jowi

Dziewczeta chcialam Was jeszcze o jedan rzecz zapytac........to bardzo wazne dla mnie..dlatego prosze byscie odpowiedizaly.....czy mialyscie taki objaw ze mowicie jest w miare ok...i nagle jest takie uczucie paniki...ze mowicie ale wszystko jest obce i jakby was nie bylo ..po prostu jakby wasza glowa byla w innym miejscu tylk owidzicie cialo i wiecie ze jestescie w tym miejscu ale jak mowicie to macie wrazenie ze sobie latacie i gadacie od rzeczy..ja kiedys tak sie czulam jak mialam atak paniki teraz mi to przychodzi i odchodzi jak chce i probuje znlezc na to sposob...takie totalne wybocowanie duszy i ciala..

jowi

probuje nie panikowac i zachowac spokoj ...ale uczucie masakra

jowi

a jednoczesnie z tym..zapomnialam...momentalnie lęk i wszystko jakby sie platalo..przerazaja mnie jakies bzdury i boje sie jak to sie wszystko mi w glowie pouklada..

nowa IP: 83.11.108.**

Jowi postaraj sie o tym nie myslec..jest to jest trudno ,bo takie ciagle myslenie i pisanie jeszcze bardziej nakreca...moze poczytaj jakas fajna ksiazke...ostatnio przeczytalam *Kwiat pustyni* super ksiazka bardzo wciaga polecam:) to jest na faktach..znana modelka opisuje swoje zycie ...moze to na chwile pozwoli Ci na odwrocenie uwagi od nerwicy i jej objawow..

matiiaga IP: 87.206.46.**

Jowi
Niestety ale ja też miałam takie dziwne ucxzucie pod koniec ciąży. Stałam obok siebie. Dziwne ale nieszkodliwe:) To nasze nerwy, strach przed porodem, zmianami, hormony... To wszystko siękumuluje i takie jazdy są. A co do mdłości - to normalne pod koniec ciąży. Niektórzy mają tak przez wszystkie miesiące. To tylko nasze ciało. A z tym robieniem czy myśleniem o stu rzeczach naraz - hihi mi po porodzie nie przeszło:) Pod koniec ciąży chciałam wszystko załatwić, zrobić, przygotować, żeby później się nie martwić. Niestety nie mogłam się zdecydować co pierwsze zrobić i tak upływał dzień za dniem:) Do tej pory tak jest:)

Wszystko będzie dobrze, zobaczycie:) Trochę inaczej, ale nie źle:) Kobieta jest bardzo silną i dzielną człowieczyną i ze wszystkim sobie poradzi. Ja Wam to mówię - mama 5-letniego Matiego i 7-miesięcznego Domisia:). Buziaki.

jowi

dziewczynki....nasz synek bedzie mial na imie KUBUŚ...wozeczek kupilismy troche wczesniej podobno fajna firma emmaljunga taki *morowy*....zielonkawy...
kupilismy tez pare rzeczy ale to wczesniej.....ma juz taki piekny kombniezonik jak misio...z ogonkiem i uszkami na zameczek naprawde sliczny...i pare koszulek i spioszkow......a czy wy chcecie pobrac komorki macierzyste? asiu na kiedy masz termin?

jowi

mattiaga a co do odczuc juz nie chce sie rozowdzic ale moja nerwica jest tak podla ze skupiam sie naj ednej rzeczy w domu i ide do kuchni i juz sie zle czuje bo sie dekoncnetruje..a wyjsc z domu to juz wogole duzo sily wkladam w normalne zycie kazda czynnosc sprawia mi trudnosc...teraz jest juz lepiej ale to tez kwestia nastawienia i nastroju...rozmowa przez tel pisanie na kompie tv albo oderwanie sie do toalety to co chwile zle samopoczucie bo co chwile zmiana koncentracji na inna rzecz i przystosowywanie...uffff

Asia IP: 83.2.83.**

Kubuś to piękne imię ...bo mam juz synka o tym imieniu;) A teraz będzie Miłoszek.
Jowi ja takie uczucie paniki mialam pzewaznie podczas luxnej rozmowy. Np siedzialam z kol na plotkach i nagle czulam jak we mnie rosnie panika, chcialam jak najszybciej uciec daleko...a najlepiej zniknac. Mysle ze dzieje sie to dlatego ze jest ok, i nagle same przypominamy sobie ze nie mamy objawow i to nas z jednej strony martwi a z drugiej nakreca. Jak to nic sie nie dzieje? i ..juz sie dzieje. To tylko nasze glowy. A z forów tez sie śmialam a teraz tutaj siedze codziennie...i pomaga mi to;) Agunia to naprawde trudna sprawa. Moj gin mnie przed ciąza ostrzegal ze nerwica moze wrocic a nawet nasilic sie w ciązy...i mial racje. To wszystko zalezy od tego jak sobie radzisz teraz bez leków, czy dajesz rade, czy masz silna wole zeby z tym walczyc sama. Bo jak juz bedziesz w ciazy to nie ma odwrotu. Musisz brac rozne ewentualnosci pod uwage i sama zdecydowac. A decyzja jest wazna i na cale zycie. Ciąza trwa az 40 tyg i wszystko sie moze zdarzyc. Nie pisze tego zeby Cie zniechecic ale tez nie napisze * probuj* bo tylko Ty wiesz najlepiej jak objawy nerwicy znosisz i tylko Ty znasz swoj organizm. Nikt nie wexmie za Ciebie takiej odpowiedzialnosci;) Moze poczekaj troszke, az zupelnie wyciszysz organizm. Bedzie Ci wtedy latwiej. Bo zachodzac w ciąze z *zaawansowana* nerwica to trudna sprawa. Milej i spokojnej nocki dziewczyny ;)

jowi

ufff to znaczy ...jak czytam w lazience to tak jakbym zapominala ze jestem w lazience w domu wroclawiu ...po prostu tylko to i kazda czynnosc jest przestawieniem jakby mozg sie wylaczal i musze sobie wszystko przypominac i to kontrolowac...to albo nerwica i stres albo przemeczenie...

jowi

dziewczyny...dzis jest zle....obudzilam sie w nocy z panika..wzielam tabletke i zasnelam przynajmniej tyle.....rano wstaje nic mi sie nie chce wegetacja..ani ubrac ani umalowac jest gorzej....jem danio bo mam pod reka..do sklepu nie chce wychodzic...siedze na balkonie najchetneij zapalilabym papierosa i to uczucie obcosci....dzinego odbioru...mojego narzeczonego siebie mamy taty...depresja z lękami...ze ja jeszcze normalnie gadam ..szok...zagubialm sie co jest odbre co nie takie...zadaje sobei pytanie czy jest poprawa i nie wiem....nakrecam sie i boje ze tego tez nie wiem..dziewczyny co robic...

nowa IP: 83.11.108.**

chcesz popisac na gg?

jowi

tak
2441534

jowi najwiekszym bledem jest to ze Ty ciagle sie nad tym zastanawiasz. Jak sie czujesz, czy jest poprawa, jak odbierasz otoczenie itd. Ja jak mam takie *zacmienie mozgu* po prostu sobie z tego nic nie robie. Mysle jestem oslabiona, senna, taka pogoda itd...i juz.

jowi

kochana asiu wszystko prawda tylko to cholerne wyobcowanie jest takie ze zastanawiasz sie czy z toba ok czy to ty i cz ywiesz kto jest twoim narzeczonym jeszcze...

Masz po prostu silną nerwicę, jestes jak bomba zegarowa. Musisz sie wyciszyc, uspokoic. Wszystko to przechodzilam i wiem jak Ci jest trudno. Bądx dobrej mysli. I nie martw sie od nerwicy ani sie nie umiera ani się nie zwariuje;)