Andrzej IP: 83.15.201.**

Witam !!!! Od jakiegos czasu mam bole w klatce na wysokosci serca. Pojawiaja sie najczesciej jak o nich *mysle* tzn skupiam sie jak gdyby na wnetrzu swego ciala (najczesciej dzieje sie to kiedy klade sie do lozka i wtedy zaczynam sluchac swojego serca). do tego czesto czuje slabosc taka ogolna. Trenuje kulturystyke od prawie 7 lat (mam obecnie 24 lata ) zazywam suplement witaminowy *animal pak* moze ktos z was o nim slyszal.... o czywiscie niczego nie przedawkowuje ;)) co mnie martwi to to ze dzisiaj w nocy budzilem sie kilka razy i okolo trzeciej kiedy sie obudzilem mialem uczucie strasznego leku o wlasne zdrowie i zycie !!!!! to bylo cos w rodzaju paniki. Nie snilo mi sie nic zlego (moze to przez te upaly ;)) zaczal mnie strasznie bolec brzuch i nie moglem zasnac potem czulem uderzenia gorąca i mrowienie w calym ciele. Nastepnego dnia brzuch bolal mnie jeszcze do poludnia..... Czy to moze byc nerwica ???? I czy nerwica moze wpływać na układ trawienny ???

Maniek IP: 195.182.20.**

Siema Andrzej ja Ci powiem ze mam to samo jak Ty juz od ponad tygodnia to mam od kąd zaczołem nową wtedy pracę i tak mi pikawa warjuje ze nie mam sił na nic i juz tam oczywiście nie pracuje bo poprostu nie mam sił.Mam 23 lata i też aby siedze i myśle i sie skupiam co to moze byc i to mnie doprowadza do szału najgorzej jest z rana,wieczorem jakoś daje rade ale po przebudzeniu sie jest masakra ;/;/ też chodzę na siłke ale nie mam sił na nic juz nawet na trening co przedtem kochałem nie wiem co to s=jest czy nerwica ;/;/ ale dziś ide do lekarza rodzinnego zobaczyc bo juz mnie to wkurza na maxa....a jak tam z Twoim apetytem??? bo ja nie mam wcale apetytu przez to warjujące serce ;/;/ gdzie przedtem jadłem co 3h wiesz jak to jest.Andrzej to nie upały to jest jakiś lęk przed czymś....a powiedz mi czym masz takie drzenie całego ciała?? bo ja mam i to jest wkurzające ;/

tak szczegolnie tej nocy mialem drzenie...... kurna ja mysle ze to nerwica ale h..wie jak bedziesz u doktorka to daj znac. W kazdym razie ja tez wlasnie zaczalem prace wiec moze to jednak stres. Apetyt mam i to duzy i tez jem co 3 godz. tzn nie dzisiaj nie po tej nocnej sensacji ale na codzien mam apetyt. Spoko stary wiesz co to moze byc ???? Depresja !!!! tzn u Ciebie bo jak nie masz sily na treningi to moze byc to. Tak bylo jak laska ze mna zerwala mialem to samo treningi mialem grubo ponizej normy albo w ogole ale jakos po miesiacu sie z tego wykaraskalem. Powodzenia

Anka IP: 217.113.228.**

Panowie, zapraszam na forum *nerwica lękowa*, myślę że Andrzejowi się to przyda szczególnie. Natomiast Maniek ma chyba stres związany z nową pracą. To się zdarza, powinno szybko przejść tylko się nie nakręcaj. Dużo odpoczywaj, nie daj się stresowi.

Wiesz co..... zajrzalem tam :))) i...... sam sobie z tym poradze :)) juz wiem co to jest wiec sie zepne i dam sobie rade :))) nie bede sie zachowywal jak wiekszosc z tych hipohondryków ktorzy tam pisza........ LUDZIE WEZCIE SIE W KUPE !!!!!! (masakra) zycie jest teraz tak proste i bez stresowe ze szok a Ci ludzie sami tworza sobie problemy a potem nie potrafia sobie z nimi poradzic, żenada...

joker IP: 87.205.53.**

witam Andrzeju jak piszesz że to żenada to po co wchodzisz na takie fora...?Tu opisujesz swoją sytuację a tu krytykujesz innych,....nie zadałeś sobie pytania ,że może takim osobom jest łatwiej przezwyciężyć takie objawy na forum......Z poważaniem dla Ciebie ...Siłaczu......

Anka IP: 217.113.228.**

Hipochondrycy? Zdaje się że to Ty skupiasz się na wnętrzu swojego ciała i budzi Cię lęk w rodzaju paniki...
Żenada to Twoje komentarze, Bohaterze.

Twoja odpowiedź