Monika IP: 83.24.49.**

Z czystym sumieniem mogę polecić doc. Mirosława Kowalskiego z Instytutu w Aninie. Jest świetnym specjalistą, o ile nie najlepszym, dlatego też jemu powierzyłam zdrowie mojej mamy. Prywatnie przyjmuje w w kilku przychodniach, ale ja polecam jego gabinet na Pruszkowskiej- bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę i co niezwykłe- wprost *nieograniczony* czas dla każdego pacjenta.

Ewa IP: 188.146.192.**

Ja z czystym sumieniem polecam dr.n.med Grzegorza Pałasiewicza.
Przyjmuje w swoim gabinecie na Ursynowie, a dokładne dane i informacje ma na swojej stronie www.dobry-kardiolog.eu
Ewa

Przemek IP: 195.116.120.**

Witam potrzebna mi informacja czy pani dr. Romiszowska przyjmuje prywatnie, będę wdzieczny za ewentualny kontakt, namiar.

Pozdrawiam,
Przemek

sebastian31 IP: 217.149.254.**

Witam,

czy moze ktos zna aktualny kontakt do Pana Piotra Gryglasa? gdzie przyjmuje prywatnie. Ponizszy nr tel jest nieaktualny

-----------------------------
> taki jest chyba aktualny
> Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Gryglas
> Międzynarodowa 48 lok. 51
> 03-922 Warszawa
> woj.: mazowieckie
> tel.: 22 6171377
> fax: 22 6171377
> Pozdrawiam,
> Piotr Szymański, kardiolog

sloneczko40

W Centrum Kardiologi w Józefowie robią ablacje lekarze z AM z Banacha dr.Koźluk i dr. Kiliszek.Jest tam też poradnia kardiologiczna na fundusz sprawdz sobie www.centrum kardiologii.pl
Ja tam miałam robioną ablacje.
Pozdrawiam

mikka IP: 83.18.207.**

A coś na temat dr.Janiszewskiego ze szpitala bródnowskiego

alusia IP: 83.18.207.**

A dr.Wiśniewska z ul.Skarbka z Gór?

castanieta

Ktoś wie coś na temat dra Michałkiewcza z Szaserów?

ewa1111 IP: 212.160.172.**

Mam wrazenie ze p. P. Gryblas chyba juz nigdzie nie przyjmuje pacjentow... Nigdzie nie mozna znalezc kontaktow do Niego :(

*Witam,

czy moze ktos zna aktualny kontakt do Pana Piotra Gryglasa? gdzie przyjmuje prywatnie. Ponizszy nr tel jest nieaktualny

> taki jest chyba aktualny
> Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Gryglas
> Międzynarodowa 48 lok. 51
> 03-922 Warszawa
> woj.: mazowieckie
> tel.: 22 6171377
> fax: 22 6171377
> Pozdrawiam,
> Piotr Szymański, kardiolog

ewa11111 IP: 212.160.172.**

A jednak znalazlam kontakt do dr P. Gryglasa. Zapisalam mojego meza na konsultacje i juz jestesmy dawno po wizycie. Polecam i podaje nr tel. 608 528 866. Adres ten sam co powyzej :)

goscij IP: 85.222.4.**

Bardzo dobra i miła kardiolog to dr Liliana Kostana z Demeter, poelcam

Simona IP: 193.22.83.**

JA polecam docenta Pływaczewskiego. Chodzę do niego w Falcku na Sapieżyńskiej i bardzo sobie go cenię. Widać, że ma wiedzę i doświadczenie. Płaci się, choć nie jest to dużo jak na takiej wysokiej klasy specjalistę, ale wiadomo za co.

Simona IP: 193.22.83.**

Tak coś ten Pływaczewski mi nie pasował :D Owszem chodzę do niego, ale to jest pulmonolog. A do kardiologa do doktora Chwiałkowskiego chadzam :))

polotek IP: 83.9.236.**

Witam,

czy ktoś może mi napisać , jaki jest koszt wizyty u dr. Gryglasa? Z góry dziękuję.

lunia

Nie znam dr Gryglasa, ale goraco polecam pania dr Magdalenę Lipczyńską z Anina. przyjmuje tez w CK Allenort na Płowieckiej. Proszę nie zrazić sie jej młodym wygladem, raczej ma wiecej lat niz wskazywałby na to wygląd, bo ma juz doktorat i specjalizację i ogromne doswiadczenie w badaniach echokardiograficznych.