kasia1222

Witam mam 39 lat a czuję się jak by stuknęła mi 60-tka bóle w klatce a raczej kłucie pojawiają się znienacka. nie mogę wtedy oddychać głęboko tylko bardzo płytko. przy głębokim wdechu bardzo kuje. wtedy pojawia się strach lęk że coś mi się stanie, pocę się i nie wiem co zrobić. dopiero po chwili przechodzi. robiłam ekg już tyle razy że wyniki nie mieszczą mi się w szafie jechałam na pogotowie gdzie lekarz nawet mnie nie zbadał, tylko podał relanium i kazał się uspokoić. ciągle o tym myślę że zaraz zacznie boleć boję się że przez to jak się zachowuję stracę bliską mi osobę bo ciągle wymyślam nowe choroby. choruję na nerwicę depresyjno lękową mam pełną szafę leków. i szukam sama wyjścia i przyczyny tego kłucia bo powinno się znależć przyczynę a nie faszerować pacjenta lekami. czytając tu różne wypowiedzi zastanawiam się czy te bóle nie będą związane z kręgosłupem może ktoś wypowie się na ten temat bo narazie lekarz na to nie wpadł

Agunia IP: 79.185.250.**

Witaj Kasiu.
Mam podobne kłucia serca i to jest związane z nerwicą lękową jaką mam.Byłam również u kardiologa na ekg i echo i nic nie wykazaly te badania.Owszem kardiolog powiedzial że niektóre objawy ze strony serca spowodowane są nerwicą.My to odczuwamy przez różne bóle i klucia w okolicy serca,ale powiedzial mi również że może to być spowodowane zwyrodnieniem kręgosłypa w odcinku piersiowym i przy każdym ruchu lub oddechu możemy odczuwać różne bóle.Od kręgosłupa odchodzą nerwy i jeśli jest jakieś zwyrodnienie,kręgi naciskają na nerwy i stąd ten ból.Tak mi to tłumaczył,ale ja też się tym martwię,bo to nie jest przyjemne.Pozdrawiam serdecznie.

kinga_kk IP: 85.222.37.**

ja też miałam coś takiego, teraz przerzuciło mi się na lewy obojczyk...

ale jak miałam tak z sercem to lekarz mi powiedział, że to na tle nerwowym...również badania nic nie wykazały...

Lana IP: 83.17.72.**

Dziewczyny, polecam Wam najlepszą metode: kinezjologie! poczytajcie o tym, to nieprawdopodobne ale naprawde pomaga!!!!!

dacie radę :)

kasia1222

witam lana opowiedz coś bliżej o tej metodzie ja już chwytam się wszystkiego nareszcie mam z kim pogadać dziękuje

kasia1222 IP: 79.189.49.**

słuchajcie budzę się rano i pierwsza myśl jak się czuje no i się zaczyna tu boli tam kłuje. zaczyna mi się kręcić w głowie duszno mi i ten lęk że coś mi się stanie że jestem chora i tak cały dzień. wieczorem nie mogę sobie znależć miejsca wszyscy w około się śmieją tryskają chęcią życia a ja przygnębiona gdzieś z boku nie mogę wykrzesać z siebie odrobiny radości. a nie brakuje mi niczego żyje normalnie od pierwszego do pierwszego jak to się mówi brak większych problemów. przeszłam swoje w życiu jestem po rozwodzie , zresztą od tego zaczęły się problemy zdrowotne, w tej chwili mam koło siebie osobę która mnie kocha i nie podniesie na mnie ręki ale on już też ma dosyć mojego narzekania. staram się myśleć pozytywnie bo to podobno pomaga ale efekty żadne. jak walczyć z to już chyba depresja lęk nerwica czy pozostał mi tylko psychiatra

waldas IP: 213.156.117.**

wszedlem tu z powodu mega kłucia w klatce piersiowej. po tym co tuprzeczytalem musze sie zgodzic z tym, ze kłucie moze powodowac zwyrodnienie kregoslupa na odcinku piersiowym. sadze tak poniewaz trzy tygodnie temu mialem wypadek na motorze i zlamalem kregosłup (dwa kregi piersiowe i ledzwiowy).

ewka IP: 83.8.87.**

Kasiu czytając twoje wyowiedzi wydaje mi się że problemy zdrowotne nawarstwiają się .Kłucie w klatce jest b*często spowodowane nerwami natomiast twoje obawy przed tym to panika która cię jeszcze bardziej nakręca*proponuję iść z tym do lekarza *miałam podobną sytuację i po wszystkich możliwych badaniach wyszło na to ze jestem zdrowa jak ryba lekarz stwierdził że na kłucia które najwidoczniej są na tle nerwowym powinnam brac leki uspokajające (puki co) a panikę trzeba samemu sobie z głowy wybić bo w innym przypatku nic się nie zmieni.Można iść do psychiatry jesli samemu sobie z tym nie można poradzic ale mi się jakoś udało.Życzę powodzenia.

renka

Witam od zwyklego klucia w piersiach zaczely sie moje dolegliwosci zrobilam szereg badan odwiedzilam kilku specjalistow diagnoza nerwica serca trzeba nauczyc sie z tym zyc,przestac wymyslac kolejne choroby i obwinac lekarzy ze nie potrafia powiedziec co Ci jest problem tkwi w Twojej glowie pomogl mi neurolog ktory nauczyl mnie pozytywnego myslenia od Ciebie zalezy wszystko ja przestalam juz myslec ze za chwile umre,biore Kalms,Validol;Aspargin i krople nasercowe pomaga nie dobijam sobie do glowy ze jestem chora!

małgoś IP: 82.210.179.**

czy wasze bóle przypominają ból jakby duża tabletka zatrzymała sie w przełyku? bo ja tak mam i mdleję przez to..

mk75 IP: 83.9.103.**

witam
a czy ktos z Was odczuwa rozpieranie w klatce piersiowej po lewej stronie na plecach/boku

gall IP: 81.168.156.**

Przestańcie ćpać !! Nie będzie was kuć !

asia IP: 83.27.71.**

gall rozwaliłeś mnie tym tekstem o ćpaniu, super Pozdrawiam:)))
Mnie też ciągle kłuje w klatce i zawsze jak się zdenerwuję nawet nie bardzo mocno, to mam plamy na dekoldzie. To jest masakra. Nerwica wegetatywna, nie bierze się z niczego, sami sobie ją zafundowaliśmy. Ale nic nie można na to poradzić, ja już mam te kłucia od kilku lat, czasem to trwa kilka tygodni, potem ustępuje. Brałam leki Bisopromerk pół tabletki raz dziennnie i atarax rano pół w południe pół i na noc całą. Teraz już nic nie biorę nie chcę się truć (ćpać) prochami, jeszcze nie jestem taka stara mam dopiero 34 lata. Czasem mam też dziwne kłucia, po prawej lub lewej strony szyi. Ten ból tak wędryje do obojczyka. Czasem drętwieje mi ręka. Różnie jest, najgorzej jak mam wysoki puls. Bo zawsze przy tych bólach towarzyszy wysoki puls. Lekarz robił kilka razy ekg i zawsze mówi że to nerwobóle. Musimy z tym żyć. Do tego jestem po 3 operacjach bioder. Bardzo nerwowy tryb życia. Dla mnie najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości jest praca fizyczna. Wymyślam sobie coś w domu. Przeważnie mi pomaga. Powodzenia

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

Gall moze mieć rację.jeżeli ćpacie aspartamy i inne trucizny co jest prawdopodobne.I mięso od zwierząt karmionych gmo.Ja zmieniłem nieco dietę i mam odżywki i prawie nie mam takich bólów chociaż wcześniej często sie zdarzały.

osoba IP: 79.163.200.**

Witam. Od ponad 2 tyg mam kłucie w klatce i uścisk w gardle, lekarz stwierdził ze to globus histeryczny czyli ze mam napady paniki, leki. Dał mi tylko leki na uspokojenie. Ale to ciągle we mnie jest nie wiem jak się tego pozbyć.