Wiesława Klima IP: 88.156.65.**

Prosze o jakiś kontakt z Panem Mirosławem Garlickim który poperował mnie 6 lat temu na dwie zastawki serca potrzebuje koniecznie porady. Z góry serdecznie dziękuje.

pacjentka1526 IP: 83.28.251.**

Czy pan doktor Mirosław Garlicki przyjmuje pacjentów? Słyszałam o nim wiele dobrego od osoby, która niestety już nie mieszka w moim mieście i straciłyśmy kontakt, więc nie mogę uzyskać od niej żadnych informacji. Czytałam, że wrócił do Krakowa. Bardzo proszę o pomoc.

log IP: 77.236.0.**

Proszę dowiedzieć się w szpitalu św. Rafała - tam jest zatrudniony

pacjentka1526 IP: 83.28.206.**

Dziękuję za odpowiedź. Szpital jest dopiero w budowie. Dowiedziałam się, że do czasu otwarcia szpitala doktor Garlicki nie przyjmuje tam pacjentów, a gdzie przyjmuje i czy przyjmuje nie udzielają informacji. Czytałam w prasie, że prowadzi własny gabinet, ale nie podano gdzie.

ela IP: 213.134.160.**

Ja też Go szukam
proszę o info

pacjentka1526 IP: 83.28.227.**

I ja też, a informacji niestety żadnej nie ma.

Marta IP: 83.28.215.**

Ja też proszę o informacje jeśli ktoś coś słyszał.

wolf IP: 83.6.20.**

prosze sprawdzic WITKOWICE NOWE 53 KRAKÓW 012 415-09-05 (coś takiego wyskoczyło w panoramie firm), a jak jest Pani bardzo zdesperowana zapraszam do sadu rejonowego dla dzielnicy Warszawa Mokotów, przy Ogrodowej, dowiedzieć się kiedy ma rozprawę i próbować sie z nim skontaktować
warto bo super SPECJALISTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twoja odpowiedź