AgaGd.

Czy może mi ktoś pomóc mojego męża czeka być może wymiana zastawki. Ma w tej chwili zapalenie wsierdzia. Czy może ktoś polecić dobrego kardiochirurga z okolic Trójmiasta.

goja bi IP: 80.51.122.**

Aga jedz z nim do krakowa

wt IP: 83.14.210.**

Przecież w Gdańsku jest Akademia Medyczna a tam znajdziesz naprawdę fachowców w kardiochirurgii. Wymienili mi zastawkę aortalną i po dwóch tygodniach byłem już w domu. Wszystko było ok

zmora IP: 83.20.150.**

Mój mąż miał wymiane zastaek aortalnej i mitralnej (po zapaleniu wsierdzia) w Szczecinie teraz mija 2 tyg od operacji wszystko jest ok jeżeli w gdańsku macie Akademię Medyczna to są tam napewno dobrzy lekarze A może operacja nie będzie potrzebna :) Powodzenia

leon

Profesor Jan Rogowski !!!!!!!!!!!. W ostatnich dniach kwietnia byłem przez Niego operowany /trzy bypassy/. Dzisiaj nie pamietam już o operacji,a tym bardziej o bólu w klatce piersiowej! Niezależnie od profesjonalizmu Profesora pracuje tam doskonały zespół lekarsko-pielęgniarski,taki naprawdę z powolania ,a nie tylko z zawodu.Po 16 dniach opuścilem klinikę i pojechalem na rekonwalescencje kardiologiczną do Wiezycy.

leon IP: 213.192.98.**

Tą drogą i w tej formie chciałbym serdecznie podziękować Panu Profesorowi Rogowskiemu,lekarzom i pielegniarkom Kliniki Kardiochirurgii AMG za ich wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu swojej misji dzięki czemu możemy jeszcze funkcjonować i zapomnieć o swojej chorobie. Z wyrazami szacunku i podziękowania Leon Stanczyk

ada IP: 79.186.202.**

LEON bardzo się cieszę ze udałao sie . Napisz czy prof. Rogowski przyjmuje moze prywatnie?

microbi

~ada
Prof. Rogowski przyjmuje prywatnie. Ma gabinet w Tczewie i przyjmuje raz w tygodniu w środy. O nr tel. zadzwoń na oddział kardiochirurgii A.M. w Gdańsku.
Podzielam zdanie ~Leona, zespół lekarsko-pielęgnacyjny w Akademii Medycznej jest super, ja miałem wszczepioną zastawkę i protezę aorty ostatniego dnia lutego tego roku... od 3 miesięcy pracuję i wszystko jest w jak najlepszym stanie, czasem tylko troszkę poboli mnie mostek, ale to lekarze sami powiedzieli, że tak może być.
Pozdrawiam całą *załogę* oddziału kardiochirurgicznego w AM Gdańsk oraz wszystkich tykających i życzę przede wszystkim zdrowia.

leon IP: 213.192.98.**

Dopiero dzisiaj mogłem wejsc do internetu-potwierdzam to co komunikuje microbi-placówka w której przyjmuje profesor Rogowski mieści sie praktycznie na końcu Tczewa,za dawnym Polmo. Z Nowym Rokiem zyczę wszystkim dużo,dużo zdroeia,bo ja go odzyskałem!!!!!!!!!!!!!

Twoja odpowiedź