Ola IP: 195.205.97.**

Hej, mam 114 lat i dokladnie takie same objawy. u mnie zaczyna sie od dretwienia lewej ręki, od dloni do lokcia, dretwienie lewej czesci twarzy. zaburzenia wzroku-plamki, widzenie jedynie czesci napisow. czasami zdarzaja sie klopoty z wymowa nie potrafie powiedziec prostych slow.
no i na koncu zaczyna bolec glowa, bol jest straszny, zadne lekarstwa nie pomagaja, dlatego zawsze ide spac. po przebudzeniu bol odczuwam tylko przy lekkich ruchach glowy. zdarzylo mi sie tak juz okolo z 4 razy. za pierwszym razem bol byl nie do zniesienia, trwal bardzo dlugo. utrzymywal sie nawet po nocy. mialam wykonane wszystkie badania, tomografie itp. nic nie wykazalo, lekarze powiedzieli, ze zwiazane jest to z dojrzewaniem i zbyt szybkiem wzrostem.
dzisiaj mialam to samo, po 3 godzinnej drzemce bol ustapil.

Ola IP: 195.205.97.**

przepraszam nie 114 tylko 14 ;))

Agnieszka9210

Czesc. Ja też miałam taki przypadek. 24 czerwca miałam to po raz pierwszy. Byłam na zakupach, było bardzo gorąco. W pewnym momencie zaczęła mnie strasznie mocno bolec głowa (prawa skroń), zrobiło mi się gorąco i słabo jednocześnie.Wzięłam dwie tabletki przeciwbólowe , ale dalej bolało. Potem zaczęła mi drętwiec cała lewa dłoń. Po jakieś godzinie, może dłużej ból ustąpił. Kolejny taki atak miałam 6 lipca, Zaczęła mnie na początku delikatnie bolec głowa i rozxmazywał mi się delikatnie obraz. Wzięłam tabletke i sie płożyłam. Zasnęłam, po godzinie wstałam, ale ból był silniejszy. Cały czas bolała mnie lewa skroń, potem zaczęła mi drętwiec lewa dłoń i lewa strona twarzy, zwłaszcza usta. Co o tym myślicie? Chce iśc do lekarza, ale boję się tego co mogę usłyszec...

jakaja IP: 213.86.33.**

Mam podobne objawy, najpierw mroczki przed oczami, zaburzenia widzenia, potem tępy ból głowy, ketonal nie pomaga na to. Drętwienie twarzy, ręki, języka... moje oczy są wrażliwe na światło, ostatnio mam wrażenie jakby ciśnienie mi wypychało gałki oczne.
pomaga sen, bardzo. wybieram się do neurologa, ale u mnie objawy te związane są albo z wadą kręgosłupa (mam ją od dzieciństwa), nie wykluczam lekkiej padaczki.

Sylwia88 IP: 94.251.194.**

Zdarzyło mi sie to samo, najpierw mroczki przed oczami, potem ból lewej strony głowy, w pulsie najbardziej, nie widzialam na prawe oko, zaczely mi z prawej strony palce dretwiec, potem cala dłoń, oko, nos po prawej stronie i prawa strona warg i zrobiło mi sie słabo, z tym ze ja cierpie na padaczke od 10 lat, z tym ze czegoąś takiego nigdy nie mialam , ataki wyglądały inaczej, mialam robione badania krwi, wyszły dobrze, rezonans magnetyczny tez dobrze, zostało tylko eeg ale czekam na wynik. rozmawialam z swoim neurologiem ktory od 10 lat mnie leczy, i to jest normalne ze jesli boli lewa strona to prawa dretwieje, i odwrotnie , bo to idzie po przekątnej. z tym ze jesli faktycznie nic nie wychodzi na rezonansie i eeg i w mozgu jest wszytsko dobrze to perawdopodobnie ma to podłoze migrenowe.

kielce

Sylwia 88 zmien neurologa;-)

sylwia88 IP: 94.251.194.**

Moze uzasadnisz swoja wypowiedz o zmianie neurologa???

aaniaam IP: 91.149.223.**

Czytam Was i sie boje, ide jutro do lekarza a mam te same objawy. kilka lat temu tez mialam, zrobili mi szereg badan ale niby bylo ok, bole minely a teraz powrocily , tylko jest o tyle gorzej ze jadac autem wzrok mi sie zamazuje i musze sie zatryzmywac, a w pracy jak patrze w monitor to wszystko mi faluje, normalnie wizualizacje i zawroty glowy, nie mowiac o bolu glowy, mroczkach przed oczamami i dretwienioem rak, a na dodatek trace swiadomosc tego co mowilam i gdzie jestem. ja chce zrobic tomograf bo to mi zalecaja albo zdjecie kregoslupa szyjnego.

robert3 IP: 83.20.235.**

U mnie jak byłem nastolatkiem podobne objawy pojawiały się jak zjadłem truskawkę lub maliny. Mam teraz 42 lata i od tamtej pory nic mi nie dolegało podobnego - łącznie z tymi objawami miałem światłowstręt. Może taka informacja komuś pomoże - a na pewno uspokoi na przyszłość.

Twoja odpowiedź