Nero IP: 178.37.234.**

Witaj Zdrowa, dlugo Cie nie widzialem. ;)

Co do zapasci, nie ukrywam, ze jakis strach sie w glowie pojawil.

facet26 IP: 46.134.245.**

Bicie serca tez czulem to normalne, ale to jest na glowie dlatego mnie to martwi, nie kazdy chyba to odczuwa?

zdrowa1

Witam , witam Nero , ale spoko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja zdaję sobie sprawę ,że Wasze pokolenie żyje jednak w dużym stresie ale jednak trzeba od czasu do czasu dać sobie na luz.

Ja czasami tu * bywam*

Tez czasami czuje bicie serca w glowie, jak i na szyi np. kark lub pod broda.

zdrowa1

Facet , jeżeli to jest rytm serca , czy na głowie czy gdzie indziej to nie ma sie czym martwić , bo tak niestety wrażliwcy i osoby nerwowe mają.

Idę spać -dobranoc

facet26 IP: 46.134.245.**

Wiem, że mam nerwicę lękową. Zapasci sie nie boje wtedy mialem wyplukane elektrolity (magnez potas) pilem redbule codziennie, kawy duzo, marne jedzenie na stacjach ciagle praca praca bylem wyeksploatowany, malo snu. Teraz jest inaczej. To, że mam nerwice jestem pewny, ale obawiam sie ze moze byc cos oprocz niej i nie wiem. Te o bjawy jak zyly czy bol skroni to takie neitypowe troche a mnie to najabrdziej rpzesladuje. Chociaz mozliwe jest ze jak wtedy wyladowalem na sotrym dyzurze wlasnie bolalo mnie na skroniach, juz odplywalem wtedy. W ostatniej chwili wbieglem ledwo tka sie czulem jakbym mial upasc ostatkiem sil

Tez swego czasu, duzo pilem kawe itd.

4 Dziennie to kiedys norma, ale nie zawsze.

Clara

Witajcie. Facet26, Nero - z objawów, które opisujecie nerwica na 99,9 %. Bardzo wsłuchujecie się w siebie, w swoje pulsowania, w każde niemiarowe uderzenie serca, itd. Musicie to jakoś tak sobie przetłumaczyć, że ludzkie ciało póki ŻYJE, to będzie się ruszało, pulsowało, drętwiało czasami, bolało! A jeśli będziemy natrętnie o tym myśleć, to tym silniejsze będą objawy.

Clara

Facet26 - samo to, że po lekach znacznie Ci się poprawiło ( tak piszesz) oznacza, że to *TYLKO* franca. Nasza wspólna koleżanka :)

Clara

A u mnie w miarę... dużo roboty, niedługo mam komunię starszej córeczki, za bardzo to przeżywam i na samą myśl się pocę :( Czy macie też tak, że nie tylko złe wydarzenia, źle na Was wpływają, ale w sumie też przyjemne miłe, chociaż wiążące się z emocjami??? Kurczę tego nie mogę u siebie zrozumieć, że nawet wiem, że coś będzie fajne ( jakiś wyjazd, uroczystość, wydarzenie, wesele) to też nie za dobrze na mnie wpływa.

alex27 IP: 89.76.77.**

Hejka.Jak tam?Co u was?U mnie dzisiaj znowu szkoda gadac;(((
Kamea pytalas jak znalazlam?Wpisalam nerwica i miejscowosc,w moim przypadku reda i wyskoczyly posty;)))
Pisze z tym chlopakiem i w sobote maja zlot forumowiczow w Gdyni ale niewiem czy mam odwage pojechac bo oni juz sie tam wszyscy znaja....
Powiedzcie mi czy wam tez tak dziwnie dzisiaj wyskakuje nasza stronka?

Dziewczyny a przypomnijcie mi ktora z was brala ten IPP40 ? Strasznie mi po nim niedobrze i czuje sie jeszcze gorzej....

marzena75

Witajcie...u mnie świeci słońce przynajmniej przez szybke :).....clara mam to samo jakie kolwiek ważne wydarzenie niekoniecznie smutne .....typu komunia ,ślub w rodzinie napawają mnie ogromnym lekiem i przerażeniem...zawsze czegoś się boje....czymś martwie.....nawet jak ma być miłoi sympatycznie...... olka ja zażywałam controlog 40 na żoładek ale tez nie jest za fajnie też mnie mdli cały czas.....:( pozdrawiam was cieplutko

marzena75

Dziewczynki właśnie sobie wymacałam....a właściwie zaczeła mnie bolec szyja po lewej stroni i wymacałam w niej chyba bolace wezły chłonne....oczywiście przeczytalam tez że jak się człowiek poci jest osłabiony i swedzi go skóra to moze oznaczac tylko jedno..........jestem przerazona to jest takie namacalne że bardziej być już nie może :(

Marzenko nie macaj sie!!!! Co to moze oznaczac co??? Wiesz co mi powiedzial moj lekarz? Ze te wszystkie bole w klacie i miedzy innymi wlasnie szyji to od refluksu sa!!! A mi ciagle niedobrze i serce bije jak chce...;(((