niesmiala_niezapomin IP: 217.149.246.**

Witam. Od dziś rana czuję ból po lewej stronie, znacznie niżej od serca, ciut wyżej nad ostatnimi żebrami, bliżej środka ciała... Boli tylko i wyłącznie przy lekkim już kaszlu. Przy ruchach nie, w spoczynku także nie. Nie doznałam żadnego urazu. Co to może być? Jestem osobą bardzo stresującą... może to neuralgia międzyżebrowa? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

aga IP: 80.238.80.**

Najlepsza zecza zrobisz jak pujdziesz do lekarza,bo to moga byc rozne rzeczy,wiec udaj sie do lekarza.

darek IP: 83.31.103.**

witam ja to samo mam od wczoraj bylem u lekarza wczoraj bo sie przeziembilem i przepisał mi antybiotyk i lek odkrztusny i mam od dziś bole prawie na końcu żeber przy najmniejszym kaszlu tak jakby płuca mię bolały mam zamiar iść ponownie do lekarza ...może pamiętasz co wtedy tobie powiedział lekarz?

angie2008

Witajcie, mam te same objawy i zaczynam sie martwic. Od 2 dni mam silny bol w klatce piersiowej przy głebokim wdechu lub przy kaszlu. Nie wiem co to moze byc, ostatnio przechodzilam zapalenie oskrzeli a teraz wlasnie odczuwam te silne bole ktore nie ustepuja i zawsze przy glebokim wdechu bardzo mnie boli.
Pale fajki i boje sie ze moze byc to cos gorszego.
Pozdrawiam Angie

lek_med IP: 83.16.236.**

bóle przy kaszlu doŚć często sugerujĄ zap.opłucnej ale bez osłuchania płuc nikt wam nie udzieli odpowiedzi

princess IP: 78.88.204.**

tydzien temu zachorowalam i prawie stracilam glos, strasznie bolało mnie gardło i kaszlałam przeraźliwie, teraz kaszel i ból gardła ustał ale strasznie boli mnie po lewej stronie pod piersią, a najbardziej gdy lekko nawet zakaszle, mam problemy z wstawaniem i gwałtownymi ruchami, bardzo się boję ze to nie ustanie:(

czarny13

Witajcie. Jestem dziś tu po raz pierwszy. Mam problem od paru tygodni z łagodnym kaszlem,który łagodzę syropami. Jak długo może utrzymywac się kaszel u osoby,która nie pali i przebywa wśród niepalących. Od 3 dni pojawiły się bóle umiejscowione w lewej stronire pod piersią ,ale ten ból czasami przechodzi na prawą stronę,też pod piersią. Byłem dziś w szpitalu na IP Internistycznej i stwierdzono podw.ciśnienie tj. 170 / 120 obniżono mi po dwóch zastrzykach i 1 tabl.pod język na 130 / 100 . Po 4 godz.wypisano mnie bez niczego ,ale zalecenie ,jakie dostałem to konsultacja jutro w PRZYCHODNI. Co zapisze lekarz? Nie wiem.

kru IP: 212.76.37.**

czesc, mam podobna sytuacje. przeszlam ciezka grype ponad 3 tyg temu. kaszel byl przeokrutny i prawie *wypluwałam* sobie pluca. od niecalych 2 tyg boli mnie pod lewa piersia, tak jakbym miala siniaka na zebrze, pod skora. bylam u lekarza juz 2 razy! osluchal i powiedzial ze w plucach jest czysto. powiedzial ze trzeba to leczyc lekami przeciwzapalnymi i przeciwbolowymi ale jak do tej pory rezultatu nie ma i boli jak bolalo.. czy ktos ma podobne dolegliwosci??

krystyna IP: 71.23.154.**

ja tez od dluzszego czasu mam suchy kaszel i od czasu do czasu mam krotki oddech a dzis od rana tylko wtedy jak kaszle mam okropny bol w lewym boku..zaznaczam ten bol jest tylko przy kaszlu.

kacper IP: 77.237.6.**

Tez to mam co wy wszyscy w sumie nie wiem co to jest ale jak jestescie przeziebieni to czytalem ze przy goraczce serce szybciej bije i mozliwe ze poprostu silny kaszel je zamecza wiec najlepiej zwalczac jak najszybciej te dolegliwosci zwlaszcza u osob ktore maja problemy z sercem a tak to po kaszlu poczujecie sie lepiej i nie powinno juz nic dolegac a serduszko odpocznie zdrowia wszystkim mam nadzieje ze pomoglem i jest w moich zdaniach racja jakas :D

Nikaaaaaa IP: 213.184.23.**

Witam!
weszłam tu bo mam te same objawy, z jedną różnicą ból występuje po prawej stronie.... jakbym miała siniaka pod skórą lub naprawdę ciężkie zakwasy ... od 7 dni męczy mnie wieczorami silny kaszel suchy. Pije syropy ale to nic nie daje chyba przejdę się do lekarza.

iceman IP: 77.89.125.**

Bez paniki Panowie i Panie :) macie po prostu wnetrznosci zmeczone i pluca podczas kaszlu pracuje wasz caly srodek, a takze zebra, to dlatego was boli, ale do kontroli warto isc :)

annaSsss IP: 188.33.12.**

Ja takie bóle miewałam przy zapaleniu jelita ale nie kaszlałam więc to nie to co u was, mi pomogła mesalazyna

dudado IP: 46.113.246.**

Do lekarza proponuje jak najszybciej ale pamiętaj o chemoprewencji

pitbull IP: 79.221.42.**

A ja nie mam kaszlu i kataru a pluca reaguja na zimno

Twoja odpowiedź