Pogódka IP: 77.114.134.**

Witam wszystkich , proszę o kontakt osoby prawdomówne , szczere, żeby forum to było o chorobir, życiu, ale bez plotek i obrażania.Pozdrawiam wszystkich nerwusków i proszę o kontakt

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Agunia IP: 79.185.226.**

Witaj Pogódko,myślę że to dobre forum.Dla ludzi którzy potrzebują pomocy,tutaj możemy spokojnie pisać.pozdrawiam wszystkich.

no właśnie bez plotek i wogóle, Aguniu doceniam to, że jesteś za mną

kochanie moje wiesz, że jestem ci wdzięczna.Jak się czują wszyscy z chorobami nerwicowymi, dajecie sobie radę?

a zresztą jak będziemy nawet we dwie to warto, no nie???

Pewnie że warto,nie dziękuj.Może ktoś do nas dołączy.

Zresztą Himenka do nas tu dołączy,jak sądzisz??

nepewno, tylko w niedzielę wraca, to albo w niedzielę albo w poniedziałek, powiem jej o wszystkim, ale się wkurzy...szkoda mi jej

Aguniu tak mnie zostawiac?no wiesz co, babo?//
wracaj tu rano jak się wyspisz skarbie...papa dobrej nocki

no M mówiłam przychodz , no i gdzie jest?

no hey, dzięki za wszystko, nieładnie, że się nie znamy a musiałes tzn.nie musiałeś a zhciaeś mnie bronic, jest mi bardzo miło a to dlatego, że naprawdę nic nie zrobiłam.
pozdrawiam M, dzięki

wiecie co?normalnie chce mi się spac!do jutra wam - M, Agunia, jutro się zgadamy pozdrawiam was serdecznie , zdrówka
ty M chyba nie jesteś chory??jak nie to normalnie Ci zazdroszczę!
Odezwij się jutra, papa wszystkim uczciwym, dobrej nocki

M. IP: 193.200.82.**

Troche jestem :)

Jak bedziesz to popiszemy

krysia IP: 87.105.53.**

Cieszę się Pogódko,że nie zamknęłaś się w sobie i że piszesz.Każdy z nas ma problemy z emocjami i to powinno nas łączyć a nie dzielić.Ale wiesz jak jest na forum ludzie dochodzą z roznymi problemami,nawiązują się jakies bliższe znajomości,i czasami wystarczy jedno nie zrozumienie tresci wpisu i już może powstac awantura.Ja osobiście nie wierzyłam że mogłabyś oszukiwać podszywac się za kogoś innego.Czasami tylko miałam wątpliwosci co do Twoich wypowiedzi.Były krotkie,i bardzo pozno.pisane.Wiedziałam że masz problemy.
Pozdrawiam Ciebie,Agunie, M życze miłego dnia.

blue sky IP: 83.19.176.**

ja też mogę być:)