a ja Polecam IP: 80.50.129.**

Rozciaganie - to najlepsze co zrobilem w czasie gdy bolalo mnie pod lewa łopatka...
Zdaje sie ze nie dam rady czy cos takiego, ale powisielem troche na drążku, podciagnolem sie kilka razy, kilka skłonow, i boli o WIELE mniej.

Przemek IP: 83.7.97.**

Mam 14 lat i mam ten bol. Przed bólem bylem u lekarza zeby sie zbadac bo jestem przeziebiony, A potem ten bol. Na poczatku bolalo pod prawą potem pod prawa i lewa, a dzis znowu po prawej. Myslalem ze przez noc przejdzie ale nic.

Ania IP: 213.158.199.**

Niestety nie zgadzam się z tym co pisze dr. DOM. Od dwóch tygodni mam ostre bóle pod dwiema łopadkami, pracuję aktywnie, jestem cały czas w ruchu. byłam u lekarza rodzinnego , lecz on przepisał mi tabletki przeciwbólowe, które działają ale chwilowo. Mam już dość tego bólu. Co może być przyczyną tych bólów.
Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam ;)

adi IP: 78.28.35.**

witam mam podobne objawy tylko mnie z kolei boli przeważnie wtedy kiedy pale papierosa czy to może być coś poważnego prosze jesli ktos miał cos takiego i wie co to niech napisze pozdro.

someone IP: 84.10.67.**

W wielu przypadkach objawy kłującego, ciągłego bólu po jednej stronie, którego natężenie wzrasta przy oddychaniu lub ruchu pochodzą od półpaśca narządów wewnętrznych. Ja miałam taki ból i nawet wylądowałam w szpitalu ale lekarze nie wiedzieli co to jest, bo wszystko było ok. Po mniej więcej miesiącu ból sam minął.
O przyczynie dowiedziałam się od znajomej, która przechodziła to samo.

nancy IP: 195.12.23.**

Witam, nazywam sie Karolina, mam 29 lat. Od kilku miesiecy odczuwam dyskomfort w okolicy prawej lopatki.Trudno mi to dokladnie zlokalizowac-to bol dosc ostry-zapierajacy przy glebokim wdechu.To troche tak jakby ktos mi jakis pret wkuwal z tylu.Bol zdecydowanie nie przechodzi na lewa strone i okolice serca-tkwi raczej od prawej lopatki po brawy bok.Pojawia sie w niektorych pozycjach-gdy np leze w lozkuw pewnych pozycjach lub kiedukolwiek chce bardzo gleboko odetchnac.Ostatnimi czasy-bol sie nasila-nie mam pojecia od czego to moze byc...Oprocz tego odczuwam bol prawego kolana,prawego ramienia i karku-jakbym miala za duzy fald szyjny przy odchylaniu glowy do tylu.Nie wiem czy te sprawy sa ze soba powiazane-ale chetnie wyslucham kazdej rady.
Dziekuje i pozdrawiam!

atabe000 IP: 94.254.191.**

witam wczoraj przed poludmiem nagle zaczelo mnie bolec pod prawa lopatka. po pol godzinie bol objal cala prawa czesc ciala bylam zdretwiala moja corka zawolala pogotowie gdy braklo mi powietrza. pogotowie stwierdzilo neuralgie i dali mi ketonal w zastrzyku . dzis ide do lekarza bo dalej boli.pracuje fizycznie wiec nie moge sobie pozwolic na taki dyskomfort.a mam 36lat pozdrawiam

ANETA IP: 79.163.136.**

witam!ja rowniez od 6tygodni odczuwam straszny bol pod prawa lopatka i po prawej stronie klatki piersiowej,ja mam to przewaznie w nocy w dzien przechodzi lecz rano jak wstaje to z ciezkim bulem a boje sie isc do lekarza:(

konso IP: 79.191.126.**

Jestem następny ból pod prawą łopatką promieniujący doprawej strony klatki piersiowej mam tak jakby w cyklach co msc mniej więcej raz mnie trzymało ze 4 dni nie mogłem oddychać czasami lekarz dał maść i kazał odpoczywać tyle że jak się położyłem to wsta.ć niue szło też nie wiem co to ;/

maria IP: 77.254.128.**

maria 2009.12.27.Cały listopad odczuwałam ból prawej łopatki,prawej ręki zwłaszcza pod pachą oraz prawej części klatki piersiowej ból nasilał się przy głębokim wdechu.Zrobiłam prześwietlenie klatki piersiowej, kręgosłupa, wyniki badań w porządku,brałam leki przeciwbólowe i przeciwzapalne( tolperis i minesulin),które dały lekką poprawę, bo ból się zmniejszył. Po świętach wróciły te same bóle, stałam się przez to rozdrażniona , nie mogę spać w nocy.znowu pójdę do lekarza, trzeba szukać przyczyny,mam zamiar zrobić oczyszczanie poszcególnych narządów zacznę od wątroby.

pajak IP: 93.105.132.**

witam w klubie. Jest Sylwester a mnie ból wkurza. Da się żyć ale ten dyskomfort. Przy głębokim oddechu bardziej. A człowiek to taka przekora, że jak boli to trzeba się urażać. Sam nie wiem po co. Też podejrzewam efekt myszy komputerowej bo teraz więcej czasu spędzam w necie. Taka praca. Staram się nie martwić bo już miałem coś takiego ale przeszło samo. Mimo wszystko szczęśliwego Nowego Roku.

Kain IP: 84.10.231.**

Jesteście niesamowici, ludzie... Boli was, a wolicie siedzieć na forum i wymieniać się pomysłami na chorobę, zamiast pójść do lekarza... A Ci co poszli, ani myślą, żeby tu wejść i napisać jaka była diagnoza. Czemu to ma służyć? Szorować do lekarza, a potem ku pokrzepieniu serc pisać tu, co było nie tak i czy jest lepiej.

zgred IP: 77.223.230.**

Matko, jak Was czytam to nie wiem, czy smiac się , czy płakac... Rak płuca idt., tak, pewnie zaraz wszyscy poumieracie... Idźcie do psychiatry, bo macie coś z głową, podpowiem, to się nazywa hipochondria. Złapał Was pewnie zwykły nerwoból, ale przeciez bez adrenaliny nie ma frajdy ;)
Ps. Mnie również boli, na szczęscie po za tym wszystko w porządku...

Gocha IP: 76.69.123.**

Macie poprostu kamienie w woreczku zolciowym, zrobcie proby watroby i trzustki. ASP, ALT, GGT, ALK, usg calej jamy brzusznej!

kaska IP: 79.139.55.**

i następna do kolekcji..
23 lata, aktywna, na zdrowej diecie, więc skąd te bóle? nie mam strasznych stresów. no dobra, może czasami się denerwuję, ale bez przesady ;)
kłuje mnie pod prawą łopatką od kilku dni, szczególnie jak siedzę. przy nacisku boli bardziej i promieniuje do środka. jest to dość uciążliwe w moim przypadku.
nie chcę brać leków przeciwbólowych, bo mam też bóle w barku i po przeciwbólowych boli bardziej (nie wiedzą lekarze dlaczego).
być może ma to związek z bólem w barku, biodrze i kolanie? wszystko się dzieje po prawej stronie, jakaś pechowa ;) napewno nie od komputera bo mając 1,5-roczne dziecko nie ma się zbyt wiele czasu na rozrywki ;) jutro idę się zarejestrować do rodzinnego, choć podejrzewam, że mnie skieruje do ortopedy i będę czekać miesiąc na wizytę..
piszcie co Wam wyszło.

P.S.: badania krwi robiłam niedawno. lekarz powiedział, że mogę sobie w ramkę oprawić i powiesić na ścianie - takie piękne ;)