Basia IP: 99.227.249.**

Pilnie szukam informacji na temat zabiegow,operacji czy jakiejkoleiek pomocy przy przewleklej niewydolnosci serca spowodowanej zwloknionym(stwardnialym osierdziem).Moja tesciowa boryka sie z tym problemem od jakis 2 lat.Ostatnie pol roku bardzo sie pogorszylo.Ma ona 64lata,spora nadwage,i w zastraszajacym tepie nabiera plynow w organizmie.Przez jakis czas brala leki moczopedne ale teraz juz nie mozei podaja jej kroplowke na ewakuacje tych plynow.3 tygodnie temu plyn zebral jej sie w plucech i sciagali go mechanicznie strzykawka.Teraz juz nie moga mocno sciagac tej wody bo wysiadly jej nerki i lekarze mowia o dializie a ona nadal ma okropny obrzek nog,ud i brzucha.Poprostu od pasa w dol wyglada jak balon.Lekarze napomykaja o najgorszym.My jednak nie chcemy sie jeszcze poddac.Lekarze mowia ze w jej przypadku(wiek i nadwaga) nie ma pomocnego zabiegu.Czy naprawde?Czy ktos moze mial podobne doswiadczenie?Czy ktos ma moze jakies sugestie w tej sprawie?Ja w wieku 14 lat stracilam swa mame.Moje dzieci maja wiec tylko te babcie i chcialabym aby sie jeszcze nia nacieszyly.Moze ktos chcialby napisac cos na ten temat bezposrednio do mnie.Oto moj e-mail adres:barbara@beta-online.com Z gory uprzejmie dziekuje.

Twoja odpowiedź