Hanna IP: 83.144.107.**

Od dawna mam bóle w klatce piersiowej,dokładnie mostek.Ból promieniuje do lewej ręki i rozlewa się pod łopatkami.Lekarz wyklucza serce,powiedziała,ze jestem za młoda,mam 34 lata.Zrobiłam sobie prywatnie badania:morfologia i Ob.Okazało się ,że OB miałam znacznie podwyższone,więc lekarz stwierdziła,że mam jakieś nerwobóle i zapisała mi zastrzyki.Po zastrzykach zrobiłam ponownie OB i dodatkowo prywatnie na moją prośbę cholesterol no i wynik: cholesterol całkowity 233,cholesterol HDL 51,Trójglicerydy 133,cholesterol LDL 155,OB 30.Czytałam duzo na ten temat i chyba ma to związek z chorobą wieńcową serca!!! Proszę o jakieś wskazówki,co mam dlaej robić.Chyba badanie na próby wątrobowe ??? Czy ktoś też takj miał ??? Pozdrawiam

karolinaselenijka

Gorąco Ci polecam wejście na stronę www.praca-med.biz.pl.
Medycyna Komórkowa w sposób naturalny rozpędza te problemy. Mojej Mamie bardzo pomogło. Nie trzeba walczyć z holesterolem tylko jego nadmiar wykorzystać.
Pozdrawiam. Selenijka

pia38

postaraj sie o obnizenie cholesterolu HDL masz niezly ale LDLtroche za duzo a on niestety troszke nam zawala w zyciu.Najlepiej powinien byc miedzy 100 a 110 .Twoje bole i podwyzszone OB wyglada na zapalenie stawu lewej reki-ortopeda nie zaszkodzi.pozdrawiam

Hanna IP: 83.144.107.**

Byłam u lekarza ogólnego,dostałam tabletki na zbicie cholesterolu i nimesil jako środek przeciwbólowe.Dostałam również skierowanie do reumatologa i do pracowni rtg aby prześwietlić kręgosłup piersiowy i szyjny.Zrobiono mi również dzisiaj ekg---*wszystko ok.
Dziękuję za wypowiedzi :-)

Twoja odpowiedź