aga IP: 80.238.80.**

Hello Kasjpoejo u mnie swieci slonko ale nawet to nie napawa mnie optymizmem,moze w ciagu dnia mi przejdzie,zobaczymy.A jak u Ciebie zdrowko?

iwona IP: 89.79.116.**

Manfredzia! Ty wpadłaś jak burza wczoraj i znikłaś :)) ale fajnie ,że się dobrze czujesz.
Kasiopeja! u mnie słonko świeci!!! od razu mi lepiej...dzis nawet energie mam,nastrój też niezły,oby się utrzymał:)Może wreszcie troche potańczę bo coś ostatnio się rozleniwiłam.Dalej nie palę! już nie wiem ,który dzień :))
Grzesiek...no przemów...
Aga,jak dzis ?

Kasiopeja

Hejka ponownie c jest Agnieszko tylko niemow ze Ci dolek jakis zlapal teraz jaCi przesylam humorek :) zazdroszcze Wam sloneczka, ciekawe kiedy tutaj bedzie bo od tygodnia jest strasznie u mnie dzisiaj nawet ok znalazlam fajna stronke dla kobiet byckobieta.pl ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec. Iwonko super ze dajesz rady bez papierosow ;) pozdrawiamWas dziewczyny wpadne jeszcze moze wieczorkiem milego dnia Aga usmiechnij sie :)

gosia35 IP: 77.253.118.**

Grzesiu nie chce cie martwic ,ale mialam bardzo podobne objawy do twoich i niestety po wielu konsultacjach lekarskich zdiagnozowalam sie sama ,jestem chora na borelioze po kleszczu.Nie miales nigdy kleszcza,przypomnij sobie .Objawy boreliozy sa czesto mylone jako nerwica,zajrzyj na forum borelioza.

eliza IP: 83.142.72.**

ja tez mam nerwice od wielu lat. zaczelo sie jeszcze w podstawowce. zdarzaja sie miesiace ze czuje sie wspaniale (zwykle wiosna, lato) a pozniej przychodzi znowu ten straszny czas. powiem ci grzesiek jakie sa moje objawy:
- lomotanie serca, najczesciej wieczorem a potrafi tez obudzic w nocy
- nagla sennosc
- wybuchy nerwowe np z powodu krzywo polozonego pilota od telewizora
- ciagle zimne rece i nogi
- machanie nogami
- bole karku, plecow, dretwienia konczyn
- zawroty glowy
- fale goraca w najmniej oczekiwanych sytuacjach
- czasami jakanie
- pomimo zmeczenia czasem ciezko mi zasnac
- mysli ze zaraz stanie mi serce
- mysli ze za chwile umre
- mdlosci, wymioty
Chodzilam jakis czas do psychologa ale uwierz mi jesli nie trafisz dobrze to wpedzi cie z nerwicy w depresje. musisz isc do psychiatry bo skieruje cie do odpowiedniego psychologa i zapisze leki po ktorych naprawde bedzie ci lepiej. ja jakis czas bralam xanax. nie uzaleznilam sie ale czulam jakbym nie miala zadnych problemow. teraz znow nasilila mi sie nerwica ale walcze sama. biore validol bo fajnie dziala na kolatania serca i magnez. jutro ide do lekarza pierwszego kontaktu zeby sprawdzil mi serce bo o nie martwie sie najbardziej. pamietaj ze musisz koniecznie trafic do lekarza no i niestety bez lekow chocby ziolowych sie nie obejdzie no i ZADNYCH uzywek moj drogi bo to tylko moze pogorszyc stan psychiczny.
pozdrawiam wszystkich z tym samym problemem. dobrze wiedziec ze nie jestem jedyna na swiecie ze zryta psychika

dorota IP: 84.174.107.**

czesc
ja mam podbne problemy niestety nikt nie moze mi jak dalej pomoc wszystkiego juz probowalam teraz lekarz stwierdzil ze mam zaburzenia blednika nie wiem sama co mam z ta choroba robi c i nie wiem jak mam dalej z tym sobie poradzic jakie lekarstwa moga mi jeszcze pomoc czasami mam juz dosc

dorota IP: 84.174.107.**

czesc wam
tylko teraz to mam powazny problem bo w koncu najpierw mi powiedzieli ze to nerwica a teraz ze to blednik takze nie wiem juz sama co mam robic i jakich lekarst w uzywac fakt jest faktem ze zaden z przepisanych lekarstw nie pomogl mi zaspecjalnie sa dni ze mogw wytrzymac ale tej zimy mialam znowu nawrot takze nie wiem juz sama co o tym myslec

dorota6516

Dobry wieczor
wlasnie sie do tej strony zarejestrowalam i chcialabym prosic was o pomoc zaczely sie moje objawy jakies 2 lata temu na poczatku byly badania od wszystkich lekarzy i nikt nie umial powiedziec co mi jest w tej chwili mam niby naerwice a jak dzisiaj lekarz stwierdzil ze moze to byc blednik moje objawy to przyspieszone bicie serca zawroty glowy bole w klatce piersiowej i okolicy serca uderzenia goraca duszenie w przelyku bol zoladka i oczywiscie delirki sama nie wiem co teraz o tym myslec czy jest to w koncu nerwica czy blednik a lekarstwa to tyle sie najadlam i za specjalnie zaden mi nie pomogl nie wiem co mam dalej robic i jak normalnie przynajmniej troche lepiej zaczac funkcjonowac

dorota 6516 moim zdaniem to na pewno nerwica. mam dokladnie to samo. duszenie w przelyku a dokladniej w dolku na szyi. ostatnio poszlam do kina (bylo bardzo duzo ludzi) i zlapaly mnie takie leki ze nie moglam przez kilka minut oddychac. niestety z bolem przychodzi mi to stwierdzenie ale z nerwica trzeba nauczyc sie zyc. ja teraz jestem na ziolowych lekach. biore validol na lomotania serca i faktycznie troche mi lepiej. reszte jakos da sie zniesc ale najgorzej kiedy masz wrazenie ze siada ci serce. musimy sie trzymac!
pozdrawiam

Kasiopeja

ja tez mysle ze to nerwica mam to samo najgorzej jest jak sa dusznosci bralam przez jakis czas lexotan i ziolowe sedanxio teraz nic nie biore tylko jak mam nie komfortowe uczucie to biore amol z cukrem pozdrawiam

Czesc wszystkim!
Witam nowe osoby.U mnie bez zmian nie czuje sie najlepiej,moze w koncu to kiedys minie.
Elizo-mam te same objawy co Ty.
Doroto-to nerwica napewno.
Kasjapejo-widzisz u mnie bez zmian,a Ty jak sie czujesz?

ja mialam isc dzisiaj do lekarza ale ide jednak jutro. pewnie zbagatelizuje moje objawy kiedy powiem mu ze serce mi kolacze. najgorsze jest to ze nie ma mojej pani doktor ktora juz mnie dobrze zna. na dodatek ok 2 tygodnie temu mialam straszna grype i teraz znow mnie cos bierze. teraz to juz w ogole bede miala mysli.... ze serce to powiklania i ze zaraz dostane naglej smierci sercowej. na prawde moge powiedziec z reka na sercu ze nie ma nic gorszego niz nerwica i wiedza na temat chorob. wtedy do tego wszystkiego dochodzi hipochondria i jeszcze wieksze nerwy. staram sie jednak za kazdym nowym objawem tlumaczyc sobie ze to nie zadna smiertelna choroba mnie wziela tylko najzwyczajniejsze na swiecie nerwy i powiem wam ze to czasem pomaga. a czasem najlepiej jest zajac sie czyms wymagajacym uwagi zeby po prostu o swoich objawach zapomniec...
przykre ale prawdziwe

Elizo wlasnie!ale co mamy zrobic.

dorota6516

czesc wam kochani
bardzo serdeczne dzieki za porydy nie wiem narazie musze wam powiedziec ze az sama sie dziwie jest mi nie zle ale wyjechalam do siostry na pare dni urlopu do niemiec nie wiem czy mi sie polepszy czy nie narzie czuje sie az mozna powiedziec nienormalnie ze az tak normalnie

dorota6516

jescze raz czesc wam
mam jeszcze do was pytanie jak mozna z ta choroba sobie poradzic a raczej jak mozna z tym normalnie funkcjonowac w pracy jak sobie z tym radzicie ja czasami jestem normalnie jak umarla tylko zwolnienie mnie ratuje ale wiecie sami ze zawsze go nie mozna dostac poradzcie cos