Aanutttka IP: 80.54.200.**

Wiem, że może nie na temat, ale przed paroma minutami wyszłam z wanny. Podczas kąpieli kiedy nacisnęłam na jedna z piersi prysnął mi po oczach dziwny przeźroczysty płyn. Po wyjściu z wanny i osuszeniu ciała nacisnęłam jeszcze raz na pierś zarówno jedna jak i druga i dalej wydobywał sie jakiś płyn. Co to może być? Oczywiście wykluczam objawy ciąży bo 20 stycznia miałam okres i od tej pory kochałam sie tylko z zabezpieczeniem.
Proszę pomóżcie!!

minia IP: 85.219.216.**

jaki to plyn mozesz miec podwyszona prolaktyne musialabys zrobic wynik PRL i ile masz lat ja bedac w wiku 35 lat tez mialam wyciek przyczyna byly brodawczaki i wysoka prolaktyna pozdrawiam nie jest to mysle nic groznego ale trzeba zbadac idz do ginekologa lub endokrynologa tylko do tego drugiego trzeba miec skierowanie

basia IP: 62.21.82.**

nie wyciskaj tego ponieważ więcej nachodzi .Ja też to miałam ,okazało sie że to była niedrożność kanalików ,które się nie zamykały .Idz z tym do lekarza ,to nic groznego dostałam płyn do picia i mi przeszło.Miałam to 20 lat temu .

teresa IP: 83.29.200.**

witaj
10 lat temu tez mialam takie objawy i jak sie potem okazalo mialam guz tarczycy,
nic sie nie boj ani nie martw ale koniecznie zrob sobie usg tarczycy ,gdybys chciala wiecej informacji napisz do mnie
pozdrawiam teresa gg 1314232

karina IP: 83.23.33.**

od 8 m-cy biore bromergon-wysoka prolaktyna po mct.Wyciek z piersi nie ustąpił i wystapiło podejrzenie brodawczaka. Chirurg onk. na 1 wizycie sugeruje operacje wyciecia przewodów ml. Proszę o odp.Czy ktos miał usuwane brodawczaki piersi i jak przebiega operacja? Bardzo proszę o szybką odp. pozdrawiam

karina nie wiem ile Ty masz lat ja mialam usuwane brodawczaki operacja jest w znieczuleniu ogolnym , naciecie nad brodawka, na drugi lub trzeci dzien do domu jezeli nie ma zalozonego drenu.pozdrawiam

karina IP: 83.23.98.**

Minia -Dzięki za odp.Mam jeszcze takie pytanie-czy miałas przed operacją jeszcze jakieś badania potwierdzające istnienie brodawczaka? i czy miałas ją w szpitalu onkologicznym i czu wszystkie przewody ml.miałas usunięte,czy były potem dolegliwości bólowe i czy odczuwasz jakieś zmiany w piersi/ a miałaś to w jednej czy w obu piersiach/ sorki że o tyle pytam ale troche sie boję i mam wątpliwosci czy sie zdecydować- jaka jest twoja opinia na ten temat? mam 42 lata. ----- Serdecznie pozdrawiam

karina witaj tak operacje mialam w szpitalu onkologicznym w Szczecinie badania nie robia objawem jest wyciek z piersi poddac sie trzeba nie wiem czy to ma tendencje do zlosliwienia, ja mialam 11operacji na piersi obecnie jestem w trakcie badan, w czwartek mam mammografie, a we wtorek po swietach do onkologa, tez pojawil sie wyciek i guzek i trzeba to wyjasnic ale narazie nie mysle co bedzie,pozdrawiam jak cos to pytaj a przewodow to calych nie ma mozliwosci wyciac, ja po kazdej operacji w wyniku jest napisane papilloma identructale a to jest brodawczak wewnatrz przewodowy.

karina IP: 83.23.83.**

Minia-b.dziękuję że zechciałaś mi odp.To operacja nie daje pewności, że wyciek sie nie ponownie nie pojawi?A te operacje które miałaś to wszystkie na brodawczaka?Jak mozesz, to napisz mi coś więcej- jak często je miałaś - -a blizny są widoczne? pozdrawiam

karina napewno u Ciebie sa brodawczaki tak jak mi dr tlumaczyl to one wystepuja nieraz wkolo brodawki wyglada to tak jak kisc winogrona i one czesto daja wycieki, ja mialam brodawczaki raz operowane, a pozniej to rozne rzeczy sie zdazaly wlokniaki, brodawczak wewnatrzprzewodowy ktory jest trudniejszy do wychwycenia teraz nie szyja tylko rozciecie jest klejone takze malutka blizna raczej niewidoczna po jakims czasie,a jezeli u Ciebie sa brodawczaki to ciecie jest nad otoczka brodawki i to jest malo widocze, operacje mialam roznie 5 lat przerwy i co roku sie odnawialy,jutro jade na mammografie bo znowu jest guzek a we wtorek mam do onkologa to sie wyjasni,pozdrawiam

karina IP: 83.23.57.**

Dzięki za odp.onkolog mówił mi że to chyba brodaczak wewnatrzprzewodowy,a powiedz mi jaki ten wyciek miałas/ chodzi mi kolor wydzieliny/U mnie w jednej piersi jest przejrzysty,surowiczy a w drugiej ciemny.

karina jezeli wyciek jest ciemny to nie regula ze to wewnatrzprzewodowy jezeli masz watpliwosci to ten plyn jest badany na szkielku pod mikroskopem tak jak Ci pisalam wewnatrzprzewodowy jest trudny do wychwycenia, bo moze byc w roznych czesciach piersi, a calej piersi nie usuna z tego powodu, no chyba jak byloby podejrzenie o nowotwor, ale najpierw wyniki, a pozniej decyzja jakie ciecie wykonuja, ja dzs bylam na mammografi i usg ale nic nie wiem, bo wynik bedzie u lekarza, tez mam wyciek i pytala sie czy to bylo badane, pozdrawiam

karina jeszcze jak wysoki jest poziom PRL to tez jest powod do wycieku ja jestem starsza ale tez mialam wysoki poziom prolaktyny po zleceniu przez endokrynologa rezonansu przysadki okazalo sie ze jest maly mikrogruczolak i bylam duzymi dawkami bromergonu leczona obecnie poziom w normie i sladu po mkrogruczolaku

karina IP: 83.23.40.**

Witaj- miałam także rezonans, magnet. ale gruczolaka przysadki nie stwierdzono.A wydzieline miałam badaną-raz stwierdzono obecność erytrocytów i komórek nabłonkowych - a za drugim razem nic niepokojącego.Pozdrawiam

to idz na zabieg i bedzie po klopocie a tak szybko nie odrastaja brodawczaki jezeli wynik byl dobry to i po zabiegu bedzie dobrze zycze wesolych spokojnych Swiat Wielkanocnych ja o sobie wiecej bede wiedziala we wtorek.