weronikamlub

Od jakiegoś tygodnia czuje silne kłucie i bóle pod prawą łopatką , nieraz aż piecze. Miałam to jakiś miesiąc temu , ale po paru dniach przestało , teraz objawy są silniejsze. Nie mam tego non stop , ale parę razy dziennie. Kłucie odczuwam najczęściej przy wysiłku , ale nie tylko. Najmniej boli jak wstaje... i odpoczywam. Możecie mi coś doradzić ? We wtorek idę do lekarza i boje się , że to coś poważnego. Może też mieliście takie dolegliwości ? Mam sie czego obawiać. Nawet teraz jak piszę to mnie boli.... Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Wiki IP: 80.50.238.**

Może to co napiszę zabrzmi głupio.Miałam podobne dolegliwości.Chodziłam z tym 2 tygodnie sadzac,ze to cholerny nerwoból.Nawet czyms tam nacierałam.W końcu zdecydowałam się pojść do lekarza.Wysłała mnie na badania laboratoryjne.Okazało się,że próby watrobowe były złe.Wcześniej nie miałąm pojęcia,że wątroba w tym miejscu moze dawać dolegliwości.Podleczyłąm się trochę i wszystko wróciło do normy.Nie martw się na zapas.Pozdrowionka.

psotka IP: 77.254.231.**

witam!Tydzień temu przeziembiłam się i myślałam że ten dziwny ból pod łopatką jest od zapalenia oskrzeli,ale lekarz stwierdził tylko zapalenie górnych dróg oddechowych i że ból przejdzie,nie dał mi skierowania na prześwietlenie.Kaszel mija,ale ten cholerny ból nie,nawet teraz jak pisze to boli,aż momentami ciężko oddychać.Tylko jak leże to nie boli!jeszce raz pójde do lekarza!mam nadzieje że to nic powarznego!pozdrawiam:]

Róza IP: 82.160.157.**

Czytam i widze ze nie jestem sama.Tez mnie dziasiaj złapało tzn.ból pod lewą łopatką i pod lewą piersią tak promieniowało ze nie mogłam wziac głebszego oddechu,już nie wiem co sie dzieje a lekarze sa tacy bezradni i nie chca wypisywac skierowan do specjalistów!Pozdrawiam wszystkich kto dzieli sie takimi informacjami.

diora IP: 87.206.86.**

Manie boli od miesiaca pod prawą łopatką. nie mogę oddychać. lekarz rodzinny opowiedział, ze nic mi nie jest . Wyniki krwi ok. innych badń nie miałam. Ja w nocy sie budzę z bólu nie mpoge leżeć. Nie wiem co mi jest....

beti IP: 83.7.158.**

mnie juz tydzien boli w okolicach prawej lopatki i mysle ze to pewnie rak pluc do lekarza boje sie isc i nie pojde

Misza IP: 78.30.98.**

No to mam podobny problem, ból pod prawą piersią i pod prawą łopatką, jak się schylę żeby but zawiązać albo głęboki oddech biorę to az zatyka.Co prawda stało się to dopiero dzisiaj, ale od paru miesięcy co jakiś czas mnie w klatce albo w sercu kuje, ręce drętwieją itp.Sypie się? Mam dopiero 28 lat:)

Anq IP: 83.23.176.**

ja mam podobnie. Strasznie mnie boli od kilku dni tak około 5 mc od kręgosłupa tuz pod łopatką. Czasami zakłuje tak, że aż wydaje tępy dzwięk i zatrzymuję powietrze...kiedy po kilku sekundach przejdzie czuje się jak po maratonie:( Noralnie jakby mi ktos sztylet wbijał! Oprócz tego cały czas boli i mam wrazenie ze mi sie plecy w pol złamia...jak dotykam czy masuje miesien pleców nie czuje jakos specjalnie bólu, tak jakby to było głebiej , pod miesniem...Do lekarza nie idę bo chwilowo nie jestem ubezpieczona...skończyłam pare miesiecy temu studia i mam ponad 26 lat...a na bezrobocie nie ide bo od czerwca mam miec prace...

TK IP: 83.22.193.**

Witam! No to jestem kolejny w klubie, ostry, kłujący ból jednocześnie pod prawą piersią i prawą łopatką. Zaczęło się 3 tygodnie temu, ale dopiero wczoraj tak mocno, że nawet oddychać nie mogę. Nie wspomnę o kaszlnięciu...

Emace IP: 217.97.135.**

następny do kompletu.

Mocny, kłujący ból w okolicach prawej łopatki. Nie wiem, czy nie było też tak, że ten ból miałem z przodu, w okolicach prawej piersi i po prostu przeszło. W każdym razie wytrzymać nie mogę, kiedy kaszlnę - jakby mnie ugodzono sztyletem. Mam to od tygodnia. Styl życia:

Bardzo zdrowe odżywianie, średnia ilość płynów, siedzący tryb życia.
Od 2-3 tygodni katar i kaszel. w między czasie popijałem wprost z lodówki

taka jedna tez z ból IP: 82.171.205.**

Nie chce Was straszyc ale zbadajecie krew na wirus HCV

DR.Dom IP: 82.210.131.**

Wszyscy macie niepoprawną pozycję w pracy. Jednym słowem opuszczacie prawą rękę w czasie pracy z komputerem lub nadmiernie ją wyciągacie pozostawiając bez oparcia. Sprawą drugorzędną lecz nie mniej ważną jest brak ruchu i siedzący tryb życia.

Jelonka IP: 213.155.189.**

to jest to... Praworęcznych klikaczy pracujących w biurach często boli pod prawą łopatką, też niestety do nich należę.... Jeszcze monitor po prawej stronie, czekam na bóle w odcinku szyjnym ;] Pozdrawiam :)

Michaelka IP: 217.17.37.**

Witam. Mam podobne bóle do Waszych. Od 2 miesięcy. Zaczeło się od bólu w klatce piersiowej po lewej stronie jakby serce. Następnie bolało w łopatce , po lewej i prwawej stronie mostka, całe plecy i teraz również po prawej stronie. ogólnie mam obolałą całą klatkę piersiową i plecy, boki. Odczuwam też skurcze mięśni łopatek i klatki piersiowej, karku to jest dziwny ból coś jakby ktoś mocno ścisnął mnie ręką i tak trzymał. Oczywiście latam po lekarzach ; kardiolog, neurolog, badania prześwietlenia, usg. Biorę leki przeciwzapalne smaruję maściami. Jest niewielka poprawa. Ale tak naprawdę nie wiadomo co to za choroba . Kręgosłup mam zdrowy, nie dzwigałam, co mogło doprowadzić do takiego stanu i jak się wyleczyć? Proszę Was, kto ma to już wyleczone niech napiszę jak się leczył i co mu pomogło ?

gosc IP: 88.199.14.**

dzis mnie tez wzielo wstajac z lawki poczulem silny bol w okolicach prawej lopatki myslalem ze ktos mi wbij noz . kiedys juz takie cos mialem ale o wiele slabsze i samo przeszlo po kilku dniach teraz tez przechodzi nie jest zle ;)