rafaluzo

U mnie sprawa wygląda tak iż przeważnie po wysiłku lub sytym najedzeniu się a zaznaczam że jest to wysiłek wyłącznie siłowy (ćwiczę na siłowni, staram się bardzo dużo jeść + biorę odżywki węglowodanowe rozpuszczane w mleku) czuje ucisk coś w stylu kolki po lewej stronie tak poniżej serca w okolicach mostka ...nie jest to raczej żadne kłuci bardziej denerwujące zatykanie czy coś takiego...musze przyznać że jest to dość częste może z racji tego że ćwiczę również dość często! Nie wiem czy to ma tez z tym związek ale im bardziej o tym myśle to tym bardziej wydaje mi się że to odczuwam ! tak jest Np. przed snem czy tuż po zjedzeniu posiłku po siłowni gdyż wtedy jakby oczekuje czy ten ból powróci...
Rok temu miałem robione specjalne badania do służb mundurowych w tym wszystkie na serce itd. I wszystko zdałem bez najmniejszych problemów więc chyba z sercem nic nie jest?.
Nie wiem właściwie co mi dolega naczytałem się w Internecie o podobnych przypadkach i ciężko cokolwiek stwierdzić więc postanowiłem opisać swój przypadek ..

Zaznaczę również że : nie paliłem nigdy papierosów, nie piję prawie w ogóle alkoholu, odżywiam się raczej zdrowo, codziennie bardzo dużo pije mleka 3,2%, najczęściej jem płatki, ryże ,kasze wszystko co posiada dużo węglowodanów itd., prowadze sportowy tryb życia
Powiem też iż zacząłem dość stopniowo nabierać masy, kg z czym wcześniej miałem problem więc może to jakieś przeciążenie żołądka?? A może coś z trzustką??

Jeżeli ktoś dotrwał do końca mojego postu J to liczę na jakąś rade

Pozdrawiam

Wiki IP: 80.50.238.**

Rafaluzo,rok czasu od ostatnich badań to kawałek czasu.Może trzeba by było je powtórzyć.
Powodzenia.

Dorit IP: 83.24.94.**

Magnez i potas zażywaj.Weź też tab. No-Spa. A i nie jedz nigdy do syta.
Pzdr.

Selenijka IP: 83.24.250.**

Witaj Rafaluzo. Poszukaj co mówi medycyna Komórkowa na temat chorób układu krążenia. Miałam chorobę wieńcową a teraz spoko. Pozdrawiam

Twoja odpowiedź