wiolka IP: 94.75.121.**

Ja panicznie boję się tego wypalania. Słyszałam, że oprócz tego, że boli, to tak na prawdę rzadko pomaga. Używam Emofixu i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że niedługo problem krwawień nie będzie mnie już dotyczył

Piotr Z Bartoszyc IP: 83.25.164.**

Witam wszystkich ja tez mam od 5 roku życia krwawienie bo ponieważ mam słabe naczynko wewnątrz nosa, i jak laryngolog powiedział że tego sie nie da wyleczyć bo jak zasklepi mi te naczynko ( wypali) to i tak za jakiś czas będzie znowu krwawił, najczęściej krwawi mi podczas smarkania, kichania. ale teraz jak byłem ostatnio przepisał mi maść i na prawdę bardzo dobra jest bo nie krwawi a jak już to bardzo rzadko, maść nazywa się EMOFI X
pozdrawiam wszystkich

Danielll IP: 178.56.248.**

Witam , też miałem problem z krwotokami od małego jakos 3 tyg temu udałem się do laryngologa w szpitalu specjalistycznym w chojnicach. Zapisał mi tabletki Cyclolamine , maść emofix , wapń do rozpuszczania w wodzie i rutinoscorbin , bralem to przez 2 tyg- nie pomogło. w tą środę miałem robione wypalanie i wcale nie bolało !! Narazie czuje się bardzo dobrze i krwotoki ustąpiły.

Gusiu IP: 31.63.44.**

Też mam krwawienia od urodzenia. Bardzo boję się wypalanki i się na nią nie zgodzę...

eze IP: 89.230.174.**

Też mam krwotoki. Przypalanie miałam 7 razy i jak widać nie pomogło. Potem miałam operację polegającą na zamknięciu tych naczynek(okropny ból po operacji przy wyciąganiu z nosa tamponów), po niedługim czasie krwotoki się odnowiły. Laryngolog poinformował, że nie da się u mnie tego wyleczyć. Polecam jedynie emofix, po nim krwotoki występują w moim przypadku rzadziej.
PS: Nie bójcie się przypalania. To się robi ze znieczuleniem, trochę boli ale porównując to do operacji to nie ma sie czego bać.

Twoja odpowiedź