Leszek55

Melduję sie po podrozy. Lot, chociaz dlugi, bo 6 godzin, wytrzymalem bez problemu. Mialem *pozwolenie* od mojego kardiologa, ale obawy tez mialem. Biore leki rozrzedzajace krew, wiec caly pobyt znioslem idealnie. Kraj byl tropikalny, ale wszedzie klima, a to wazne w takiej sytuacji. Pozdrawiam:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lena1900

Witamy
Miło znów cię *usłyszeć* u nas niestety trochę chłodno najważniejsze samopoczucie zdrówka pozdrawiam Lena

wlodekb

Witam. byłem u lekarza rodzinnego po receptę. obejrzał moje papiery, zdumiał się lekko i wypisał skierowanie na obszerne badania. no i trzeba będzie zrobić. pogoda w Lublinie znośna, trochę padało ale teraz jest fajnie- świeci słońce i nie ma wiatru. dłubię w samochodzie bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby. pozdrawiam zawałowców, stenciarzy i bajpaśników.
wlodekb.

Lena1900

Witam
w Krakowie dziś była też fajna pogoda spacer, rower fajnie było ale wieczorkiem dziwne kołotanie serduszka , jakaś dobra rada pozdrawiam zdrówka życzę

Leszek55

Witam i pozdrawiam. W Łodzi też pogoda fantastyczna. Widać wreszcie, że wiosna przyszła całą gębą. Chociaż pewnie czas pomyśleć o lecie? I najważniejsze, co z wakacjami? Dostałem nowy lek, ma pomóc na skurcze dodatkowe i migotania. Nazywa się Cordarone. Podobno powoduje wiele skutków ubocznych, trzeba też się chronić przed słońcem.
Pozdrawiam serdecznie:)

arkawroc IP: 79.110.1.**

W styczniu zawał i 2 stenty , teraz planowy zabieg i 3 stenty- ile dostaliscie L4 po zabiegu bo mi lekarz teraz wystawił tylko 5 dni , wczesniej miałem 29 dni zwolnienia. pozdrowionka dla wszystkich sercowców

Leszek55

Ja po zawale i stentach miałem dwa miesiące wolnego. Potem były bajpasy i dołożyli mi jeszcze cztery. Ale w trybie *dawkowania*, czyli każdorazowo dostawałem około miesiąca zwolnienia i potem mi przedłużali. Z ZUS*u miałem ze dwie kontrole, musiałem stawić się przed komisją lekarską. Trochę to było niewygodne, bo przed budynkiem były schodki, a ja nie bardzo miałem siłę na nie wejść. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów, a forumowiczki to szczególnie:)

Twoja odpowiedź