Piotrek IP: 83.21.153.**

Zaczelo sie od oslabienia i czasmi drętwienia prawej nogi po tygodniu do tego doszla prawa ręka. Po dwóch tygodniach doszedl także ból prawej strony pleców. Co to może być? I czy jest to poważne? (ból glowy nie wystepuje)

Anka IP: 83.175.191.**

Nie wiem co to jest ale u mnie jest podobnie. Jeśli byłeś u lekarza to daj znać

joanna IP: 89.79.91.**

Mam podobne objawy i zupelnie nie mam pojecia co to moze byc. Bardzo sie boje. Prosze napiszcie jesli wiecie co to moze byc.

AlexandreRodrigues IP: 213.172.178.**

ja też mam coś podobnego... ;/ boje sie iść do lekarza, albo raczej boje sie mu o tym powiedzieć... bo to może jakieś urojenie ;/ w sumie to jest najbardziej dokuczliwe w spoczynku...taki jakby ucisk wokół kolana...ale wydaje mi sie że to od mięśnia, bo kiedyś poczułem ukłucie w udzie zaraz nad kolanem... byłem na RM i czekam na wyniki...a co do ręki i pleców (pod łopatką)...to troche ciężej wytłumaczyć, ale miałem też neuralgie międzyżebrową i może przeszła ona w przewlekły stan zapalny... najgorsze jest uczucie odrealnienia tej strony ciała ;|

kosmo IP: 213.158.196.**

Witam Was -to mogą być sprawy neurologiczne i raczej polecam odwiedziny u lekarza .Dzisiaj własnie z powodu takich objawów mój Ojciec wulądował w szpitalu na oddziale neurologicznym .POZDRAWIAM

443454 IP: 79.184.128.**

no i napewno pomogą psychotropy zapisywane przez doktorow partaczy?
tak naprawde niema czegos takiego jak odrealnienie d
moze sluch ci zatkalo i blednik szaleje?
myjesz uszy?
naczytacie sie bzdur z netu a potem macie. jakies pojeby wymyslily odrealnienie. brak ci magnezu od co zwykly czlowiek nie moze zachorowac na schizofrenie jesli jej niema odrealnienie moze byc jej poczatkiem a tak naprawde to urojenie a nie odrealnienie
wbij sobie gwozdzia w bena to zobaczysz jakie to nierealne d

joszko IP: 77.89.97.**

U mnie nie dości ze jest ból prawje nogi i pleców to ból prawego pośladka, ledwo siedze

Twoja odpowiedź