prijust

Witam odebrałam dziś wyniki holtera,niestety muszę poczekać na wizytę u lekarza,i jestem szalenie ciekawa czy są w miarę dobre...oczywiście ominęło mnie podczas tych ważnych 24 godzin porządne *trzepnięcie * serca....przepiszę to,co uważam za istotne.dodam ,że JESTEM OD 3 TYGODNI NA LEKU CONCOR 5,podczas Holtera również
Arytmie komorowe:
VE razem : 3
VE na 1000/VE na godz.: 1/1
Arytmie nadkomorowe
Łącznie SVE : 15
SVE na 1000/VE na godz.: 1/1
Migotanie/trzepotanie przedsionków: 0.0%

Spectral Power-24h: 8241.6 (co to spectral power?)

maks tętno 155,min 44.Epizody ST łącznie minut 65.Maksymalna delta ST wynosiła -2,8 ,maks +1,3
bardzo proszę o przybliżoną diagnozę,dodam ,że lekarze podejrzewają zespół Barlowa lub ASD II ;//

gosik IP: 62.21.69.**

twoje zaburzenia w badaniu holtera są w normie ale wynik wskazuje na początek wieńcówki lub zespół Barlowa wskazana próba wysiłkowa

atinak

Witam
Ja mam chorego tatę. Początkowo miał słabo wyczuwalne tętno i wolną akcję serca, zaczęło dochodzić do zawrotów głowy cząstych upadków utraty świadomości.Rok temu miał wsczepiony rozrusznik i od tego czasu jest jeszcze gorzej. Ma coraz większe zawroty nie większość czasu spedza na kanapie niechce nigdzie wychodzić i twierdzi, że czuje sie coraz gorzej. Ostatnie badanie holtera

iglica-pobudzenie-64ms
pobudzenie-iglica 816 ms
pobudzenie-pobudzenie (górny limit) 120 bpm
dolny limit 63 bpm
pobudzenie wystymulowane 10689
pobudzeń własnych 18884
własne +wystymulowane 29573
%wystumulowane 36,1
%własne 63,9
przeanalizowane minuty 358
FTC-0
FTS-0
minimum HR 57 bpm
maksimum HR 155 bpm
średnie HR-24h 86 bpm
łacznie pobudzeń (*63p/min ) 1000

łacznie pobudzeń (*120p/min) 1000
Łącznie R-R *1,5 s N/A
VE 0
Pary VE 0
V-Tach 0
Łącznie SVE 248
SV-Tachy 2
Łącznie R-R *1,5 s 0

Bardzo proszę o przybliżoną diagnozę czy można coś zrobić, żeby poprawić samopoczucie taty?Proszę o pomoc. Mój tata mieszka we włocławku i szukam innego ośrodka gdzie mogłabym skonsultować te wyniki i pomóc tacie.Proszę o poradę.

Twoja odpowiedź