Hanna IP: 83.21.8.**

Mam ciągłe zawroty i bóle głowy, ogólne osłabienie, mdłości, kłopoty z koncentracją, zaburzenia widzenia, nadwrażliwość na światło, dotyk i zapachy. Ciśnienie mam w normie. Zatoki mam czyściutkie. Wydawało mi się, że to może być migrena, ale kiedy po raz kolejny badanie u tego czy innego specjalisty niczego nie wykazało i po raz kolejny napomknęłam o moich podejrzeniach lekarzowi, stwierdził, że powodem mojego złego samopoczucia jest wyłącznie to, że jestem WRAŻLIWA i za bardzo się wszystkim denerwuję...

Najgorsze jest to, że żadne leki na ból głowy na mnie nie działają...

dotty IP: 83.29.147.**

Jeśli miałaś tomografię komputerową i nic nie wykazała to jest to migrena. Aura (zaburzenia widzenia, nadwrażliwość na światło i dźwięki), mdłości, długo utrzymujący się silny ból są typowe. Najlepiej wziąć leki przeciwbólowe już w momencie pojawienia się aury, a nie czekać, aż zacznie boleć. Ponieważ przez kilka godzin i tak będziesz wyłączona z normalnego życia to najlepiej jest położyć się w chłodnym, cichym i zaciemnionym pokoju i spróbować zasnąć.

Lek IP: 212.33.75.**

Czy chorowałaś na borelioze lub ugryzł Cię kleszcz? Wskazane byłyby badania w kierunku neuroboreliozy. Często daje takie właśnie niecharakterystyczne objawy. Ewentualnie badanie dna oka. W ostateczności TK głowy

Hanna IP: 83.21.70.**

Nie robiłam tomografii, lekarz stwierdził, że nie jest konieczna.

Nie ugryzł mnie nigdy żaden kleszcz, więc to na pewno nie jest borelioza...

dotty IP: 83.29.170.**

Czy te objawy występują napadowo czy ciągle? Migreny nie ma się cały czas. Ale u neurologa byłaś? Jeśli objawy nie ustępją, a wrecz się nasilają to warto się upierać przy zrobieniu TK (w ostateczności prywatnie).

Lek IP: 83.175.144.**

Nie wiem dokładnie jaki to procent ale chyba ok 80% ludzi chorujących na borelioze twierdzi ze nie miało kontaktu z kleszczem. Zanim zafundujesz sobie tomografię która jest ogromną dawką promieniowania a do tego bardzo droga moze zrób sobie przeciwciała w kierunku boreliozy. Poza tym do dgn zmian ukłądu nerwowego lepszy jest rezonans, i mniej obciążający też.

Lek IP: 83.175.144.**

Aha, i jeszcze test ciążowy warto rozważyć :)

Andy IP: 84.234.33.**

Witam Hanno
Oczywiście szukać przyczyny dolegliwości trzeba, ale po pierwsze: nie wiadomo, czy znajdziesz, a po drugie, jak znajdziesz - może to być coś na co leku medycyna chemiczna nie ma. Choćby nawet migrena: łykaja ludzie tabletki, które same w sobie zarzynają organizm i tak na prawdę przyczyniają się - wnosząc do organizmu toksyny - do spotęgowania dolegliwości. Czas od chemmi odejść. Moja żone i mame zarzynały migreny: takie *wiszące nad sedesem*. To juz historia. Warto zainteresować sie czymś, co kompleksowo działa na organizm i powoduje, że ON SAM zaczyna siebie naprawiać. Polecam się: andyi@wp.pl

ania IP: 82.177.10.**

Wprost książkowa borelioza. Mam borelkę i również według mojej własnej pamięci nigdy kleszcza nie miałam i wydało mi się to idiotycznym pomysłem że lekarz skierował mnie na badania. Okazało się, że mam.
Tu masz troche objawów:
1. Gorączki, poty, dreszcze, fale gorąca z nieznanych powodów
2. Zmiana masy ciała (przybranie lub utrata) z nieznanych powodów
3. Zmęczenie, ociężałość, słaba wytrzymałość
4. Wypadanie włosów z nieznanych powodów
5. Nabrzmiałe gruczoły: podać obszary
6. Bóle gardła
7. Bóle jąder, bóle bioder
8. Nieregularna menstruacja z nieznanych powodów
9. Nieoczekiwane wytwarzanie mleka, bóle piersi
10. Podrażniony pęcherz lub zakłócenie działania pęcherza
11. Utrata sprawności seksualnej lub utrata libido
12. Bóle żołądka
13. Zmiana czynności jelit (zatwardzenie lub rozwolnienie)
14. Bóle w piersiach lub obolałe żebra
15. Krótki oddech, kaszel
16. Palpitacje serca, skoki pulsu, bloki serca
17. Problemy ze szmerami na sercu i zastawkami
18. Bóle i obrzmienia stawów, podać stawy _______
19. Sztywne stawy, szyja, kark
20. Bóle i kurcze mięśni
21. Tiki mięśni twarzy lub innych mięśni
22. Bóle głowy
23. Trzeszczenie szyi, sztywność i bóle szyi
24. Kłucie, utrata czucia, palenie, przeszywające bóle
25. Paraliż twarzy (paraliż Bella)
26. Oczy / wzrok: podwójne rozmyte widzenie, częste czarne plamy, wrażliwość na światło
27. Uszy / słuch: dzwonienie, bóle uszu, wrażliwość na dźwięk
28. Nasilona choroba lokomocyjna, zawroty głowy, utrata równowagi
29. Lekkomyślność, otumanienie
30. Drżenia
31. Zamieszanie, trudności z myśleniem
32. Problemy z koncentracją , czytaniem
33. Zapominalstwo, słaba pamięć krótka
34. Brak orientacji, gubienie się, chodzenie w niewłaściwe miejsca
35. Problemy z wymową i pisaniem; bloki słów
36. Zmiany nastroju, drażliwość, depresje
37. Za długie lub za krótkie złe spanie, sen przerywany, wczesne budzenie się
38. Nadmierna reakcja na alkohol i pogorszenie się “kaca” po alkoholu

Maggdolinka IP: 83.20.242.**

Hey, ja miałam dokładnie te same objawy lekarze wymyślali cuda albo odsyłali mnie do innych lekarzy... jak się okazało to jest KANDYDOZA jest jedno jedyne badanie potwierdzające tą chorobą a mianowicie badanie z kropli krwi. Jak wykonają to badanie i okaże się ze w Twoim organiźmie jest ten paskudny grzyb to zapisują Ci leki które pomagają. Pozdrawiam

julka IP: 91.123.169.**

Droga Hanno,
ja mam ten sam problem co Ty.Moje dolegliwości zaczęły się w wieku 16 lat i nikt nawet nie podejrzewał migreny.Przeszłam wszystkie badania i w końcu dostałam Divascan-świetny lek, brałam go po jednej tabletce rano i wieczorem,kutacja trwa 3miesiące,ale potem miałam pół roku bez bólu-naprawde polecam.

Barr IP: 62.133.141.**

Witam. Chcialem zapytac co mi jest. Mam slilne bole glowy podczas podnoszenia glowy, dreszcze, mdlosci i goraczke. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Kiepska sprawa IP: 81.190.37.**

*
Gorączki, poty, dreszcze, fale gorąca z nieznanych powodów
2. Zmiana masy ciała (przybranie lub utrata) z nieznanych powodów
3. Zmęczenie, ociężałość, słaba wytrzymałość
4. Wypadanie włosów z nieznanych powodów
5. Nabrzmiałe gruczoły: podać obszary
6. Bóle gardła
7. Bóle jąder, bóle bioder
8. Nieregularna menstruacja z nieznanych powodów
9. Nieoczekiwane wytwarzanie mleka, bóle piersi
10. Podrażniony pęcherz lub zakłócenie działania pęcherza
11. Utrata sprawności seksualnej lub utrata libido
12. Bóle żołądka
13. Zmiana czynności jelit (zatwardzenie lub rozwolnienie)
14. Bóle w piersiach lub obolałe żebra
15. Krótki oddech, kaszel
16. Palpitacje serca, skoki pulsu, bloki serca
17. Problemy ze szmerami na sercu i zastawkami
18. Bóle i obrzmienia stawów, podać stawy _______
19. Sztywne stawy, szyja, kark
20. Bóle i kurcze mięśni
21. Tiki mięśni twarzy lub innych mięśni
22. Bóle głowy
23. Trzeszczenie szyi, sztywność i bóle szyi
24. Kłucie, utrata czucia, palenie, przeszywające bóle
25. Paraliż twarzy (paraliż Bella)
26. Oczy / wzrok: podwójne rozmyte widzenie, częste czarne plamy, wrażliwość na światło
27. Uszy / słuch: dzwonienie, bóle uszu, wrażliwość na dźwięk
28. Nasilona choroba lokomocyjna, zawroty głowy, utrata równowagi
29. Lekkomyślność, otumanienie
30. Drżenia
31. Zamieszanie, trudności z myśleniem
32. Problemy z koncentracją , czytaniem
33. Zapominalstwo, słaba pamięć krótka
34. Brak orientacji, gubienie się, chodzenie w niewłaściwe miejsca
35. Problemy z wymową i pisaniem; bloki słów
36. Zmiany nastroju, drażliwość, depresje
37. Za długie lub za krótkie złe spanie, sen przerywany, wczesne budzenie się
38. Nadmierna reakcja na alkohol i pogorszenie się “kaca” po alkoholu
*
Z tego dużo pasuje do zatrucia rtęcią albo niektórymi świństwami np. aspartamem ,pochodnymi kwasu glutaminowego i podobnych.Radzę przedstawić dokładną dietę łącznie z przyprawami i róźnymi napojami i ich składem.Zaburzenia widzenia najlepiej pasują do aspartamu który zawiera źródełko alkoholu metylowego a chyba wiecie co on robi ze wzrokiem?Oczywiście nie gwarantuję że to nie jest borelioza ale zawsze warto sprawdzić dietę.

Paweł IP: 212.14.2.**

Witam ...
Mam ciągłe bóle głowy oraz zawroty ( chwilowe omdlenia ) , byłem u lekaża i powiedział ze nie widzi przyczyny żeby robić TK .. Miałem badane dno oka i niby nic nie pokazało.. Nie pomagają mi żadne tabletki przeciwbólowe ... Ból głowy trwa już ok 3 miesięcy i nikt nie chce mi zrobić Tomografii ponieważ mówią ze jest to za drogi zabieg ..
Czekam na Odpowiedz..

Aaaa IP: 83.10.58.**

witam
od pewnego czasu mam zawroty głowy, bóle głowy, źle widzę i ogólnie jestem osłabiona. Nie wiem co mi jest. Lekarz przepisal mi jakies tabletki na zawroty głowy i krople na podniesienie cisnienia, poniewaz jest niskie ale to nie pomoglo. Czulam sie nawet po nich gorzej. Mam skierowanie do neurologa ale na wizyte trzeba dlugo czekac. Jesli da mi skierowanie na TK to tez bede dlugo czekac bo wiem ze sa masakryczne kolejki....
Mial ktos z was takie objawy?? Boje sie ze to moze byc krwiak...