Kasiopeja

Witajcie! U mnie dzis tak sobie wczoraj mi nawet dobrze minal dzien, tylko wieczorem zaczela mnie glowa okropnie bolec i trzyma mnie to do dzisiaj jeszcze i serce mi bije tak nie spokojnie :( wzielam sobie tabletke mam nadzieje ze chociaz troche przejdzie. Marcinie ja jak mialam np angineropna w zeszlymroku i mialam tez wtedy ataki czesciej tej okropnej nerwicy ale jak mialam angine to te ataki zniknely a jak wyzdrowialam znowu sie zaczelo nie wiem organizm chyba wtedy jakos podwujnie sie broni bo juz jedno musi wyleczyc a tu drugie chce *atakowac*. Aniu28 ja biore tabletke tylko w razie potrzeby na szczescie na razie nie musze brac codziennie dzis wzielam bo nie czuje sie za dobrze wiec jesli powiedziala Ci lekarka zebys brala w razie potrzeby to wez po co sie masz mezcyc a jesli masz jakies obawy to skontaktuj sie z Nia w najblizszym czasie i zapytaj czy mozesz brac tabletke codziennie. Wspolczuje Ci z ta kulka w gardle ja to sie z tym nie zle namordowalam i jak juz nie raz pisalam bardzo pomogl mi wtedy amol z cukrem gdy go wzielam lepiej mi sie oddychalo jego mozna 5 razy dziennie brac i jeszcze wtedy bardzo mi pomogla herbatka ziolowa Nerwosan teraz tez mam dusznosci ale juz nie tak czesto jak kiedys jeszcze w pazdzierniku to mialam tak codziennie sprobuj jesli chcesz tego amolu napewno Ci nie zaszkodzi :) pozdrawiam Was serdecznie pa.

kachna IP: 79.186.144.**

Witajcie!!!
Już ponad tydzień nie biorę efectinu!!! Dla mnie to sukces, ale tak obserwuje swój organizm, ze byle bzdura a wydaje mi sie że zaraz nie wytrzymam i będę musiała brać znowu leki. Nie chcę ich już brać bo oczywiście pomogły mi w bardzo ciężkich chwilach, ale wiem również że nie wyleczą mnie z tej choroby...... Pozbyłam się okropnych lęków ( obawa o swoje zdrowie), a one doprowadzały mnie do szału, nie mogłam funkcjonować, mój dzień ograniczał się do leżenia w łóżku i kombinowania gdzie tu jechać do lekarza, albo na pogotowie......... istny koszmar. Teraz próbuje normalnie żyć chociaż miałam już załamanie( jedno poważne).... zobaczymy może dam radę, a może...... lepiej nie mówić!!!!
Mam zawsze przy sobie Kalms, który bardo mi pomaga.

Adrian IP: 80.50.235.**

hej,czy ktos z was moze udzielic mi jakis inf,na temat leku,**COAXIL**mam taki lek,tzn zapisał mi go psychiatra i jestem ciekawy czy to jest dobry lek,bo słyszalem ze jest on bardzo słabym lekiem,pozdro

maja IP: 83.2.31.**

witam wszystkich. ja też mam jakąś nerwicę lękowa.objawia się napadami lęku,paniki.Czuje wtedy że kręci mi się w głowie,jakbym zeszła z karuzeli,duszno mi,mam wrażenie ze się przewrócę i ze skoczy mi ciśnienie.boję się gdzieś dalej wybrać bo myślę że dostanę ataku lęku.mam brać xanax 0,25 2x1,i mam pytanie czy mogę go brać tylko w razie napadu lęku tak sporadycznie od czasu do czasu,czy trzeba go brać systematycznie nawet jak jest dobrze.Chodzi o to że on uzależnia,przepisał mi go lekarz rodzinny

Maja IP: 83.7.245.**

witam serdecznie,na poczatku mam prosbe do maji aby zmieniła nick bo będą nas mylić, pisze tu od dłuzszego czasu to niektóre osoby nie będa wiedziec o kogo chodzi,pozdrawiam i dziekuje,

Adrian IP: 80.50.235.**

Hej maju,tak xanax uzaleznia,sam go brałem bo tez wczesniej mi go przepisał lekarz rodzinny,jak odstawiłem go po miesiacu to za 2 dni czułem sie 50 razy gorzej:/,ale juz mi chyba zszedł z organizmu,radze ci wybrac sie do psychiatry,on ci przepisze cos odpowiedniego dla ciebie,pozdrawiam

Maja IP: 83.7.245.**

Adrianie wyczytałam w swoim katalogu lekow ze coaxil jest faktycznie słabym lekiem przeciwdepresyjnym ,przeciwlekowym,leczenie powinno trfać minimum 6 miesiecy ,poniewaz grozi nawrotem depresji,moze bedzie lepszy niż xanax co brałeś, ja nie brałam takich lekow to wiecej Ci nie pomoge moze napisze ktos kto juz brał ten lek.pozdrawiam

maja39 IP: 83.2.31.**

Maja do Mai. ok zmieniam nick ; będę Maja39,chyba nie ma takiego.pozdrawiam

MADZIA IP: 85.221.203.**

Jesli chodzi o nerwice -to niewiezyłam w to ze ja mam-i nadal niemoge w to uwiezyc -chodz obiawy mam identyczne! martwie sie tym bo nie ustepuja od 2 miesc. tez sie boje ze umieram i takie tam -biore Magne b6 b.b dobry na stres! polecam! i pozdrawiam -ja sie nie poddam niemam zamiaru i wy tez tego nieróbcie !uszka do góry !!!!! pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!

tom IP: 195.116.80.**

Wszystkie leki na depresie nerwice trzeba brac systematycznie zeby daly efekt pozdrawiam.

ania28 IP: 193.59.255.**

witam wszystkich ja po wczorajszym dniu czuje sie okropnie było u mnie pogotowie dostałam takich atakow wpracy ze ledwo doszłam do domu a moja szfowa nie wezwała mi pogotowia do piero jak doszłam to sama se wezwałam bo moje dzieci były same miałm takie kołatanie serca cała sie trzesłam i bol głowy nie mogłam oddychac tak jeszcze nie miałm miałam ale dało sie wytrzymac az tym nie darady było. Przyjechało pogotowie zrobiło mi ekg wyszło dobrze a cisnienie miałam 168 /110lekarz pwiedział ze bardzo wysokie jak na moj wiek i to ze jestem niskocisnieniowcem dali mi zastrzyki ketonal ,nospe i hydroxyzyna. Zrobiłam sie ospała ale mi przeszło to chyba od nerwicy kazali mi isc do lekarza i dostac regularne leki do tej pory brałam valused a neurol w razie potrzeby wychodzi na to ze zołowe tabletki so za słabe musze brac mocniejsze i regularnie najgorsze to w ty ze musze sie zwolnic z pracy moje szefowa powiedziała mi ze wszystko se wymyslam bo tak mi sie pracowac chce a myslałam ze mnie rozumiea ja dzisiaj czuje sie okropnie ide zaraz do lekarza cos mi moze da narazie pozdrawiam was.....

aga IP: 80.238.80.**

Hej Wszystkim.Dzis wrocilam do domu,dokladnie tydzien po operacji.Maju bardzo dziekuje Ci za odwiedziny,ale bylam wtedy nie w formie no i jak ja wygladalam,choc teraz wcale nie lepiej hihihihi wszystko boli wiec jezcze troche tak bedzie.Narazie mam same zakazy to mnie wykonczy.Myslalam o Was dziewczyny ale niemoglam dogramolic sie do kompa,dzis juz kombinowalam jak tylko moge i choc teraz boli to pisze i juz koniec kropka.Buziaki dla Was duuuuzo.

Miranda IP: 83.14.239.**

Witam wszystkich! Ja znów od kilku dni czuje sie fatalnie , znow powrócily ataki nerwicy , okropne, nie spie dobrze w nocy , czuje caly czas niepokoj i jestem umeczona tym wszystkim a wszystko dlatego ze mialam śmierc w najblizszej rodzinie i wystarczy jakies chwilowe zalamanie i wszystko wraca ze zdwojoną siłą,a dawki lekow biore teraz podwojne szok , znow wybieram sie do psychiatry , pozdrawiam wszystkich..

Sojek

Trzymaj sie Miranda. Dzisiaj w nocy tez mialem atak nerwicy.Serducho zaczelo bic jak szalone. A obudzilem sie nagle bo cos mi gardlo scisnelo ze bo tej pory mnie boli. Tradycyjnie meliska w syropie + Neuroflos i moze zasne.

Pogódka IP: 77.115.56.**

Sojek i Miranda!
walczcie , nie poddawajcie sie!
Mirando!
leki wspomagają, ale wszystkiego za ciebie nie zrobia, pamiętaj o tym!mam do ciebie pytanie (do sojka również)
co robicie w razie takiego ataku, czy jest coś co wam pomaga???
pozdrawiam

PAMIĘTAJCIE O SŁABSZYCH!