weronikamlub

Cześć. Mam 18 lat. Od wczoraj mam dość silne bóle i kłucie po lewej stronie ciała w okolicach nerki i w okolicach biodra po lewej stronie.Nie przeszło mi od wczoraj więc pewnie dziś pójdę do lekarza. Boję się co mi jest. Proszę o odp. Będę bardzo wdzięczna.

xyz IP: 83.5.80.**

Witam. Mam te same bóle. Jutro idę się do lekarza, jednak gdybyś mogla mi powiedzieć co to za choroba, byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam

minia IP: 83.2.240.**

uuuuuuuuuu co za choroba udaj sie do lekarza a sie dowiesz bo tam moze byc cos innego i tak sie nie dowiesz co Ci dolega.

MarTT IP: 83.22.172.**

Ze mną jest dokładnie to samo tylko, że mam tą dolegliwość już około 2 tygodni.
Nie umiem chodzić, bo wtedy czuje kucie od razu nad biodrem po lewej stronie.
Też chyba wybiorę się do lekarza, bo ból jest nie do opisania

homini IP: 144.32.126.**

Czuje dokaldnie to samo ;/ kłujący ból w okolicy lewej nerki... tylko u mnie pojawia sie to jak dlugo leze w lozku. Czasem przy takim leniuchowaniu weekendowym, a teraz po 3 dniach grypy ciezkiem do kurvicy mnie to doprowadza bo nie moge spac normalnie....

anusia IP: 83.19.232.**

jej ja mam to samo. ból jest nie do opisaia. boję się, co to może być?

Maciejo

u mnie tez wystepuja czasem *zakłucia* w nerce mialem wszystkie badania... mocz, ekg, krew i jestem zdrow jak ryba... a dalej mam dolegliwosci.. ;/

motyl IP: 188.33.93.**

Witam, też mam takie bóle, czasem właśnie jak śpię,aż się budzę, lub jak leżę. Lub normalnie. Są krótkie, lecz bardzo bolące i intensywne, uczucie takie jakby coś chciało przepłynąć przez żyłę a nie mogło. Jest tak silne, że czasem muszę krzyknąć . Niestety nic nikt nie napisał co to jest, a ja do lekarza na razie się nie wybieram, bo po pierwsze jak mam mu to wytłumaczyć, a po drugie kolejki takie, że i tak się nie dostanę

Viola IP: 213.156.107.**

Kochani, zróbcie przede wszystkim USG nerek, przyczyną bólu jest prawdopodobnie kamień w nerce .

Juana IP: 89.76.255.**

Mialam podobne bóle przy zapaleniu nerek, zawsze trzeba zrobić badanie moczu - to dużo powie.

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

Przyczyny mogą być różne.Czasami jest to spowodowane zatruciem.A zatruty jest prawie każdy!!!

Migotka IP: 83.233.161.**

Kłucie lub inne silne bóle w okolicy lewej nerki z tyłu pleców może być też objawem wrzodu dwunastnicy. Znam z autopsji. Długo podejrzewano nerki i jajniki, bo nie miałam ŻADNYCH boleści z przodu brzucha ani problemów z żołądkiem. A to była *tylko* dwunastnica...

kariiiii IP: 91.94.226.**

moze to byc kamien w nerce lub poprostu zwykłe nerwobóle, jezeli kluje cie bardziej przy braniu głebokiego oddechu to moze byc poprostu nerwoból.

jasam IP: 88.199.108.**

ludze mam otry bol w okolicach zoladka i nerek gdy ide dusze sie nie wiem ocb mam prawie 18 lat -_- i do tego wyskoczyla mi goraczka prosze o pomoc -_-...

gosc 45 IP: 195.150.236.**

Calkiem możliwe ze to kamienie.