matiiaga IP: 87.206.51.**

Witam na nowym wątku.

Mam nadzieję, że tutaj będziemy mogli tak na luzie rozmawiać o radzeniu sobie z chorobą i jej objawami w swoim codziennym życiu. Nie tylko od strony złej, bolącej, niszczącej, ale również tej jaśniejszej, radośniejszej, z humorem. O codziennym życiu w rodzinie, pracy, szkole.

Zapraszam:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

iwona IP: 89.79.116.**

Ale fajnie!!!! ja już jestem...bardzo rozradowana!!!!!!!!!

krystyna3 IP: 83.30.164.**

Jestem też dziewczynki to fajnie,że mamy to forum!! SUPER!!!!

Przy tym wstępie Matiiaga poczułam się jak w domu:) Przemyślałam to wszystko i taki wątek jest bardzo potrzebny...bo przecież wkrótce będę chciała znać wszystkie szczegóły o Twoim maluszku i znowu byłoby,że to nie na temat...

aga IP: 80.238.80.**

Ja juz tez jestem,mam nadzieje ze teraz bedziemy miec spokuj.

No ja juz wczoraj pisałam nie na temat:)

A jak bym miała rozpisac się jak poród, mały i wogóle, a potem jak jest na codzień to od razu by mnie wyrzucili:)

Ale oczywiście tam tez chyba bedziemy pisali, tylko myślę, że bardziej o samej w sobie chorobie. A tu o wszystkim.

Mam nadzieje, że Administrator zgodzi się na taki luźny watek:)

A ja myślę ,że to był dla nas dobry sprawdzian...zazwyczaj osobom z nerwicą ciężko przychodzą najmniejsze zmiany...a my sobie poradziliśmy! To najlepiej świadczy ile nam daje ,że jesteśmy w grupie i możemy liczyć na siebie

catullus IP: 83.10.23.**

Tak, a jak to mówią - w kupie (grupie) cieplej ;).

Mam nadzieję, że reszta też do nas dołaczy:)

Kurcze z takiej nieśmiałej prowadzącą się stałam:) nawet wątek założyłam:)

Żartuje, ale mam dobry humor.

Własnie przywieźli nowe łóżko więc dzisiaj wieczorem trochę roboty. A teraz sobie prasuję te małe materiałki do których żadne żelazko nie pasuje bo jest za duże:) No i te cholerne torby muszę spakować, bo wczoraj tak się wystraszyłam, więc wole miec wszystko przygotowane.

ola IP: 89.191.131.**

hej słoneczka mnie też sie nie pozbedziecie tak łatwo hihihihihi jestem

aga IP: 80.238.80.**

Fajnie coraz wiecej nas,mam naszieje ze beda Wszyscy w komplecie+nowi oczywiscie.

Ale fajnie! przybywa nas...no przecież za bardzo się lubimy żeby kogoś zabrakło!

czarna IP: 80.53.183.**

już jestem, juz jestem, juz jestem

ale fajosko - mamy swoje forum!!!!!trzeba to jakoś opic , czy cóś
mattiaga czy mnie obraziłaś? no kurczaki dziewczyno, ja nie jestem obrażalska, zreszta wiem jakie jest zdanie o urzednikach w polsce
ja tam staram sie nie podkładać ludziom kłód pod nogi, chyba, ze ktoś mnie źle traktuje, ale takich na szczęście jest niewielu

Ewa26

hej dziewczyny!!!! ja tez koniecznie do was dołaczam no bo jak to by było beze mnie.musze w czyms uczestniczyc bo zwariuje. jak sie lepiej poczuje, tzn. przestanie mi tak dziwnie w głowie wirowac to napisze wiecej o moim zyciu. ale na chwile obecna chce sie pozbyc tylko tego dziwnego czego w głowie.

krystyna 3 IP: 83.30.164.**

Matjaga jeszcze raz dzięki teraz będzie można nie tylko o nerwicy pogadać wiecie co myślę że tamto forum teraz już nie będzie tak oblegane ale się ciesze że mamy swoje forum oczywiście każdego przywitamy serdecznie kto do nas zawita chip chip chura :::::::))))))