Joannas

Witam,
może ktoś z Was potrafi mi podpowiedzieć co się ze mną dzieje. Od jakiś 2 tygodni czuję kłucie w prawej piersi. Kłuje mnie w trakcie dnia. Sam ból nie jest duży, ale na pewno niepokojący. Jak się prostuje, czy wydycham powietrze to się pojawia dziwny ból. Zauważyłam też, że kilka razy do roku mam taki atak bardzo szybkiego bicia serca. Serce mi tak wali przez ok 10-15 minut aż cała się trzęsę. Po takim ataku czuje się taka osłabiona trochę. Czekam na pomoc.

ania IP: 83.3.146.**

hej mnie tez tak kłuje ale to takm jakby rwała piers co to moze być od zewnetrznej strony

ANIA IP: 83.3.146.**

wogóle karmiłam 2 miesiace potem wziełam tabletki na zatrzymanie pokarmu bo różne zapalemia sie pojawiały ALE TERAZ OD CZEGO MNIE KŁUJE

MIAŁ KTOS COS PODOBNEGO ?;O(

ola IP: 213.158.196.**

mnie tesz bardzo kuje prawa piers ,2 lata temu moja córka mnie tak ugryzła ze stracilam przytomnosc oczywiscie karmiłam jąm piersiom i to moze przesto,a tak sie boje isc do lekaza moze ktos wie co to jest??

kAROLINA IP: 93.105.12.**

tez mam kłucie.... w prawej piersi jakby rwało czy cos i przy wdychaniu powietrza... mam problemy z nerwica czy to cos ma wspulnego z tym jestem bardzo podatna na stres... czesto bije mi serce jakby mialo wyskoczyc czy te czasami bule jednej z piersi to skutek tego bicia czy to jakies skurcze.... bardzo mnie to niepokoji...

Twoja odpowiedź