marcin87 IP: 213.25.120.**

Witam,

Od paru dni boli mnie w kilku miejscach, głównie z lewej strony klatki piersiowej, a dokładnie tam gdzie jest serducho. Boli mnie niezbyt mocno, można ten ból wytrzymać. Słabiej mi się oddycha, czasami mam duszności, szczególnie nocą (gdy leżę na plecach), czuję niepokój, boję się tego. Ból ten pojawia się na chwilę i znika, wczoraj to już naprawdę wyjątkowo długo mnie trzymał. Palę fajki i nie uprawiam sportu, mam niecałe 23 lata, boję się o moje serce, często myślę, że to już koniec. Nie wiem czy mam nerwicę, może i tak, bo mam depresję (a raczej coś gorszego jak CHAD, tyle że jeszcze nie zdiagnozowanego :D), mam fobię społeczną i bardzo często się stresuję, no codziennie, chociaż i tak nie wychodzę z domu przez fobię. Czasami czuję, że serce bardzo mocno wali, wczoraj tak było momentami, wystarczyło lekko dotknąć klatki piersiowej i już było czuć bicie.

Poradźcie coś, póki co nie mam ubezpieczenia, nie pytać dlaczego, nie mam i mieć nie będę przez kilka miesięcy, a nie stać mnie na płacenie za wizyty u lekarzy, bo pewnie będę musiał odwiedzić kilku... :( :(

Zapomniałem dodać, że tak jak autor rok temu miałem bóle w lewej łopatce, brałem na to naproxen i mi przeszło, a teraz ten ból pojawia się w klatce piersiowej...

TO jeszcze ja... sorry że 3 post pod sobą

Nie wspomniałem o tym, że mnie czasem strasznie swędzi gdzieś na klatce piersiowej, czasem w tym miejscu gdzie boli, czasem np. po prawą pachą (nie, nie z brudu) i to tak, że nawet jak sie podrapie to to nic nie da, swedzi pod skora...

ale najcześciej boli i ja już nie wiem co o tym sądzić :(

Bedza IP: 92.225.8.**

Witam mam te same dolegliwosci co Autor opisal:) Jezeli ktos by mial jakies rady jak temu zapobiec prosze o kontakt gg : 2145030 (zawsze niewidoczny)
U mnie wystapilo to po paleniu marihuany (tak mi sie wydaje)
Strasznie to przezywam, szczegolnie gdy wystapia dusznosci!
Jezeli ktos by chcial o tym pogadac to tez zapraszam na gg.

Mam 18 lat 1.75 i 75kg

Asia123 IP: 83.28.136.**

hej ja mam 15 jestem kobietą . Czesto boli mnie posrodku klatki piersiowej ale też bardzo często z lewej strony . bóle mam od jakiegoś 1 miesiaca. Najbardziej boli gdy sie zmęcze , wtedy trudno mi także oddychać.

Marcin IP: 82.145.210.**

Jakiś czas temu miałem podobne bóle (nie pamiętam czy z lewej czy z prawej strony) w każdymbądź razie czułem sie jakby coś małego przeszło przezemnie na wylot. Od około 2 lat nic złego się nie dzieje z tym że odstawiłem chipsy, kawe i napoje gazowane a zamiast tych ostatnich pije cherbate, wode i powerrade.

Twoja odpowiedź