Monika IP: 77.91.26.**

Od 20 lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Czy na tą chorobę moge dostać grupę inwalidzką ?

xx IP: 85.219.216.**

e na pewno nie ja jestem po 14tu operacjach i kiedy kardiolog skierowala mnie na komisje to uznali ze nie nalezy mi sie renta do pracy i juz

witch15

ja mam niedoczynnocs kory nadnerczy i tarczycy. mialam przyznana rente ale mi ja odebrano 5 lat temu. dostalam grupe inwalidzka II, a teraz mam III. widocznie cudownie wyzdrowialam. nie licz na zbyt wiele

Barbara, tel. 0501 2 IP: 83.6.199.**

A czy powiedzieli lekarze skąd ta niedoczynność się wzięła? Ona przecież ma swoją przyczynę. Znowu ,,leczą* tylko objawy, skoro tyle lat trwa to ,,leczenie*.
Piszę leczenie w cudzyslowie, bo to nie tędy droga.
Poradziłam sobie z moją tarczycą dzięki zdobywaniu wiedzy na temat przyczyn chorób.

Jan IP: 87.105.53.**

Oj Barbaro wszędzie piszesz jedno i to samo.poradziłam sobie z moja tarczycą.I co to komu da takie stwierdzenie.Napisz coś konkretnego.

Barbara IP: 77.253.100.**

Do Jana- napisałam konkretnie: szukaj przyczyny choroby.W jedzeniu, w powietrzu,w wodzie, lekach, brakach dobrego,nadmiarach złego.
Przykro mi, ale nie dam rady opisać krotko na forum wiedzy, której zdobywanie zajęło mi kilka lat.

Nalewka IP: 212.76.55.**

Barbaro, leczenie niedoczynności z przyczyn autoimmunologicznych ma coś z czarów. Owszem, pomoże zmiana diety i sposobu spędzania wolnego czasu, ale nie wyleczy! Szkoda JUŻ się stała, teraz dietą i powietrzem nie pomożesz, to trzeba leczyć.

Od leczenia objawowego jest endokrynlog, a przyczynowego (właściwie nieznanego) immunolog. Znasz jakiegoś?

Twoja odpowiedź