Marek IP: 83.11.120.**

Mam 20 lat. od 3 lat chodzę regularnie na siłownie. miesiąc temu zacząłem stosować kreatyne, kilka dni później miałem kolokwium z ergonometru dałem z siebie wszystko. mało co nie zemdlałem chwile po tym wymiotowałem byłem blady jak ściana;/ od razu ból głowy itd. następnego dnia ból ustąpił. kilka dni później znowu miałem ciężki trening tym razem na siłowni podnosiłem duże ciężary.wszystko to w okresie paru dni. po tygodniu brania kretyny zaczęła mnie boleć strasznie głowa i skoczyło mi ciśnienie 160/90. ból głowy nie do wytrzymania. przerwałem branie kreatyny. po 2óch tyg ciśnienie spadło ból głowy na parę dni ustąpił. teraz znowu ból głowy ale już przy normalnym ciśnieniu 128/78. robiłem badania krwi mocz i ekg wszystko wyszło bardzo dobrze. ostatnio zauważyłem mam lekki katar. może teraz do zatoki bolą. bo zdarzyło mi sie kilka razy po kąpieli wyjść na dwór. a i czasami zatykają mi sie uszy. no i nie ukrywam że daleko mi do spokojnego trybu życia (sesja, praca itd.) mam troche bardziej niż zwykle popękane naczynka krwionośne w oczach. no i non stop zmęczenie.. prosił bym o jakąś doraźną pomoc.

Marek IP: 83.11.120.**

a i do tej pory wszystko ze zdrowiem miałem ok.. na dodatek jestem straaaaaasznym cholerykiem.. ;] denerwuje sie bardzo czesto i bardzo latwo..

Piotrek IP: 83.10.163.**

Czesc ! Mam podobny problem po zażyciu kreatyny.Ciagle chce mi sie spac
i czuje zmeczenie bardzo mi to szkodzi w codziennym życiu.Do tego mam suche usta.Nawet po 10 h snu jestem senny i znuzony
Bardzo prosze o rade jak to zwalczyc....
Podaj gg 7199633 mail: waler85@o2.pl

Pudzian IP: 78.88.122.**

chlopaki pijcie wiecej wody... no i zadbajcie o dziete. JAk nie pomoze to po prostu odstawcie krete, bo nie wszystkim moze byc ona pisana, pzdr.

Twoja odpowiedź