ciejson

Witam mam 29 lat mam na imie Marcin opisze swoj stan zdrowia. Mianowicie jestem po 12 operacjach kregoslupa, mam zdeformowana klatke piersiowa lecze sie na nerwice od 3 lat. Moj problem polaga na tym ze od tygodnia czuje pulsowanie brzucha po prawej stronie tuz pod zebrami moje serce kolacze strasznie mocno jestem nie spokojny przeszkadza mi to coraz bardziej czuje to jak siedze stoje nie odczowam jak ide. Wyczytalem ze moze to byc tetniak wiec udalem sie na USG wynik super wszystko ok tylko 2 Kamienie w prawej nerce. Wiec nie wiem skad to pulsowanie juz mnie to do szalu doprowadza nie moge sobie miejsca znalesc to tak jak by miec 2 serce w brzuchu ratunki napiszcie cos prosze lekarz nie wie rodzinny moze udac sie do Kardiologa, moze to wada postawy juz sam nie wiem POMOCY bo zwarjuje a zazywam lek od 2 miesiecy ParoMerck z rodziny Serotax czy jakos tak .

karolina IP: 77.91.50.**

witam, Cie Marcinku bardzo serdecznie, moze Cie troche pociesze bo nie jestes sam z tym problemem, co prawda ja mam ten sam problem ale bardzo krótko bo od jakiś 4 dni napada mnie coś takiego, jakby 2 serce, nie bylam u lekarza ale jesli potrwa to dłuzej to na pewno pójde i dam znać. mam 24 lata... pozdrawiam cieplutko

zuza IP: 87.248.90.**

hej mam 15 lat i też odczuwam jakbym miała dwa serca. na początku myślałam że jestem w ciąży ale to nie możliwe gdyż nie wspólżyłam i dostałam okres mam tak od 2 tygodni pomóżcie bo nie wiem co mam z tym zrobić. Boje się.

tran IP: 83.9.245.**

macie tak cały czas czy tylko jak się kładziecie,ja mam tak czasami jak się kłade trochę mnie to martwi....

ee IP: 62.233.214.**

chyba już z wami koniec nic się nie da poradzić
na poważnie zróbcie sobie ekg holtera i spytajcie lekarza a przede wszystkim nie wchodźcie na to forum. taę mam takie bóle i mam to gdzieś, pewnie są od kręgosłupa albo jakieś potłuczenia żeber.

Medusa IP: 85.177.194.**

Ja mialam podobne dolegliwosci i jak sie okazalo mialam nadczynnosc tarczycy.

kachun IP: 81.190.86.**

mój mąż miał takie same objawy i wyszło w badaniach,że ma kamice moczanowa.bierze leki i jest na diece;-/chociaż nie wiem czy to jest przyczyną tych dolegliwości.

Pola IP: 188.47.232.**

Tez mi się zdarza coś podobnego. jakby mięśnie obok serca pulsowały razem z nim. nie przejmowałam sie tym, ale moze macie racje i nalezy to zbadać?
mam 20 lat.

Paulinaa IP: 188.47.249.**

mam ten sam problem.. :( strasznie sie boje , nie mowiłam o tym nikomu.. mam 14 lat, tez sie obawiałam ze jestem w ciazy, ale to jest niemozliwe. prosze pomozcie... może to jest normalne?

Paulinaa IP: 188.47.249.**

Przeczytałam znowóż na innym forum ze to jest tętno.... . Mnie teraz nawet boli to troche, ale mam nadzieje ze od tego ze mi sie okres zbliża..

Marzena 18 IP: 31.60.231.**

Od niedawna zauważyłam taki sam problem z jakimi wszyscy piszą tu na forum. Mój brzuch pulsuje z rytmie serca troszkę się wystraszyłam że mogę być w ciąży ale gdyż to nie możliwe. Od 2 lat odczuwam kłucia w klatce piersiowej w okolicach serca nie jestem w stanie powiedzieć w którym miejscu dokładnie ponieważ ból zmienia swoje położenie. Oczywiście byłam z tym problemem u lekarza otóż kobieta która mnie przyjęła stwierdziła brak magnezu w organiźmie. Wyglądało to tak jakby chciała mnie spławić. Z jednaj strony może miała i racje ponieważ zdarza mi się pić kawę gdyż ona wypłukuje magnez z organizmu ale nie wiem czy tym są spowodowane te kłucia. Przy spożywaniu drobnych ilości alkoholu dostaje strasznych bólów brzuszka. Jakby moja wątroba miała dość. Otóż wczoraj kolo godz 2 w nocy nie śpiąc jeszcze moje gardło starsznie spuchło i zaczęło mi oddychanie sprawiać trudności, troszkę mi narobiło starchu ale po upływie czasu przestało swędzić i opuchlizna zeszła. Zaczynam sobie wymyślać 30 chorób. Co z tym robić, czuje się jakbym psuła się od środka....

zaku22 IP: 46.113.246.**

Biorę asamax i nie miewam takich objawów

martyna aa IP: 83.25.166.**

Ja też tak mam . Strasznie się boje czy czasem to nie jest rak :/ Pomóżcie , proszę !

monia01

Ja mam coś podobnego tzn odczuwam jakby kopanie w okolicach żoładka, lub pod żebrami z lewej strony. Lekarz powiedział że to skurcze somatyczne jelit.

pol IP: 109.243.218.**

To cos o czym mówicie to tachykardia ... czyli czestoskurcz serca... tez to mialam ale po zabiegu - ablacji- wszystko mi przeszlo i juz od 2 lat nic nie odczuwam.. zabieg polega na wypaleniu miejsca -ogniska- skad rozpoczyna sie arytmia...