milena IP: 83.23.220.**

Mdlosci, wymioty po wypiciu miety. na drugi dzien oslabienie, sennosc, trudnosci w oddychaniu, bol rak i nog podwyzszona temeperatura ok 37,4st. i dusznosci

stracatella IP: 217.97.182.**

Skąd takie przypuszczenie? Z opisu nie wygląda na zawał - gdzie ból za mostkiem? Z drugiej srony zdarzają się nawet bezobjawowe zawały.
Jeśli masz wątpliwości zapytaj lekarza zleci pewnie echo i test wysiłkowy - lub koronografię jeśli będzie uzasadnione.
pozdrawiam

Anka IP: 212.160.172.**

A nie masz alergii? może po prostu nie możesz pić mięty i tyle;(

Mięta, a zwłaszcza olejek miętowy (zawierają go m.in. krople żołądkowe), może u wrażliwego człowieka wywołać odruchowy skurcz krtani i zatrzymanie oddechu. Głównie u dzieci ale może u dorosłych również.

Hela 754 IP: 83.19.104.**

Witaj ; Przedstawione przez ciebie objawy wskazują na zatrucie pokarmowe, lub grypę żołądkowa, ale to musi stwierdzić lekarz. Nie wiem skąd takie skojarzenia z zawałem serca. Sądzę, że powinnaś się zgłosić do lekarza, aby zrobić wstępne badania, skoro występują duszności. Pozdrawiam

kasia1222

witam. twoje objawy to może być zatrucie pokarmowe alergia na mięte ale do lekarza powinnaś iść

kielek85 IP: 78.30.100.**

Jakieś 3 miesiące temu po porannym papierosie wsiadłem do autobusu, zrobiło mi się słabo, odlatywałem, oblał mnie zimny pot i drętwiały mi kończyny, jakiś czas później(miesiąc, dwa) w pracy poczułem okrutne pieczenie w mostku, musiałem usiąść na ok. 20-30 min, przeszło i wszystko było ok. Przejściowo źle się czuje mam w nocy objawy typy ucisk w szyi powodujący lęk i trudności z oddychaniem, drętwienie lewej strony, są dni kiedy słabnę(staram się wtedy nic nie robić) i czuję się cały dzień jakoś niepewnie, a są dni kiedy tylko nocą mam tę duszności i oprócz tego wszystko jest ok., mam dopiero 23 lata czy to mógł być zawał czy waszym zdaniem to nerwica? EKG wyszło mi dobrze, cisnienie standard 130/80 czasem podwyszone w stanach lękowych do 150/80

grzes IP: 213.158.196.**

Mam coś takiego. Budzę się w nocy i czuje że szybko bije mi serce. Trwa to około 15 sekund i powoduje osłabienie bliskie omdlenia a potem wszystko wraca do normy tylko boli mnie serce... co to może być proszę o pomoc.

Hela 754 IP: 83.19.104.**

Witaj *kielek85*. czy to był zawał czy to jest nerwica musi stwierdzić lekarz. Wykonanie samego ekg nie daje pełnego obrazu serca. W młodym wieku też bywają choroby serca. Ja na twoim miejscu zrobiłabym dokładniejsze badania i wybrałabym sie na konsultację do kardiologa. Pozdrawiam

Kielek85 IP: 78.30.88.**

Dzięki Hela:P
Zrobiłem rtg klatki, wszystko ok, ukrwienie płuc ok, wielkość serca ok itd ok. Ide do lekarza jutro, poprosze o skierowanie do kardiologa, jestem dobrej mysli:P
Pozdrawiam

Twoja odpowiedź