misiamisia IP: 193.39.71.**

Od jakiegoś czasu obserwuje u siebie ból głowy w części potylicznej. Potrafi tak trzymać cały dzień ale następnego puszcza. W ciągu ostatniego roku miałam tak kilka razy.
Nie mniej jednak do tego wszystkiego od około tygodnia mam straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że dzisiaj nie wychodziłam z domu.
Gdy jeżdze środkami komunikacji miejskiej robi mi sie szybko duszno, tak samo w zamknietych pomieszczeniach. W mieszkaniu teraz mam caly czas okna pootwierane a mimo to czuje się źle.
Jestem słaba, każdy ruch głową to zawrót.
Badania krwi mam ok, kłucie w klatce według ekg to też nic. Nie jestem chora na cukrzyce(ale musze jesc czesto bo czuje sie slabo jak mam przerwy miedzy posilkami dlzusze jak 4 godziny)
Nie wykluczam, że to może być coś z nerwami, ale nie mam obecnie stresujących sytuacji i obawiam się, że to może być cos na tle neurologicznym...
Mam 22 lata, cisnienie 90/60, nie odnotowałam przyspieszonego pulsu, mecze sie po prostu szybko, potrzebuje conajmniej 8 godzin snu. Ciąże wykluczam -

xyz IP: 83.1.93.**

mam gokładnie to samo, (+drętwienie rąk-ale bardzo rzadko, dosłownie kilka razy) jakiekolwiek choroby serca wylkuczone, z tym że mam 18 lat, nikt nie potrafi tego zdiagnozowac...

Maja IP: 83.7.246.**

masz bardzo niskie cisnienie,moze to byc spowodowane Twoim zlym stanem,tyle jest teraz lekow na podniesienie cisnienia,idz do lekarza rodzinnego niech Ci jakies zapisze.dodatkowo bierz magnez,pozdrawiam.

mirka IP: 80.54.244.**

zrób wyniki TSH to na tarczycę,podobne odjawy miałam ja i leczono mnie na nerwicę a to była niedoczynność tarczycy,prywatne wyniki to jakieś 30 zł
pozdrawiam i życzę zdrowia

Ollllll IP: 83.6.120.**

Ja też tak mam , ale mam dopiero 14 lat ;//
Co mam zrobić ??

tomek IP: 83.31.252.**

Mam 21 lat i problem troszke podobny do wyzej opisywanych...u mnie zaczelo sie wszystko od wykrycia wrzodow zoladka i dwunastnicy. Od tamtego czasu nie mam sily chodzic szybko sie mecze ciagle mam awroty glowy, uczucie sciskania w klatce piersiowej...Ciagle czuje sie zmeczony., Potrafie przespac 13godz i nadal czuc sie zmeczony. Nie mam pojecia co dalej robic. Kazdy lekarz mowi mi ze sobie wmawiam te wszystkie objawy :( od niedawna biore magnez i powiem szczerze ze troszke pomaga. Pragne przypomniec ze nerwice mozna wyleczy kuracja magnezowa. Takze polecam magnez jezeli jest to nerwica. Pozdrawiam

K. IP: 87.207.126.**

Mam te same oznaki.Lat 15.I boję się że może to być coś gorszego np:guzy mózgu czy to jest prawdopodobne, niedługo idę na dokładniejsze badania.Wszyscy lekarze pytają się mnie czy w rodzinie ktoś chorował na padaczkę ale nikt nie miał.:(

malgorzata IP: 213.158.196.**

do misiamisia!
wedlug twojej wypowiedzi rozumiem ze bylas u lekarza!,wiec jezeli masz tak niskie cisnienie to nierozumiem dlaczego nic nie zapisal.
niskie cisnienie to tez problem ,ktory niesie ze soba inne dolegliwosci.
ja jestem niskocisnieniowcem i w gorsze dni biore krople i dodatkowo
wiecej sole potrawy,rowniez mialam bole glowy i stan wiecznego zmeczenia,radze odbyc jeszce jedna wizyte u lekarza albo go poprostu zmienic ,skoro nie masz od
niego zadnej pomocy!

pozdrawiam serdecznie!

Astoria IP: 89.228.170.**

Wątek jest stary, ale być może ktoś tu jeszcze trafi szukając przyczyny dolegliwości podobnych do opisanych powyżej. To może być tężyczka, która bardzo często jest mylona z nerwicą, a nawet padaczką. Proponuję poczytać na jej temat i jeśli objawy się zgadzają udać do neurologa i po skierowanie na próbę tężyczkową, u mnie wyszła niestety dodatnio.

Twoja odpowiedź