gRZESIEk IP: 81.110.33.**

Witam mam na imie Grzegorz mam 20 lat i od pol roku nekaja mnie takie same objawy jak was :(
Codziennie zastanawiam sie czym sa spowodowane moje objawy
Mam ogromne zawroty i uciskowe bole glowy
kolatanie i niemiarowe bicie serca
dusznosci
bole kregoslupa i karku
drgawki
bole miesni
nagle zmiany temperatury ciala
ucisk w mostku
bole zoladka
mdlosci
pocenie sie (stopy oraz dlonie)
leki nie wiadomo przed czym
nie potrafie ustac w miejscu caly czas cos dotykam cos robie obgryzam paznokcie
cos lapie gdzies drapie
mam tiki nerwowe
nagle slabosci i utraty swiadomosci oraz rownowagi
jestem okropnie nerwowy
byle blachostka potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi
nagle zmiany osobowosci
czesto miewam zaburzenia wzroku oraz zatykaja mi sie uszy...
caly czas bywam bardzo agresywny i jestem strasznie wybuchowy
czasem chce mi sie plakac bez powodu czuje jak bym umieral
nie wiem co mi sie dzieje i nie potrafie zlokalizowac powodu moich przypadlosci
czuje ze jest ze mna bardzo nie tak jestem obecnie za granica w celach zarobkowych tak jak juz kilku z was pisalo i nie mam mozliwosci pojscia do psychiatry lub psychologa
moje objawy przychodza i odchodza kiedy chca i nie moge tego kontrolowac czasem trwaja chwile czasem dluzszy czas a czasem nawet caly dzien...:(
BARDZO PROSZE O POMOC i O ODPIS BO NIE WIEM JAK MAM SOBIE POMOC
JUZ ODCHODZE OD ZMYSLOW CHCE JAKOS TO ZWALCZYC I ZYC I ZACHOWYWAC SIE JAK NORMALNY CZLOWIEK
Z GORY WSZYSTKIM DZIEKUJE I PROSZE O ODPOWIEDZ POWODZENIA ZYCZE WSZYSTKIM I POZDRAWIAM
gRZESIEK

pylek IP: 82.160.123.**

Witaj, a co ty nie mozesz spac? tak są to typowe objawy nerwicy. Idz dopsychiatry lub sam z tym walcz ja biore Cital nie wiem czy mi cos pomoga ale biore ponc dopierodziala po 4 miesiacach, a jak nie dajesz rady z lekiem to xanaxSr 0,5 ale ostrzegam on uzależnia. A Citalnie.

Dorota W IP: 83.8.111.**

gRESIEK ! Jak tylko będziesz miał możliwość pójścia do lekarz to nie zwlekaj.Nerwica to okropna choroba z którą samemu cięzko sobie poradzić.Ja leczę się już 5 lat , biorę leki i raz jet lepiej raz gorzej ale jestem przekonana że bez fachowej opieki bym zwariowała.Jeżeli jesteś za granicą legalnie to napewno jestes ubezpieczony i możesz korzystać z tamtejszej służby zdrowia.Jeżeli jest inaczej to przy najbliższym pobycie w kraju zrób kompleksowe badania.Jeżeli okaże się,że masz nerwicę to wizyta u psychologa i psychiatry napewno przyniesie pozytywne efekty. Proszę Cię posłuchaj mojej rady ,ponieważ jestem osobą walczącą z tą chorobą długi czas i doskonale wiem jak ona potrafi niszczyc człowieka.Jestes młodym facetem więc warto wziąć się za siebie bo szkoda marnować pięknych lat ( NAJWSPANIALSZYCH LAT). POZDRAWIAM!!!

aga IP: 80.238.80.**

czesc!zgadzam sie z dorota,ja walcze z choroba juz od kilku lat,a przy tym dostalam jeszcze depresji,tak wiec nie zwlekaj z wizyta u lekarza,o to bardzo cie prosze.Ta choroba moze zrobic z ciebie wrak czlowieka!!!!!!

Dorota W IP: 83.8.133.**

Witaj AGA.Dobrze że wspomniałaś o depresji z tą chorobą nie ma żartów.Ja uważam że to choroba 21wieku z kórą nie jest łatwo sobie poradzić.Dopada coraz więszą ilość ludzi.Jednym udaje sie z nią uporac a innym niestety nie co kończy się....... sama napewno wiesz jak. POZDRAWIAM CIEPLUTKO

Wiem czym to sie konczy.Mysli samobojcze mialam juz po probach gwaltu,potem problemy rodzinne,nie radzilam sobie z tym wszystkim,ale jakos wyszlam na *prosta*,teraz pojawily sie z powrotem,a naajgorsze jest to ze zdaje sobie z tego spprawe wiec nie zeswirowalam jeszcze do konca,ciekawe jak dlugo to wytrzymam.Czuje ze niedaje juz raady naprawde mam dosyc.

Dorota W IP: 83.8.71.**

Kochana AGO .Uważam,że jesteś silną osobą, szczerą i otwartą.Poradziłaś sobie w życiu z nie jedną trudną sytuacją,więc mam nadzieję że i tym razem stawisz czoło problemom.Wierzę w Ciebie. BUZIACZKI

Dzieki za te slowa Doroto!Szczera raczej tak,otwarta-no niebardzo,choc sama sobie sie dziwie ze w pisaniu postow tak latwo mi to wychodzi,chyba macie na pnie pozytywny wplyw,silna to ja bylam kiedys,narazie to jest kiepsko.Ktos moze sobie pomyslec dziewczyna 26 lat co tam wie o zyciu,a wlasnie ze wiem,bo los mnie nie oszczedzal na kazdym kroku,a wrecz odwrotnie zawsze daje mi w kosc,ale widocznie tak musi juz byc.Ktos musi cierpiec zeby inni byli szczesliwi,tak jest stworziny ten swiat,niestety.

DOROTA W IP: 83.8.83.**

pozdrawiam cię aga , co tam u ciebie????

iwka11 IP: 83.8.226.**

cześć u mnie też chyba zaczyna się nerwica.jakie macie ogólnie objawy

Witam Cie Doroto!moge powiedziec ze ciut,ciut lepiej,nie za dobrze bo nachodza mnie jeszcze mysli samobojcze,ale staram sie nie poddawac,tylko pytanie ile jeszcze dam rade?jutro wybieram sie do lekarki I kontaktu bo nie pasuje mi jeden lek ktory przepisala mi na cisnienie,bo puchne i bola mnie stawy,ale jakos jeszcze zyje.Staram sie pomagac szczegulnie nowym,na ile oczywiscie daje rde,wtwdy jest mi troche lepiej,czuje sie komus potrzebna jak maly okruszek chleba ale zawsze cos.Za to ty testes calym bochenkiem.
Napisz co u Ciebie?,jak sobie radzisz,bo pomagasz innym a co z toba?

gRZESIEk IP: 81.110.33.**

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
A jezeli jest to cos innego ??
jestem pewny ze to nerwica na 90%
a czego jeszcze moge sie spodziewac??
Generalnym problem jest to ze nie pojde do lekarza psychiatry w obcym kraju
bo raczej nie bedzie to udane jezeli bedziemy sie porozumiewac w dwoch innych jezykach...:( I to mnie najbardziej martwi ...A ze mna sie ju7z nie da wytrzymac
Jaki leki moge zaczac brac zeby to zwalczac i sie uspokoic??
Jakie witamini i ziola??
Nie chce sobie jeszcze bardziej nimi zaszkodzic wiec prosze o konkretne wypowiedzi:)
Dziekuje i 3majcie sie jakos

iwona IP: 89.79.116.**

Cześć ! Objawy,które opisałeś wskazują rzeczywiście na nerwicę i wizyta u lekarza naprawdę jest Ci potrzebna. Może masz kogoś znajomego kto zna język i mógłby iść razem z Tobą ? Pytasz o leki ziołowe,są takie bez recepty,ale nie zawsze skutkują.Na uspokojenie ziołowe tabletki uspokajające/nie mają nazwy o takie się prosi/,melisa do parzenia /zalewasz torebkę gorącą wodą/,Validol/na przyspieszone bicie serca/,Deprim/antydepresyjny działa po ok 2 tygodniach zażywania/.W chwilach złego samopoczucia staraj się myślami przenieść w miejsce,które lubisz,gdzie czujesz się bezpieczny,jeśli takiego nie masz to sięgnij do wyobrazni i sam je stwórz to trochę pomaga.Nie wiem jak z językiem,ale w aptece jeśli poprosisz o coś przeciwlękowego i uspokajającego to sami doradzą.Trudno jednak powiedzieć czy ziołowe leki pomogą,naprawdę przydałaby się porada lekarza.Trzymaj się jesteśmy z Tobą :)pa

iwona IP: 89.79.116.**

Grzesiek,co u Ciebie?Jeszcze raz przeczytałam objawy o których piszesz i naprawdę byłoby lepiej gdybyś mógł iść do lekarza.Nie chcę Cię wprowadzać w błąd,ale to może nie nerwica tylko nadczynność tarczycy.Najlepiej byłoby zrobić TSCH tarczycy,żeby to wykluczyć...skąd ta myśl u mnie? Mój mąż nie ma nerwicy,ale kilka lat temu wystąpiły u niego takie objawy:duszność,kołatanie serca,drgawki,nerwowość,wybuchowość,nie mógł spokojnie usiedzieć w miejscu,pocenie się,spadek masy ciała,senność,w nocy wstawał coś robił bez sensu i tego nie pamiętał.Robił wszystkie możliwe badania i były prawidłowe,dopiero TSCH wykazało nadczynność tarczycy.Od tej pory bierze leki na tarczyce i wszystko się uspokoiło.Jak zaznaczam u Ciebie może to być nerwica lub coś innego,ale dobrze byłoby skontrolować tarczyce.Pozdrawiam,odezwij się ,pa

Grzesiek co jest,nie odzywasz sie?