Rafiuu IP: 83.15.234.**

Od wczoraj mam silne bóle brzucha bóle przychodzą co jakiś czas ... gdy nadchodzą robi mi sie gorąco i muszę sie skulic by nie były za mocne dolegliwość pojawia sie nie pierwszy raz ostatni raz takie bole miałem 3 miesiące temu ! Dodatkowo do tych bóli dochodzą kłucia w okolicy serca i w centralnej części mostku ! W Listopadzie 2007 wykryto u mnie Arytmie serca choruje na niedoczynność tarczycy a wieku 5 lat miałem operowany refluks pęcherzowo-moczowy ! Bóle są na całej części brzucha nie tylko w jednym miejscu ! Ból jest naprawdę silny i w niektórych momentach nie do wytrzymania ! Liczę na wasze porady !

Z góry dziękuje

Rafiuu IP: 83.15.234.**

Przy tym mam biegunkę i takie zimne jak by fale przechodzą mi po plecach ... Tabletki,Herbatki nic nie pomagają

ankapiesek

Mój 17-letni chlopak ma podobne objawy. Nie wiem, jak mu pomóc. Dodam, że miał usuwany wyrostek robaczkowy.

antor IP: 89.78.3.**

ja mam 16 lat i ciągle mam ciepłotę ciała i ciągłe gorączki z bólem brzucha które dochodzą aż do serca.boje się że to przez tarczyce może być

antor IP: 89.78.3.**

mam 16 lat i ciagle mam goraczki połączone z nudnościami a także wymioty. inni mówią ze to przejdzie a nie przechodzi .chyba po karetke zadzwonie aby mnie zabrali a rodzice się nie zgadzają

Twoja odpowiedź