m_88

Witam. Od dłuższego czasu gdy leżę mam zawroty głowy, czasem raz a czasem kilka w ciągu dnia. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym, że piję dużo kawy, jestem osobą nerwową,stale boli mnie brzuch z nerwów, miewam ostre bóle głowy, które według lekarzy są wynikiem stresu. Ktoś mógłby mi coś poradzić lub wyjaśnić? Nie chcę się dodatkowo denerwować jeżeli to nie jest nic poważnego. Bardzo proszę o odpowiedź.

wiki IP: 80.50.238.**

Nie wykluczam innych chorób,chcę tylko powiedzieć,że ja przy zdiagnozowanej nerwicy lekowej,mam podobne odczucia.U mnie jednak może też być objawem,jaki daje szyjny odcinek kręgosłupa.

ixi IP: 217.97.182.**

Też to mam podobno od kręgosłupa...
pozdrawiam

Dax IP: 83.13.175.**

A mnie bardzo buczy w głowie ,albo szumi nie umiem sobie tego wytłumaczyć.
Często mam wrażenie jakbym chciała odjechać.Czy przyczyną może być tarczyca
lub kręgołup szyjny.Czasami mnie boli.Szum jest tak mocny że włączone radio nie jest w stanie tego zagłuszyć.

wiewie IP: 79.185.59.**

Witam . Korzystnie byłoby zrobić badania. jeżeli nic nie ujawnią z całą pewnością jest to na podłożu stresu. Bardzo często spotykam osoby z podobnymi objawami w mojej pracy. Najczęściej jest to czynnik stresu. Proszę spojrzeć na swoje życie i zadać sobie jedno podstawowe pytanie, czy nie może zawrócić się w głowie jak się w tym uczestniczy i żyje. Uporać się z tym można jedynie poprzez wprowadzenie zmian w życiu czyli uporządkowanie spraw, usunięcie pośpiechu i odczucia chaosu oraz tej życiowej karuzeli że aż się od tego wszystkiego kręci w głowie. Pozdrawiam.

magdalenka07 IP: 83.7.129.**

Ja tez ma podobne zawroty głowy szum w głowie i do tego jestem słaba mam 20 lat i roczna córeczke ... bardzo sie denerwuje bo nie wiem co to moze byc... od lekarza dostałam stos skierowan na rózne badania do tej pory wszystko było oki---> tylko okulistka wypatrzyła cos w moich oczach .....:( i stwiedziła ze moge miec wysokie cisnienie wewnatrz czaszkowwe i tetniaka ... nie wiem co robic jestem złamana .... czekam teraz na rezonans magnetyczny głowy .... NIE WIEM CO BEDZIE ..... TO JAKAS MASAKRA .......!!!!!;(;(

Vega IP: 71.2.68.**

Witam, czy zrobilas badania? Jaki jest ewentualny wynik i diagnoza , prosze odezwij sie poniewaz ja mam takie same objawy plus pare innych , chcialabym byc z Wami w kontakcie razem razniej i mozna poznac objawy innych osob i dzielic sie doswiadczeniem. Ja myslalam ze tylko mnie tak stuka, i piszczy a nawet cyka, ale najbardziej meczy ta mieszanina dzwiekow kiedy wystepuja razem. Dziwne ale mnie to najwiecej dokucza noca miedzy3-5 rano wowczas budze sie a buczenie nie daje ponownie usnac.Mimo wszystko zycze poprawy zdrowia a zwlaszcza zebysmy mogly przespac cale 7-8 godzin. Jagoda

Twoja odpowiedź