Zycze zdrowia i czekam na odpowiedz.

Asia IP: 83.8.100.**

W listopadzie upłynie 2 lata od mojej operacji albo raczej zrobienia ze mnie kaleki, jakbym miała tą wiedzę co dzisiaj odwlekałabym operację jak najdłużej.Musisz sobie zdawać sprawę z zagrożeń,jest to operacja na otwartym sercu i zawsze coś nieoczekiwanego może się zdażyć,mimo że *lekarze* zapewniają iż jest mały procent,że coś może pójść nie tak.

anetas

Asiu bardzo zainteresowala mnie Twoja wypowiedz.Bardzo chcialabym z Toba porozmawiac.Podaje moj nr.gg 13614324.Jesli bedziesz mogla to prosze napisz do mnie.

monika147

Do Asia:
Witam, nie wiem w jakim szpitalu była Pani operowana - ale plastyka zastawki nie jest czymś strasznym - mi w Polsce plastykę zastawki wykonano w 1993 - i przez 13 lat funkcjonowała - ale ponieważ mam b. poważną wadę - *dla bezpieczeństwa* mam już sztuczną zastawkę - i nie nazywajmy się kalekami - bo nie jesteśmy - ja żyje normalnie - pracuję, podróżuję, i jest super.
Pozdrawiam i życzę optymistycznego podejścia do życia.

mirwil IP: 89.230.169.**

Witam, może temat jest odległy, ale jeżeli potrzebujesz informacji którymi mógłbym się podzielić, a jestem w ich posiadaniu to proszę o kontakt. Jestem po plastyce zastawki mitralnej - kwiecień 2008. Była to jedna z najbardziej słusznych decyzji w moim życiu (DZIĘKI LEKARZOM DO KTÓRYCH TRAFIŁEM). Wracam do normalnego życia. Pozdrawiam i życzę optymistycznego podejścia do zycia.mirwil.

monika147

@mirwil:
Tylko pamiętaj, dbaj o siebie. Plastyka zastawki, często nie wytrzymuje tak długo jakbyśmy sobie tego życzyli. Ja miałam spokój przez ok. 10 lat. Potem 3 lata - ciężkie - powrót choroby i rok 2006 wymiana na sztuczną zastawkę.
Choć przez te 10 lat zyłam na wysokich obrotach. Człowiek naprawdę wraca do życia. I Tobie też tego życzę.

anetas

Witam Serdecznie.
Oczywiscie ze potrzebuje informacji o plastyce zastawki bo jak do tej pory nie zdecydowalam sie na operacje.Jestem z tych osob ktore chca wiedziec wszystko na temat swojego zdrowia i tego co mnie czeka.Jesli mogli bysmy popisac emailem byloby fajnie.
Pozdrawiam.

Kasia IP: 80.48.32.**

Witam
Bardzo proszę o wyjaśnienie na czym polega plastyka zastawki i kiedy sie ją stosuje.Latem okazało sie, ze mam niedomykalnosc zastawki aortalnej,płucnej oraz wypadanie płatka mitralnej.

Kasia IP: 80.48.32.**

Ewentualnie proszę o kontakt na gg 96788260 lub k.radecka@wp.pl Zgóry dziękuję za wyjaśnienia.

beret IP: 87.207.76.**

witam, mam 23 lata
niedlugo czeka mnie operacja, prawdopodobnie plastyki płatka. czy po wykonaniu takiego zabiegu i powrocie do zdrowia moge w pelni korzystac z zycia mysle tutaj o *pełnym* korzystaniu takim jaki wysiłek fizyczny czy spożywanie alkoholu?? Jezeli jest ktos chetny na odpisanie mi za co bardzo z gory dziekuje to podaje swoj mejl berecik01@wp.pl