skoneczko

Witam.Od 2 tygodnie mam silne bole skroni.Boli straszni.Zaczyna sie rano a konczy jak ide juz spac.Czasem rozprzestrzenia sie to na cala glowe ale rzadko.Pod koniec stycznia takze mialam silne bole glowy ale tylko prawej strony.Zrenica dodatkowo sama sie powiekszyla co mi juz tak zostalo.Bylam u okulisty-wsyztsko ok, u laryngologa - wszystko ok zatoki czyste, u neurologa,przeszlam przez rezonans magnetyczny,tomografie mozgu i mikrozatorowosc zyl w mozgu.Wsyztsko oki.Bole po tym ustanely.Jedyne co mi powiedzieli ze jak mnie boli to mam wziac sobie tabletke ;/ Dodatkowo mam tez stwierdzona nerwice,ale nie wiem czy jedno z drugim ma cos wspolnego. bylo bardzo dobrze.Do teraz.Zaczelo tak bolec ze na poczatku bralam przeciwbolowe na recepte a teraz po prostu boli i juz sie do tego troche przyzwyczailam wiec nie biore przeciwbolowych zadnych bo sie uzaleznie.Dodatkowo mam arytmie ale ponoc jedno z drugim nie ma nic wspolnego.Jestem w trakcie sesji i wszyscy mi mowia ze to przez nerwy i przestanie bolec jak wsyztsko zdam.Ale to nei jest ten bol!!Owszem jak sie denerwuje czyms to zawsze mam bole glowy ale nigdy nie takie i nie w tej stronie glowy.nigdy nei skroni.Jestem przerazona.Czy mozliwe zeby cos sie stalo w mozgu przez 4 miesiace od ostatnich badan??Wyjezdzam 15 czerwca i nie mam na nic czasu.Planowalam to rok i boje sie ze niewypali a jade na cale wakacje za granice.Jestem prerazona.Czy mialm ktos jeszcze cos takiego???Ja powoli zaczynam wariowac :((

kasia IP: 84.31.237.**

Ja te mam czasami b鏊e skroni i b鏊 z ty逝 g這wy,ale u mnie powodem jest wirus opryszczki,kt鏎a wychodzi mi regularnie co 2 miesi帷e od 20 lat,wiem 瞠 nieleczona mo瞠 wywo豉 zapalenie opon m霩gowych,czasami mam taki b鏊 瞠 jest mi niedobrze,do tego trz瘰e si z zimna i jest mi tak s豉bo 瞠 nie mam si na nic.Ale co u Ciebie jest powodem-nie wiem,bo nie jestwm lekarzem.Pozdrawiam!

Sylwia23 IP: 89.77.95.**

Skoro przesz豉 wszystkie mo磧iwe badania m霩gu to jedyne co mi przychodzi na my郵 to silne przem璚zenie. W poprzednich w徠kach pisz r闚nie o pod這簑 psychologicznym. We kilka dni wolnego i odpoczywaj.

zet IP: 78.8.72.**

to mo瞠 by od szyi...

magdaq IP: 89.230.214.**

Ja mam b鏊e g這wy od jakie p馧 roku non stop, zacz窸o si w 3klasie liceum ale nie pamietam kiedy.... teraz studiuje juz 2miesiace i nadal mnie boli. badania mam dobre, i tomografie tez robilam, teraz czekam juz od wrze郾ia na wizyt u endokrynologa, kt鏎a b璠zie w lutym !! bo prawdopodobnie to co z tarczyc...

p3w IP: 81.6.139.**

Witaj, ja mam to samo, wszystkie badania o.k. 陰cznie z rezonansem, CT, doplerem etc, etc, mowi 瞠 to przem璚zenie psychiczne lub migrena!

mariola55 IP: 178.43.119.**

Mia豉m podobne b鏊e przez jakie 3 miesi帷e i pr鏏owa豉m wszystkiego, wszystkich lek闚, ju po ca貫j Polsce je寮zi豉m po lekarzach a w ko鎍u trafi豉m na lekarza kt鏎y zajmuje si medycyn naturaln no i zabiegi z akupunktury zacz窸y mi pomaga i wtedy lekarz mi poleci 瞠bym nadal to stosowa豉 ale sama dzi瘯i rezonatorowi biofotonowemu bo on ma specjaln ko鎍闚k, kt鏎a dzia豉 jak bezbolesna akupunktura. No i pomog這, b鏊e kt鏎e mia豉m, nie tylko g這wy, min窸y

Pozdrawiam

misia19753 IP: 79.184.107.**

Ja mam tak瞠 b鏊e g這wy, s nieregularne. Czasami s lekkie a momentami trudne do zniesienia. Kilka dni temu podczas 郾iadania mia豉m uczucie z prawej strony g這wy jakby uklucie po kilku minutach zamieni si w tak silny b鏊 g這wy kt鏎emu towarzyszy造 md這軼i, podwy窺zona temperatura, raz mi by這 ciep這 a raz zimno, nie mog豉m na oczy patrze. Um闚i豉m si do neurologa kt鏎y stwierdzi ze mam tak瞠 inne czucie z prawej strony (b鏊e g這wy tez wyst瘼owa造 z tej strony). Prawa stopa nie reagowa豉 na uderzenia m這teczkiem. Dzisiaj mam badanie rezonansem magnetycznym. By豉m tak瞠 u okulisty i wszystko okej, z z瑿ami tez w porz康ku. B鏊e mam 鈔ednio raz-dwa dni w tygodniu, dodatkowo brak koncentracji, ci庵貫 zm璚zenie, nie mog spa na prawej stronie bo boli mnie skro nawet jak dotykam. Nawet ostatnio zauwa篡豉m opuchni皻e nogi. Co mo瞠 by przyczyna? Boje si ze mo瞠 to by co powa積ego ale jednocze郾ie boje si ze rezonans mi nic nie wyka瞠 i nikt nie b璠zie w stanie mi pomoc:(

anna ania anka IP: 83.30.2.**

Witam ja mam 19 lat i od bardzo dawna boli mnie g這wa i tak jakby oko w srodku. lekarz powiedzia ze to migrena i 瞠 tak musi byc. ale b鏊 nieraz jest nie do zniesienia. boli tak jakby za ga趾a oczna. moja kolezanka tez miala podobny problem i okulista musial jej przebic pecherzyk powietrza za okiem i jest juz ok. ja dosta豉m tabletki ketanol co prawda pomaga ale b鏊 i tak powraca. jak by豉m dzieckiem to tez mialam takie problemy. b鏊 glowy moze miec r霩ne pod這ze. albo od s這nca albo jak zle spimy albo ze stresu czy przemeczenia. trzeba samemu obserwowac swoje cialo bo nawet najlepszy specjalista nie pomoze jesli nie damy mu paru cennych wskazowek. my jestesmy najlepszynm obserwatorem swojego cia豉

Wercia IP: 83.25.0.**

Te mia豉m robione badania. I mi te nic nie wykryli. Ja uwa瘸m 瞠 mo瞠 to bu migrena.

Twoja odpowied